• marcio amoroso
    32.5k
    Bili bi avangardadeda

    Već smo :lol:
  • deda
    28k
    A ne, moramo postati velesila, osvojit Euroligu i igrat finale LP na ovom Maksimiru. I pokazat svima da je stadion nevažan za izgradnju velikog kluba.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    što se tiče love, taj stadion je vjerojatno gradio neki ologarh koji je to iskoristio za pranje love. :grin:
  • xavier
    11.1k
    taj stadion je vjerojatno gradio neki ologarh koji je to iskoristio za pranje lovedb-izbjeglica

    Monumentalna građevina, oligarh, pranje love...ne vjerujem da je tako nešto moguće u Rusiji :cool:
  • deda
    28k
    Ma đe bi oni :blush:
  • SAS1987
    13.5k
    Da, i gradnja u Rusiji uopće nije jeftina.marcio amoroso

    Ja sam bio šokiran kada sam prvi put vidio koliko koštaju stadioni / arene u Rusiji. Ali kada shvatiš da su njihovi stadioni state of art onda su ćak i cijene malo prihvatljivije (uz tko zna kakvo pranje love itd).

    Nije to isti rang stadiona ko stadion Rapida o kojem maštamo. Jedno je da napraviš stadion koji ima tribine, krov i sjedala a drugo je multi funkcionalni stadion koji živi 365 dana u godini. Razlika je ko između Škoda Fabia i Bentleya.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    što se tiče cijena u rusiji - ma jednostavno peru lovu, nema tu ničeg posebno "perverznog" u većini slučajeva.
    npr stadion u kaliningradu, gdje je igrala hrvatska protiv nigerije na SP2018, izlistana cijena je 257 milijuna eura. stadion ništa extra, čak i poprilično bezličan. stadion u rostovu također - 270 milijuna eura.

    francuzi u bordeauxu naprave veći stadion, doslovno remekdjelo arhitekture, potpisano od strane možda i najboljeg arhitektonskog ureda na svijetu (za stadione sigurno) za 180 milijuna eura.
  • NORTE
    9.3k

    Dok Rusi peru lovu imaju čudesne stadione, mi imamo najružniji stadion a lova je oprana i to je javna tajna.
  • SAS1987
    13.5k
    stadion u kaliningradudb-izbjeglica

    Taj stadion bi se mogao potopiti u močvaru :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ma da, napravilu su ga na nekom meandru rijeke, nekakav otok ili što već :rofl:
    moj favorit je ipak zenitov stadion, probili su rokove za nekoliko godina, a na kraju je cijena ispala kao i kod onih perverznih NFL stadiona, gdje franšize ucjenjuju gradove da će otići ako im ne naprave SF stadion.
  • og1986
    2.9k
    Onaj ekran za prikaz rezultata na stadionu krasnodara je nešto prelijepo.
  • SAS1987
    13.5k
    http://stadiumdb.com/competitions/stadium_of_the_year_2020

    Otvoreno glasanje za stadion godine :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Na ovaj Batumi bih sjeo i plakao.
  • xavier
    11.1k


    Zašto nema Maksimira? Pa "sredili" smo južnu tribinu pomoću dvije mješalice betona :rofl:
  • flexXy
    1.9k
    Goztepeov mi je isto cudo, vrhunski su ga uklopili u arhitekturu grada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.