• Bosna86
    11.5k
    Naravno ako je njena prica istinita kriv je pa kako god, ali ako nije Crnog treba pohvaliti, utakmica u 9 zavrsila, a on u pola 11 u krevetu hahahaha
  • Eduardo
    17.2k
    Nadam se da nije istina u suprotnom gubimo potencijalno odličnog igrača.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Gubiš igrača, i bacio si pare u vjetar.
  • Eduardo
    17.2k
    "Jako mi je žao što se ovo događa. Najoštrije demantiram sve navedeno u objavi dotične dame. Znam da je teško shvatiti kada netko ne želi imati ništa s tobom, ali to nije razlog za lažne optužbe na moj račun. Imam tri sestre i majku i znam se ophoditi prema ženama", objavio je Atiemwen na Instagramu.

    hmmm zanimljivo
  • Eduardo
    17.2k
    Ova bi se obračunavala putem društvenih mreža. Nadam se da će mu klub zabraniti (ako već nije) bilo kakva očitovanja o slučaju dok nadležni ne odrade svoje.

    BTW o svemu se oglasila i policija.

    "U četvrtak, 7. ožujka 2019. godine u kasnim večernjim satima policija je zaprimila dojavu 20-godišnjakinje koja je u pozivu navela da se nalazi u Zagrebu na području Novog Zagreba, te da ju je fizički napao partner, 23-godišnji državljanin Nigerije.

    Dolaskom na mjesto događaja, policijski su službenici u razgovoru s njom i 23-godišnjakom prikupili saznanja o načinu počinjenja događaja, a koja su kontradiktorna. Naime, fizički sukob i prijetnje koje je navela 20-godišnjakinja on opovrgava da su se dogodile. Također, iako nije imala vidljive ozljede, 20-godišnjakinji je od strane policije, na mjestu događaja ponuđena liječnička pomoć, a što je ona odbila.

    Također, 20-godišnjakinja je ujedno i upoznata s pravom da ukoliko smatra da su joj upućene ozbiljne prijetnje, to kazneno djelo treba prijaviti u bilo kojoj policijskoj postaji s obzirom da se progon za to kazneno djelo pokreće po prijedlogu oštećene osobe, a na što se 20-godišnjakinja nije izjasnila u smislu svojih daljnjih namjera.

    Budući da su izjave sudionika ovog događaja u suprotnosti, oboje su na samom mjestu intervencije upoznati s pravima iz članka 113 Prekršajnog zakona, odnosno s pravom da ukoliko smatraju da im je prekršajem povrijeđeno ili ugroženo imovinsko ili osobno pravo mogu kao ovlašteni tužitelji podnijeti optužni prijedlog nadležnom sudu", priopćili su iz PU zagrebačke.
  • LovroZG
    1.3k
    Čudnovatu ženska ima priču. Kaže da ju je čovjek udrio i išo gušit i za to ko dokaz objavi sliku crvenkastog bedra. Bumo vidli šta će na kraju bit...
  • markoli
    1.6k
    Kaže da su prekinuli vezu jer je on bio posesivan i onda mu ona bane u stan (nakon što joj je ovaj prijetio da ne dolazi tamo) i čeka ga u krevetu... ima smisla.

    Možda je nešto i bilo, ali meni se čini da je to fufica željna pažnje.
  • Guinness
    1.9k
    Navodno je do sad bila sa Ohandzom, Hamzom Barryjem, nekim crncem iz KK Vrijednosnice Darde i sad s ovim... Može se donijet određeni uzorak, šta ne?
  • BluePhone67
    3.2k
    Kada poredas sve te kmice nabrojane sa kim je doticna bila, mozes 10 kg mokrog vesa na njihovim prangijama izvjesat na suncu.

    Btw, moze neka slikica da ju vidimo
  • Infinity
    15.2k
    Jedan je slucajnost, a dva su vec uzorak. Ona ima cetiri :lol:
  • Guinness
    1.9k
    Btw, moze neka slikica da ju vidimoBluePhone67

    https://www.instagram.com/iva977/
  • Beowulf112
    301
    Ma gori smo mi sto joj dajemo paznju.Opcenito mediji da naprave zaokret i prestane biti zuta stampa od tih ljudi nebi bilo nista.Oni zive da budu videni i uoceni.
  • Eduardo
    17.2k
    Javila se još jedna koja Belog optužuje za napad...

    JAVILA se još jedna navodna žrtva Dinamovog Nigerijca Iyayija Atiemwena

    "Prvo me primio za ruke, pokušao me je svuć. Ja sam se odupirala. Zatim me je počeo gušit, s drugom rukom me je opet počeo skidat. Ja sam ga molila da prestane, on nije presto. Počeo me šamarati, ja sam počela vrištati", ispričala je djevojka.

    Zbog straha nije željela otkriti svoj identitet. I srama da će i nju, poput Ive Bošnjak iz Osijeka koja je prva optužila Dinamovog igrača za napad, osuđivati. Njena priča zbila se u noći s devetog na deseti veljače. Bili su u vezi nešto manje od mjesec dana. Paralelno dok je, kako priča za RTL, održavao vezu s Ivom.

    "Stavio mi je ruku u gaćice i ugurao mi je prste. Osjećala sam se jadno i poniženo. Nisam mogla vjerovat da se išta tako može uopće desit. Nisam vjerovala da ima takvu namjeru", kazala je.

    Tvrdi da je u stanu bilo još troje ljudi. Nitko na njene vriskove nije reagirao. Pobjegla je, kaže, u kupaonicu, a on je naposljetku zaspao.

    Nije ništa prijavila policiji

    No, djevojka sama kaže da ništa nije prijavila policiji.

    "Ne želim poput Ive bit predmet javnog linča gdje će me svi vrijeđat, gdje mi nitko neće vjerovat kao što njoj nitko ne vjeruje jer, u principu, mentalitet naših ljudi je takav da ja sam žensko pa sam ja kriva", kazala je.

    Gotovo iste riječi kakve je uputio Ivi Bošnjak rekao je, tvrdi, i njoj.

    Dinamo nije upoznat s ovim navodnim napadom.

    "GNK DINAMO nije upoznat sa tvrdnjama koje navodite u svojem upitu, pa tako niti ne možemo komentirati njihovu osnovanost.

    Kao i do sada pratimo postupanja nadležnih tijela i reagirat ćemo u skladu s utvrđenim činjenicama.

    Prema do sada utvrđenom nemamo naznaka da bi naš igrač bio počinitelj nekog protupravnog ponašanja", odgovorili su na upit RTL-a.
  • Eduardo
    17.2k
    Iva Bošnjak sutra podiže kaznenu prijavu protiv Belog, bar je tako izjavila večeras za RTL. Također je i Atiemwen jučer bio na obavijesnom razgovoru u policiji.

    To be continued...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.