• GZomanid
    580
    Kaj se nije mogla organizirat neka fan zona za gledanje i navijanje sutra?
  • reziser
    6.5k

    Po lokalnim kaficima
  • SAS1987
    14k
    20+, mislim da ce i Mađara doći oko 3 tisućeDudu

    Nece valjda mađarima dati 10% kapaciteta stadiona? Osim ako oni daju našima 10% (2200) ulaznica.

    Ja mislim da če biti oko 25 000 ako nece biti kiše. Prva je evropska utakmica a i polako se vračaju navijači na tribine. Mozda nas do utakmice i Uskok rasveseli i stavi Zokija u istrazni zatvor :D
  • Ludovic IX
    6.2k
    Ako je prodano 6-7 tisuća sezonskih, onda barem još toliko onih bez..znači oko 15 je minimum
  • Hipo
    406
    Nece valjda mađarima dati 10% kapaciteta stadiona?SAS1987

    Mađari će dobit 4 tisuće karata u zg.
    Mi u budimpesti oko 1400 kom
  • The Undertaker
    4.6k
    Sad gledam ovo oko FFP. Dinamo zadnje 3 godine ( mislim da se toliko gleda) ima plus od cca 40 mil. kuna. Mislim da je dozvoljeni minus 5 mil. eur.
    O kakvom FFP pričamo? Jedino ako imamo neke obaveze od prije. U zadnjih 5 godina Dinamo je u minusu 100 mil. kn.
  • Nino Bule
    12.2k
    Gleda se petogodisnje razdoblje ?
  • Infinity
    15.5k
    Gleda se opcenito, tj kompletna financijska situacija. Ne mozes danas ostati duzan nekome sto milja i za pet godina igrati kao da nista nije bilo
  • The Undertaker
    4.6k
    Mislim da se gledaju zadnje tri godine. Ako ti je netko dužan nakon isteka valute, postoje načini da se to utjera. Ako su transferi u pitanju, preko FIFE. Mislim da Dinamo uredno plaća svoje obaveze. Ovdje se radi o tome da ukupni minus u zadnje tri godine ne smije biti veći od 5 mil eur ako ne ulažeš vlastiti novac. Dinamo je u plusu 5 mil. eur. Pričamo o ukupnom poslovanju.
  • reziser
    6.5k
    U petak bi mogli vidjeti Moubandjea na djelu...
    Postoji mogućnost i da Olmo zaigra: :clap:
  • Slepipap
    26
    "Ispunjavanje" FFPa se vjerojatno odnosi na period 2017. - 2018. - 2019. godinu i na taj nacin se polako ide zatvarati ova godina iz razloga sto je minus ostvaren za 2017. godinu poprilicno velik iako je Dinamo tu siguran osim u slucaju da se dogodi nesto vrlo lose u Europi pa da ispadnemo prije skupina LP ili LE.

    2016. godine je Dinamo bio pred suspenziom UEFE jer je gomilao gubitak u razdoblju od 2014. godine pa do 2016. godine sto je strogo zabranjeno. Tako da ova Lažićkova prica oko prodaje Šunjića ne drzi vodu iz ocitih razloga... iako ce prodaje do kraja Kolovoza sigurno biti. Livakovic i Olmo vjerojatno odlaze, nadam se jedino da ce dovedene zamjene biti barem priblizno u rangu ove dvojice, kako je i sam Bjelica isticao par puta.

    Ocito je Šunjićeva zelja za odlaskom prevagnula kako je i on sam isticao a Dinamo i Bjelica nisu imali nista protiv u slucaju dobre ponude. Cini se da Bjelica iz nekog razloga rađe vidi Moru na zadnjem veznom, sto mi ima smisla bez obzira na to sto Moro nema duel igru poput Šunjića.Bjelica tu preferira Moru u odnosu na Šunjića zbog boljeg pasa sto ce biti od puno vece koristi u situaciji gdje se branimo vecinu utakmice i onda kroz brzu tranziciju trazimo kontru. Tu Moro od prve prakticki moze proigrati napad iz dubine. Mozda laprdam, ali tako ja to vidim, mislim da je Bjelica na taj nekakav nacin isao razmisljati, on sigurno bolje zna a kako ce to ispasti vidit cemo tokom sezone. Sto se mene tice imam povjerenja u njegove zamisli.
  • Mali dioničar
    15.1k


    Lažičko! :lol:

    Kak se to nitko do sada nije sjetio, svaka čast. :clap:
  • SAS1987
    14k
    Mađari će dobit 4 tisuće karata u zg.
    Mi u budimpesti oko 1400 kom
    Hipo

    Ako je to istina onda će biti vatreno na tribinama :smile:
  • xavier
    11.4k


    Kako su kolege napisali, gleda se trogodišnji period u kojem ne smiješ prijeći dozvoljeni minus. Naravno da ne možeš "nekom ostati dužan" i za koju godinu se ponašati kao da se to nije ni dogodilo.

    To nisi smio niti ranije. FFP se koncentrira na razliku između priljeva i odljeva što prije nitko nije ograničavao niti kontrolirao. No daleko od toga da je FFP savršen. Ima tu dosta rupa i nelogičnosti.
  • platini
    230
    9.000 je bilo protiv HBS, a 12.000 protiv Astane nakon 0-2 vani. Vjerujem da nece biti preko 15.000 nasih i plus ugari.Infinity

    Ma te brojke su glupost. Uvijek bude očigledno više gledatelja ali ih iz nekog razloga brojači ne registriraju, valjda neki džabe uđu ili nešto....evo par slika sa Hapoela:

    dinamo-3.jpg

    PXL_240718_21472818.jpg

    24-07-2018-dinamo-zagreb-5-0-hapoel-beer-sheva-champions-league-qualif.jpg


    Ako netko ima bolje slike neka stavi ali i iz ovih isječaka je jasno da je samo na istoku bilo jedno 6 tisuća a da ne govorim za ostale tribine. Ista stvar je i sa drugim utakmicama. Evo zadnja sa Hajdukom, kažu kao 15 000:

    DIN-HAJ-naslov.jpg

    pa jebote samo na istoku ima jedno 9000, da ne govorim još za zapad, sjever i Torcidu....netko mulja sa brojem gledatelja i kartama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.