• dinamo vitez
    214
    Vida i Calello su isto negdje u toj kategoriji.
  • Infinity
    15.2k
    Malo su me jebale funte i euri :lol: Vida je bio 1.3 milijuna, a 2 do 2.5 su bili ranije nabrojani, te Stojanovic i Calello. Znaci Beli medju osam najskupljih igraca. Opet je uzak krug i jedan je od najskupljih igraca u povijesti kluba.
  • markoli
    1.6k
    Čuo sam od frenda koji radi u Gorici da ima 27 godina, da se Atiemwen izlajao negdje. Sad koliko je to istina ne znam, ali zanimljivo. :grin:
  • deda
    27.5k
    Meni se čini da mi ovakav tip igrača baš trebamo i nemamo takvog na lageru, ali to sam govorio i prije par mjeseci kod njegove procjene, tako da mi nikakva posudba nema smisla. Prije su za posudbu Menalo ili Šitum, iako ja Iyayija više vidim na poziciji polušpice.
  • xavier
    11.1k
    Calello je u vrijeme kad je došao, proglašen Dinamovim najskupljim pojačanjem iako je po Transfermarktu Prosinečki plaćen više. Plaćeni su više i drugi, ali oni su došli nakon Argentinca.

    Tužno je da je u 5 najvećih transfera, 2 iz vlastite B momčadi i jedan iz Splita za koji me nitko ne može uvjeriti nije pranje love.
  • deda
    27.5k
    Čuo sam od frenda koji radi u Gorici da ima 27 godina, da se Atiemwen izlajao negdje. Sad koliko je to istina ne znam, ali zanimljivo.markoli

    Nikad ne znaš s tim južnjacima, preplanulog su tena pa zavara to. Nije strašno ni 27, bitno da nije 37 :cool:
  • dinamo vitez
    214
    Rog je vrijedio svake lipe, i duplo od toga. I na terenu, a i po zaradi se vidjelo. Rebića su prodali vani za 5 milijuna, ne vidim zašto i Rog ne bi vrijedio toliko. Žužuli nisu davali igrače za kikiriki, to je sigurno.

    Što se Belog tiče, čini mi se da je najsličniji tipu igrača kakav je Sammir bio. Najbolji u sredini ili kao desetka, vrlo prodoran i dobar u duelu. Nadam se da će biti dobar i van terena.
  • xavier
    11.1k
    Iyayija više vidim na poziciji polušpicededa

    Nezgodno je samo što Bjelica igra u formaciji 4-1-4-1 gdje nema polušpice, ali on meni ni nije polušpica nego baš "box to box" vezni iako može odigrati i krilo što mu, opet po meni, nije primarna pozicija.
  • xavier
    11.1k
    što se tiče Roga, on je Dinamu postao dobar. Nema šanse da je vrijedio ni blizu 5 milijuna u trenutku kad je dolazio iz Splita.

    Meni Sammir nikako nije usporedba jer se radi o veoma talentiranom i ekstra lijenom igraču za razliku od Nigerijca koji nije takav "hakler", ali je puno veći radnik.
  • dinamo vitez
    214
    Trebalo je i predvidjet i procijenit da će Rog postati dobar. To se i platilo masno. Za to i služe skauti :wink:
  • xavier
    11.1k
    možemo se složiti da se ne slažemo :wink:
  • marcio amoroso
    31.9k
    E moj Iyayi. Jbt, pa svi trube samo o tebi. Sportnetov forum izgori, samo Beli Beli Beli. Zar si tako dobar i zar zaslužuješ toliko pažnje. Sad bez zezanja. Ja ga nisam toliko gledao. Jel stvarno toliko dobar kakvim ga ljudi opisuju. Instagram, fejs svi mogući ga hvale. U biti znači može igrati sve od Ademija do Gavrana?
  • LovroZG
    1.3k
    Atiemwen je prototip modernog igrača, brz, dobar s tehnikom, samim time zna i dobro predriblat protivnika(iako ga više voli pretrčat, ak vidi slobodan prostor sam pikne loptu i prođe) i može igrat i na prednjem i na krilu. Čak je u par tekmi mijenjo Zwolinskog jer Gorica nema rezervnog napadača, al meni je puno bolji na krilu kad ima prostora. Isto tak može odradit pritisak na protivnika. Ima dost precizan šut i, onako ugrubo, zgleda ko igrač koji može igrat kod nas. Za kontre odličan, a ima dovoljno dobar i raznovrstan dribling i pregled igre da pomogne i na postavljenu obranu.
    I ono najvažnije, pod Jakirevićem je strašno napredovo taktički. U početku je znao lutat po terenu i ne vraćat se u obranu, al s vremenom je pohvato konce i posto taktički odgovoran igrač.

    Bumo vidli šta će bit od njega. Obećava, al trebamo vidit šta će bit s raspodjelom minuta i kak će se snać u momčadi u kojoj se neće svaki napad razvijat prek njega.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Jel bi ti igrao Iyayi umjesto Oršića?
  • LovroZG
    1.3k
    Nisam baš siguran, ja ga sigurno ne bi baš odma gurnuo u vatru, al ovisilo bi i o protivniku. Oršić nam je strašno važan zbog taktičke odgovornosti i vraćanja u obranu jer može jako puno pomoć lijevom beku, a Atiemwen je bolji na postavljenu obranu zbog driblinga i sposobnosti da iz ničega napravi šansu(onaj gol protiv Hajduka). Ja ga protiv Plzenja ne bi stavio u prvu, al protiv Rijeke ili Osijeka recimo da bih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.