• BluePhone67
    3.5k
    Blažičko, veliki dinamovac olfo koji se veseli prodajama.
    Bolje da ne pišem o njemu jer bi mogao dobiti ban.
    Mali Zeus

    Kad god mislis da ces dobiti ban radi Blazicka, stavis lijepo Mamaru kako mu jebe mamicu javno. A sada mu isti malcice dira stidne dlacice.

  • Mali Zeus
    10.5k
    To mi je najbolji dio priče, njegov kopernikanski obrat se dogodio baš nakon tog događaja. Znači lik ti pred kamerama hebe mater i ti završiš kao njegov najveći fan.
    Divota.
  • Kwedi
    3.8k
    pa dobro, tko od novinara nije dio te ergele?

    radijski: šivag

    televizijski: prasičko, breko

    žurnalisti: židak, dasović, nikolić, junaci, droljivari, lesički, ničota, bevanda


    krušelja bi jedino izdvojio kao nekog tko drži liniju.



    PS: blažičku nije problem ak mu se javno jebe mater pod uvjetom da mu sin ko advokat zastupa dinamo
  • Kwedi
    3.8k
    jesam kog zaboravio od sportskih?
  • BluePhone67
    3.5k
    jesam kog zaboravio od sportskih?Kwedi

    Mozda Birtic, ali on je u 24 h.
  • Hipo
    406
    Koliko dinamovaca ocekujete protiv ferencvaroša?

    Ja predviđam bar 17 k.

    Toliko nas je bilo na feneru.
  • Dudu
    2.6k
    20+, mislim da ce i Mađara doći oko 3 tisuće
  • Infinity
    15.5k
    9.000 je bilo protiv HBS, a 12.000 protiv Astane nakon 0-2 vani. Vjerujem da nece biti preko 15.000 nasih i plus ugari.
  • Kwedi
    3.8k
    Mozda Birtic, ali on je u 24 h.BluePhone67

    njega nisam htio staviti, to mi je kao da se rugaš retardiranom djetetu. lik je zabrijao na herbalife
  • BluePhone67
    3.5k
    njega nisam htio staviti, to mi je kao da se rugaš retardiranom djetetu. lik je zabrijao na herbalifeKwedi

    A bas je na obradi skeniranha i slikanja Krvavo plavo kod Cavalere, mozda i stavi neke njegove zapise.
  • Mali Zeus
    10.5k
    A glavni urednik tovarskog glasila? Je da se ne javlja često, al kad se javi to se sve praši.
  • Kwedi
    3.8k
    ma on nije napet, on komentira sve i svašta
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ma istina, ali to je taj profil novinara.
  • deda
    29.6k
    Ovo sa doniranjem je vrh besramnosti
  • Bosna86
    11.6k
    Prosle godine smo prodali igrace za 32 milijuna eura, dobili od Uefe izmedju 15 i 20 mil e i ove godine prodali vec za 8.. prica o fp ne pije vodu. Ako pije vodu onda je GNK jedini klub koji ce ga pasti zbog troskova hladnog pogona, a ne ulaznih transfera
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.