• Mlađi referent
    10.7k
    z0mg7aextak3z4wo.jpeg

    Petogodišnji trend, svjetska razina.

    A moj Holiga ili kako bi jedan velikan sa ZG ulica rekao “glupi kretenu, di ćeš kamenom na stijenu”
  • Mlađi referent
    10.7k
    Livaković

    A ovo je i u kontinuitetu i u visinu. Kaj se čak ni za Oršu ne može reći.

    Livi plavi, Livaja crven

    95xkxq3co09qtehx.jpeg
  • Markelo
    2.5k
    Zamisli taj očaj i frustracije koje netko mora imat da sjedne za laptop i napiše ovakav tekst. Debeli gnom je samo postigao da im se smijemo u facu zbog ovakvih gluparija
  • Captain America
    14k
    Gnjus ne zaslužuje bit spomenut od bilo kojeg dinamovca nakon onih proljeva žuči kod Losa dan nakon Tottenhama.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Meni je ovo jako dobro pa se jednostavno moram iživljavat

    Holiga je riješio debatu koji je najveći hrvatski klub i koji klub najviše klikova donosi..petogodišnji trend, Hrvatska 0uw47zpd6b1zq0le.jpeg
  • Mlađi referent
    10.7k
    A kaj kaže svijet? Tu tek nema spora

    6edag4ukxztggwcw.jpeg
  • BigZ
    393

    "Svi na google ako volis hajduka, svaki dan po po ure klik klik...! Ako ne, isarat cemo ti fasadu"
    hashtag tudi covik bla bla hashtag bolest gora od ebole hashtag nigdi na svitu
  • Carrasco
    4.1k
    Dajte ljudi... pa njima je Ibričić bio bolji od Modrića, a Vukušić od Mandžukića... zar ima potrebe uopće raspravljati dalje?
  • Mlađi referent
    10.7k
    ↪Mlađi referent
    "Svi na google ako volis hajduka, svaki dan po po ure klik klik...! Ako ne, isarat cemo ti fasadu"
    hashtag tudi covik bla bla hashtag bolest gora od ebole hashtag nigdi na svitu
    BigZ


    Ma google je tuđi čovik, on ne razumije tu emociju.

    Svako pretraživanje o hajduku vrijedi barem 3 puta više jer je upisano s emocijom kakve nema nigdi na svitu. A pogotovo ne kod ovih hladnih kontinentalaca.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Na Poljudu na Poljudu sa one strane Marjana
    Mi googlamo mi googlamo
    Mi googlamo za Hajduka!!!
  • maddaddam
    2.9k
    xccbsihtma4vk6ru.jpeg
    zbob9gxw5b3bzh54.jpeg

    Cijenjena moderatura bi trebala otvoriti novi topic. Shit of the day nema dovoljno snage za ovakve proljeve.
    Kutlić, wtf
  • Captain America
    14k
    A dotična individua je?
  • trender
    168
    Jel možemo očekivat duet dvojca s obzirom da je Kutlić pjevač:lol:
  • Infinity
    15.3k
    Cijenjena moderatura bi trebala otvoriti novi topic. Shit of the day nema dovoljno snage za ovakve proljeve.maddaddam

    Mozemo samo i Shit of the day zatvoriti, jer nam je tog silovanja s Hajdukom i Livajom preko glave.
  • deda
    28.1k
    Ili da otvorimo Shit of Livaja and Hajduk :groan:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.