• Eduardo
    16.8k
    DATUM ROĐENjA: 24.01.1996.
    MJESTO ROĐENjA: Ogbe (Nigerija)
    VISINA: 180cm
    TEŽINA: -kg
    BIVŠI KLUBOVI: Bendel Insurance. K. Erciyesspor, C. Rizespor, Sanliurfaspor, Manisaspor, HNK Gorica
    POZICIJA: Ofenzivni vezni
  • Mr Anderson
    4.9k
    Dosta klubova je promijenio s obzirom na godine. Baš me zanima kako će se uklopiti u Bjeličinu koncepciju.
  • 000
    941
    Nakon Komnena Andrića, u Dinamo je stigao i Iyayi Belive Atiemwen. Ponajbolji igrač jesenskog dijela 1. HNL i glavna uzdanica Gorice potpisala je ugovor s Dinamom na pet godina. Još nije poznato hoće li Atiemwen odmah doći na Maksimir ili će ostati u Gorici, a postoji mogućnost da ga se pošalje na posudbu k Zoranu Mamiću u Al Ain.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Ja ne mogu vjerovati da stvarno postoji takva mogućnost.
  • 000
    941
    Definitivno se kosi sa zdravim razumom.
  • BluePhone67
    3k
    Mislio sam da se sprdate, ali vidim vi i dalje o mogucnosti u Al Ain.. Uzas i sramota ako to naprave. Smradovi
  • Mr Anderson
    4.9k
    To je 24 sata objavio. Treba uzeti s rezervom.
  • Kwedi
    3.8k
    nema rezerve, tironi je u turskoj, sve je prva ruka
  • marcio amoroso
    31.4k
    Debilizam je jednog od svojih rekordnih transfera uopće slati odmah na posudbu. Slati ga na posudbu u neki uae je debilizam na kvadrat a poslati ga kod Zokija je kretenizam i debilizam na kvadrat.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Mene je uopće transfer iznenadio već sad na zimu ako nikog ne prodamo. Logičnije bi mi bilo da ga onda ostave u Gorici do ljeta. A možda Al Ain dobro plaća posudbu.
  • 000
    941
    Veli Bjelica da Beli ostaje. Za sada. Mislim, kupis si frizirani auto, malo prosao, skup, i das ga nekoj nepoznatoj ekipi da se vozika sa njim.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Onda će neki drugi na posudbu. Stvarno je sad gužva za ta 4 mjesta u ofenzivi.
  • BluePhone67
    3k
    Ako mora biti posudba do ljeta, onda nek ostane u Gorici da budu i dalje konkurentni u Hnlu i bolji od Hajduka naravno. Ja zadovoljan i zadovoljen kao da mi ga je Mirta Surjak popusila.
  • xavier
    11k
    Nadam se da su ove priče o odlasku kod Zokija samo priče jer ako je stvarno tako, onda nemam što drugo reći nego sramota.
  • Infinity
    14.9k
    Nagadjanja su da li je placen 2 ili 3 milijuna eura, al kad pogledamo cijene igraca koje je Dinamo dovodio, samo Rog odskace od te dvije cifre, izmedju 2 i 2.25 milijuna su placeni samo Fernandes, Majer, Prosinecki i Brozovic.

    I sad igraca koji je medju sest najskupljih pojacanja u povijesti (a mozda bude da je drugi najskuplji) poslati na posudbu? Ne razumijem. Nije mi pravo ni ostaviti ga u Gorici kad je vec toliko kostao, al to je jedino sto mi se ne kosi sa zdravim razumom. Naje*at im se mile majke ako ga posalju u Lokomotivu ili negdje drugo, a da ne pricamo o Al Ainu. Dajte si pucajte u koljena, a kad vise ne mognete trpjeti bol prosvirajte i tu suplju glavu. Koji Al Ain? Sutra cemo kupovat skupa pojacanja i Sirokom?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.