• marcio amoroso
    31.9k

    Mene je Oršić isto osvojio svojim doprinosom u obrani. Protiv hajduka smo komentirali da je trenutno klasa ispred Šituma.
  • LovroZG
    1.3k
    To svakako. Meni je Šitum strašno drag, al Oršić je ispred njega, pa i Kądzior i Hajrović u formi tako da se ne bi začudio da i on otiđe zbog Atiemwena.
    Al vidit ćemo, odigrat ćemo preko 20 tekmi, u idealnom scenariju 24 ili čak 26 pa će svi dobit kakvu-takvu minutažu, tj. priliku da poboljšaju svoj status u momčadi. Rrahmani je recimo iskoristio svoju priliku i ozbiljna je konkurencija Leovcu.
  • Kwedi
    3.8k
    Ja bi od Šituma napravio desnog beka
  • marcio amoroso
    31.9k

    Igrao je on to par tekmi i nije bio loš.
  • Kwedi
    3.8k
    zato i kažem.

    šteta bi bila ga se riješiti, a kad bi mu se dao kontinuitet sigurno bi mogao biti bolji od stojanovića i "najboljeg desnog beka azije"
  • Mr Anderson
    5.3k
    I ja mislim da bi Šitum još najviše dao na desnom beku. Ali mi sad imamo tri desna beka, kud još i njega tu gurati.
  • 000
    941
    aizS7Bb.jpg

    Jos nedavno, u dresu Gorice na Maksimiru.
  • Beowulf112
    301
    Kakav je bio u ovih pola sata sta je dobio u rudesu?bome mislim da bjelica ima teske glavobolje.Neki su bilo zagovarali da upravo orsica zamijeni ili hajrovica a sad su i jedan i drugi na startu brilijirali
  • marcio amoroso
    31.9k
    Samo je pitanje kako je dospjela u njegov stan :lol:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Bolje bi mu bilo da je otišao na posudbu. Tamo mu se to sigurno nebi dogodilo. Ak se pokaže da je ovo istina, bit će sranja.
  • xavier
    11.1k
    Neću uopće komentirati ovaj događaj. Ako je ovo stvarno istina, onda Beli treba snositi posljedice jer nema isprike za takvo ponašanje. To nije na meni da ocijenim, to je posao za nekog drugog.

    Međutim, nije mi jasna jedna druga stvar. Ako se to dogodilo, zar je normalna reakcija to odmah podijeliti sa svijetom putem društvene mreže? Nek svi odmah znaju da me dečko ošamario i gušio :yikes:
  • Infinity
    15.2k
    Kad sve to sagledam, meni ostaje dojam da to nije istina, da ona trazi paznju, novac i slicno. NI prva, a ni zadnja takvog morala.
  • Bosna86
    11.5k
    Samo cu vam reci da je ova bila u vezi sa Ohandzom u vezi prije ovog, pa sami procijenite u kakvom tipu cure se radi, a ima 20 g
  • marcio amoroso
    31.9k
    Na njenom instagramu se vidi koji je tip cure. Naravno da Beli treba snositi posljedice jer tući ne treba nikoga ali ona je željna pažnje, novca i one stvari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.