• xavier
    11.4k
    netko mulja sa brojem gledatelja i kartama.platini

    Sigurno iz kluba pokušavaju prikazati da imaju manje gledatelja nego što stvarno imaju.

    Zvuči logično :wink:
  • platini
    230
    Ja vjerujem svojim očima. Imaš i slike.
  • deda
    29.7k
    Bio sam na svim tekmama prošle sezone i mislim da su brojke objavljene bile u skladu s mojom procjenom.
  • Kwedi
    3.8k
    Imamo slike iz pretprošle sezone di se nekoliko stotina prikaže ko par tisuća
  • platini
    230
    Možda Maksimir ne prima 35 000 nego 20 000
  • platini
    230
    Ajde bit ću uporan, utakmica sa Hajdukom u svibnju kao primjer, kažu 15 000:

    tumblr_pounniv4Zp1vuwt9d_1280.jpg

    DIN-HAJ-naslov.jpg

    pxl_260519_24817268.jpg?quality=100&strip=all&w=392&h=234&crop=1

    bbb-dinamo-e1558890268575.png

    images?q=tbn:ANd9GcSkDXzMfLOjEifxSLggkGAAc7I8jnUmNrI28hGOMEbj3ZwsDRMv

    ajde sada bez ironije i sprdnje recite objektivno koliko ljudi ima na istoku, koliko na sjeveru, koliko na jugu? Zapad nažalost nisam mogao pronaći ali imaju i tamo bar 3000 da ga jebeš
  • El Capitan
    74

    Maksimir prima ispod 30.000. A i to je previše s obzirom da se stadion doslovce raspada.
  • platini
    230
    Je kad se zatvore tribine
  • Infinity
    15.5k
    Nije do kluba s tom brojkom. Delegat prilicno rano trazi brojku od kluba i istu upisuje. Usporedi izvjestaje Dinama i HNS-a gdje Dinamo uvijek prikaze koju stotinu vise, a s Hajdukom bi to mozda bilo i vise od koje stotine. Problem je samo sto klub ne izlazi svaki put s brojkom u javnost. Vjerujem da izvjestaj ne pisu uvijek isti ljudi i da neki zanemaruju taj podatak.

    Necu se nagadjati oko cijele posjete, al na tom istoku nema 9.000 ljudi. Za ostale bih rekao da imas slike cijele tribine.
  • platini
    230
    Istok prima 10 000, koliki postotak je ispunjen? Imaju slike, jasno se vidi. Čak je i tribina istok cijela kockasta pa je dosta lako procijeniti. Čak i ljudi stoje na stepenicama pa i to treba uzeti u obzir.
  • Kwedi
    3.8k
    Pošalji email Lesičkom i pitaj ga za zdravlje,a usput napomeni kako lažu sa ulaznicama
  • platini
    230
    Pošalji email Lesičkom i pitaj ga za zdravlje,a usput napomeni kako lažu sa ulaznicamaKwedi

    Ma vjerojatno pun kufer ljudi ne prođe brojače, prošvercaju se. Klasična priča iz Hrvatske.
  • Kwedi
    3.8k
    Tko se šverca kroz brojače? Koji to pun kufer ljudi?
  • Bosna86
    11.6k
    Slobodno dodji nekad na Maksimir pa probaj proci bez karte
  • platini
    230
    Ljudi prolaze bez ulaznica i mimo brojača jer su pajdaši sa redarima ili sa nekim iz kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.