• agramZ
    2.2k
    distanca je oko 10 metara.
    F29FB774-C874-4F75-BFCB-4EEA051DEA5D.jpeg.e0ccb01740ed4c96d760ee531cc3d4b3.jpeg

    napravljeno je tako jer se penjes na tribinu. po propisima uefa-e za stadion kategorije 4 mozes osigurati stadion protiv ulaska navijaca na teren na 3 nacina. kroz ovaj "zid" ispred tribine(ovaj ispod prednje ograde) kao na rapidovom stadionu, kroz "rupu" ispred tribine ili s redarima. kao sto vidis na slikama, redara na navijackoj tribini rapida nema, po mom misljenju sasvim dobar kompromis.
  • SAS1987
    13.2k
    Pošto su mi jako zanimljivi ovalni stadioni koji imaju tribine blizu terena sam malo detaljnije pogledao stadion Mikheil Meskhi u Tbilisi (vjerujem da se sjećate stadiona :smile: ). Stadion koji prima nešto iznad 27k je stariji ali jako lijepo dizajniran tako da bi uz manu nadogradnju bio odličan. (krov, vip lože itd) a koriste ga neki nogometni i rugby klubovi.

    Ima više rješenja kako ovalnu tribinu iza gola što više približiti terenu (mijenjanje naklona itd) a u Tbilisi su odabrali da će tribina kod korner zastavice biti kraća. Mogli su to bolje srediti i još više približiti tribine terenu ali treba uzeti u obzir da je stadion star.

    48jdz9nthsh1u9at.jpg
    3c6ka4ms20mihpg0.jpg
    tk7kxn6zcnkz3p0t.jpg
    Attachment
    Capture1 (246K)
  • deda
    27.3k
    O, to je naša rekao bih :strong:
  • deda
    27.3k
    Jako sporo im ide ovaj sjeveroistok. Svi elementi su im predugački pa ih na licu mjesta prirezuju, bruse i upasavaju. Ništa nije savršeno. :cool:

    ysbrkap-jpg.1024423
  • Kiki ZG
    98
    g9z8kmwj8h5wp6n9.jpg

    Dobar pogled,lijepo za vidjeti ovako
  • SAS1987
    13.2k
    Svi elementi su im predugačkideda

    Su takve greske normalne u građevini ili je to neki težki propust? :smile:

    Pisao sam na drugom topico o stadion Monumemtal u Peruju pa stavljam par fotografija i informacija.

    Stadion sluzbeno prima 80k ljudi a prema stadiumdb ima oko 60k sjedecih / stajacih mjesta (obe tribine iza gola) 600 VIP i cak 21 000 box sjedala.

    Iskreno mi je malo cudno da taj stadion prima 80k jer je na finalu cope libertadores sluzbeno bilo 59k ljudi.

    Na njemu igra Universitario de Deportes koji ima mizernu posjetu sa obzirom na stadion. Prema transfermarktu nikad nisu imali vise od 50k gledatelja (ekstremna posjeta za njih) a npr prosjek u 4 utakmice protiv Boce im je 22k.

    4dx835jeyf1bitjw.jpg
    wwmohkivwb2tz6lk.jpg
  • Somport
    556
    Jel itko koristi taj stadion više uopće?
  • SAS1987
    13.2k
    da, Ceara i Fortaleza :smile:
  • SAS1987
    13.2k
    haha dobra :lol: ne igram igrice ali cu pogledati gameplay na youtube.. bas me zanima :grin:
  • nkdz
    829


    haha ma nemam pojma kakva je ali me odmah podsjetila na tebe :)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    stadion šta se na mapi nalazi u sredini europe je vjerovatno maksimir :monkey:
  • Infinity
    15.1k
    Imal takvo nesto za android?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.