• xavier
    11.1k
    Iskreno pre malo ga se koristi, al vjerujem da Beli može biti bolji napadač od GavreDanijel

    Napadač?

    Imam dojam da ga ovdje svatko stavlja na sasvim drugu poziciju. Neki ga vide kao krilo, neki kao prednjeg veznog, evo sad i kao napadača...ali za mene je on klasičan "box to box" vezni.

    Ove druge pozicije možda i može pokriti, ali napadač sigurno nije.
  • Danijel
    11
    Ok možda i nije klasičan napadač, ali bolje ga tako iskoristiti nego kao grijača klupe
  • xavier
    11.1k
    Ok možda i nije klasičan napadač, ali bolje ga tako iskoristiti nego kao grijača klupeDanijel

    Bjelica u pravilu igra s jednim napadačem, a mi imamo Petkovića, Gavru i Andrića od kojih su prva dvojica bez razgovora debelo ispred njega. Andrić mi je još uvijek relativna nepoznanica.

    Uglavnom, manja je gužva u vezi nego u napadu.
  • Danijel
    11
    Slažem se, vidjet ćemo al treba ga koristiti
  • Majki2111
    2.6k
    Beli Beli Beli, a čovjek ima baš lijepo ime. Belive.
  • BluePhone67
    3.2k
    Iskreno pre malo ga se koristi, al vjerujem da Beli može biti bolji napadač od GavreDanijel

    Mozda ste mislili vezano za napadaca na Augusta Lesnika - zvani Beli :cool:

    https://hr.m.wikipedia.org/wiki/August_Le%C5%A1nik
  • Danijel
    11
    Zna se Zakaj mu je Beli nadimak još od Gorice
  • Mr Anderson
    5.4k
    Beli me ničim nije uvjerio da vrijedi koliko je plaćen. Po tome je 3 milje € za Ivanušeca kikiriki.
  • reziser
    6.2k

    slažem se
    ja i dalje sumnjam u njegove kvalitete za dinamo
    vidjet ćemo nakon odrađenih priprema
    na proljeće se po meni nije iskazao kvalitetom za dinamo
  • Beowulf112
    301
    On ce nazalost biti promasaj.Ocito je tip igraca koji dobro igra kad ima velike ovlasti i kad je prva violina ekipe.To u dinamu ne moze biti vec se mora prilagoditi ekipi.
  • Dudu
    2.6k


    Čini mi se da stalno žuriš s nekim zaključcima, nije još ni prva utakmica sezona odigralna, a ti ga već otpisuješ.. Vidim već nekoliko puta da hvališ Kima po temama koji nije bio standardan ni u drugoj momčadi Dinama.

    Ako je odigrao dobro na SP U20 to ne mora ništa značiti, totalno drugačije okruženje, a i nije previše kvalitetno što se vidi po momčadima koje su zaigrale u finalu, jer nije većina ekipa slala igrače koji su u prvom planu...
  • Hipo
    406
    Jedna od najvećih prevara u povijesti kluba.

    Dinamo je za Belog platio odštetu cca 3 milijuna eura.

    Edouk je u hajduk došao besplatno.

    Oni su dobili drogbu a mi mačka u vreći.
  • Nino Bule
    11.4k
    Ne bi ja jos otpisivao belog, decko je ocito talentiran brz i ima dribling samo je ocito propuh u glavi
  • marcio amoroso
    32.3k

    Koji crni Drogba :rofl:
  • marcio amoroso
    32.3k
    Bjelica je zahtjevan trener što se tiče defenzivnih obaveza. Treba vremena Belom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.