• Infinity
    16.5k
    Ma upravu si 100%. Sta da ti kazem, znas ti najbolje, jos se mozes i kladiti na to. Glup sam sto se raspravljam, jer ti to sigurno znas.
  • GZomanid
    688
    Uvijek mi je fascinantno kako neki ljudi čvrsto stoje iza svojih uvjerenja iako su ih oformili na totalno krivi način.. I još ti nadmeno objasne kako si u krivu :rofl:
  • platini
    230
    Uvijek mi je fascinantno kako neki ljudi čvrsto stoje iza svojih uvjerenja iako su ih oformili na totalno krivi način.. I još ti nadmeno objasne kako si u krivu :rofl:GZomanid

    Vjerojatno ciljaš na mene. Ja ne tvrdim da je ovo sa redarima 100 posto tako ali kada vidim pun istok, skoro pun jug sa Hajdukom, na sjeveru 2500-3000 a brojač kaže samo 15 000 onda mi se kao najizglednija opcija nameće da nisu svi prošli kentaur. Sa Hapeolom je isto bilo preko 9000. Zapad pun, istok ugodno popunjen, jug gdje su Boysi dobro popunjen...i 9000...nema šanse
  • Jaro
    7.5k
    Oni zli bojsi svercaju mladje u carapama, a neki umjesto baklji u... joj ne smijem sad rec, prosto je...
  • Infinity
    16.5k
    onda mi se kao najizglednija opcija nameće da nisu svi prošli kentaur.platini

    Zar ti vec nisam rekao u cemu je problem? Delegat pise brojku prije nego sto svi udju na stadion. On sad upise 13.274, a par minuta kasnike tu je vec 13.489. Kontas?

    Prava brojka bude na stranici Dinama, ako ju objave, a u Europi ju obicno objave.
  • platini
    230
    Pa eto onda je u tome problem. Case closed.
  • SAS1987
    14.8k
    Pa eto onda je u tome problem. Case closed.platini

    Pa ne može bit case closed kad ljudi ulaze na tribinu kroz skrivene ulaze. Ko u Harry Potter, ideš na ulaz 9 i 3/4 i dođeš u paralelni svemir u kojem stadion ima krov :rofl:
  • platini
    230
    Da mi je redar prijatelj ili rođak, budi uvjeren da bih ušao bez ikakve karte i kentaura
  • Infinity
    16.5k
    Pa ne može bit case closed kad ljudi ulaze na tribinu kroz skrivene ulaze. Ko u Harry Potter, ideš na ulaz 9 i 3/4 i dođeš u paralelni svemir u kojem stadion ima krov :rofl:SAS1987

    Klobuk bira na koju ces tribinu pasti. Ako si zao eto te na jugu :rofl:
  • Bosna86
    11.7k
    Nudim 200 kuna za koordinate tunela
  • nkdz
    887
    Ak netko ulazi besplatno onda ulazi sa pozivnicama i nema nekog imalo masovnijeg švercanja na stadion, a pogotovo da par stotina ljudi tak uđe i da ih nitko ne vidi ili da su si dobri s redarima.
  • Bosna86
    11.7k
    Ima tajni prolaz, jesi naivan
  • platini
    230
    Đubre od delegata je krivo, traži broj gledatelja prije utakmice a zagrepčanci još piju kavu u shopping mallu i gledaju krpice pa na tekmu stignu tek u 20-oj minuti
  • Bosna86
    11.7k
    Nema vise gospode u Zagrebu prijatelju moj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.