• Eduardo
    17.3k
    Rok za izgradnju Pampasa pomaknut je na lipanj 2022. godine
  • Neki tip
    19k


    Pomaknut je formalno-pravno, ali ne i operativno.

    Stadion bi trebao biti otvoren u listopadu 2021. godine i ima dovoljno vremena da se to i dogodi.
  • Eduardo
    17.3k
    Stadion bi trebao biti otvoren u listopadu 2021. godine i ima dovoljno vremena da se to i dogodiNeki tip sa Zapada

    Još bolje :up: nekako sam propustio ovu vijest :shade:
  • Mali dioničar
    14k
    Grad Marseille prodaje Velodrome. Zanimljivo da OM plaća najam samo 5 milja eura godišnje za korištenje.

    http://stadiumdb.com/news/2021/02/france_orange_velodrome_for_sale
  • deda
    27.6k
    Glede stadiona Dugopolja

    "Tada je isplivala i računica da je po svakoj stolici stadiona, vrijednog 90 milijuna kuna, uloženo 18 tisuća kuna, puno više od 13 tisuća kuna u Areni Budimpešta, a pogotovo onih pet tisuća kuna za stadion u našoj Puli. No, u usporedbi s 10-ak milijuna eura bazena u koji nikada nitko nije skočio i zaplivao, to ispada čak i "prihvatljivo"
  • Infinity
    15.2k
    Dugopolje i Pula su neusporedivi. Pula je vec imala tri tribine, tj. imala je sve cetiri, ali se jedna rusila i pravila se nova. Zato cijena i jest bila sumnjivo niska.

    Dugopolje se radilo iz temelja. Jeste manji stadion, ali je na prvi pogled vidljivo da je moderniji, a pored svega ima krov koji Pula nema.
  • SAS1987
    13.3k
    Uz stadion Dugopolje je i neka poslovna zgrada. Jel ona bila sagrađena zajedno sa stadionom (financirana iz istog budgeta) ili je to odvojena priča?
  • deda
    27.6k
    Ima tamo svašta nešta. Ovo što sam stavio je odlomak iz članka koji govori od odustajanja izgradnje zatvorenog bazena na koji su već utukli 10 milja Eura :monkey:

    Moguće da misliš na tu zgradu
  • db-izbjeglica
    12.6k
    dinamo danas igra na cca stadionu kakav zagreb treba. nešto manje, nešto više, ali u globalu to je to.
    nadam se da će odgovorni barem malo progledati kada vide kako to izgleda i shvatiti da je to nužnost, a ne da nas filaju i uzor traže u sekundarnom stadionu u budimpešti.
  • r1oma
    1.5k
    FC Krasnodar stadium
    The capacity of the sports facility's bowl is 35,179 seats, among which 3,273 are VIP seats and VIP boxes.

    q1pzk63gflqr5ayw.jpg
    s9hr0cm66iz9d81x.jpg
    qk2cxfj2uzzdsc24.jpg
    clyymmzisw93e0y4.jpg
  • db-izbjeglica
    12.6k
    savršenstvo od stadiona! to je to, ne preveliko, ne premalo, a opet dovoljno. estetski jako lijepo, a sa ovim ogromnim ekranom koji ide okolo su toliko uboli da to nisu istine, jednom vidiš, odmah zapamtiš i grad, i klub, i stadion.

    zlobnici bi rekli, zapamte i zagreb, dinamo, maksimir jer je zaista jedinstveno igrati na ruševini. :rofl:
  • marcio amoroso
    32k
    zlobnici bi rekli, zapamte i zagreb, dinamo, maksimir jer je zaista jedinstveno igrati na ruševini. :rofl:db-izbjeglica

    Siguran sam da je naš Maks upečatljiviji od svih ostalih stadiona, oni prizori se ne zaboravljaju tako lako :grin:
  • SAS1987
    13.3k
    Stadion Krasnodara je top, top, top kategorija u baš svemu. Zato i je koštao 316 000 000$.
  • marcio amoroso
    32k

    Da, i gradnja u Rusiji uopće nije jeftina.
    Poznanici su radili arenu za hokej u Omsku. Dakle Njemačka firma je išla raditi u Rusiju.
  • deda
    27.6k
    Ja si sve nekak mislim najbolje da sve ostane kak je, a mi doguramo do finala Eurolige. I baš iz inata da ne gradimo novi stadion. Bili bi avangarda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.