• Infinity
    15.2k
    Podsjeca me na jedan projekt.
  • SAS1987
    13.5k
    Zašto nema Maksimira? Pa "sredili" smo južnu tribinu pomoću dvije mješalice betona :rofl:xavier

    Jednog dana kada se napravi novi ce pobijediti jer ce nas ljudi sazaljevati :grin: A sto se tice juga, ja ga vidim ko veliki potencial :cool:
  • SAS1987
    13.5k
    River Plate izgleda da završio šminkanje stadiona - uz ostalo su stavili panele oko terena gdje je prije bila staza (Mamić i Sakoman su prema tome vizionari :rofl: ). Spustili su i nivo terena tako da imaju spremno sve da jednog dana srusite spodnji nivo tribina i napravite novu tribinu do terena i na vrh tribine dodaju par redova.

    Prije:
    me4mg4jj3d61b5g3.jpg

    Sada:
    87mhngu5j3jfgqlg.png


  • NORTE
    9.3k
    Onaj ekran za prikaz rezultata na stadionu krasnodara je nešto prelijepo.og1986
    Što na stadionu Krasnodara nije prelijepo? A sada povratak u našu realnost.
    cbpbqpwqh3pori2i.jpg
    Ovi iz Krasnodara će past na dupe kad ovo vide u EU.
  • deda
    28k
    Inače nismo danima stavljali slike s Pampasa. Trenutno se radi na tzv. nevidljivim stvarima, infrasturkturi, prilaznim cestama, parkingu, pomoćnim terenima. Na samom stadionu radovi su fokusirani na zapadnu tribinu koja je zasebna i najkompleksnija građevina.

    21-0220-03-jpg.1111768
  • Infinity
    15.2k
    Bilo je i vrijeme.
  • ZgBlue
    491
    @deda

    Zar nisu obustavljeni radovi na Pampasu jer neki lik ucjenjuje cijenom zemljišta koja je predviđena za prilazne ceste? Ili ja zujim?
  • xavier
    11.1k


    Prvi glas. Mislim da je zemlja odavno otkupljena, samo što ovaj dio koji grad treba napraviti ide puno sporije.

    Prebacivanje roka na 2022. je koliko ja znam, samo birokratske naravni i stadion kao takav bi trebao biti gotov po planu.
  • flexXy
    1.9k

    Nije se radilo 15ak dana u 1.mjesecu, nagodili su se s likom i nastavili radit.
  • ZgBlue
    491
    Malo brzam sa upisom na Zonu.

    Reagirao sam na prvu di sam pročitao staru vijest o odgodi radova, a tek sad naišao na ovu di su se dogovorili i sve ide svojim tijekom.

    Hvala svejedno!
  • deda
    28k
    Malo sam pročitao komentare lega zadnjih dan dva. Čini se da su radovi doista u traljavoj fazi. Neki spominju radove na zapadnoj tribini i njenoj unutrašnjosti, drugi nedostatak radnika, treći se jednostavno čude da to presporo ide. Najave o otvaranju prije kraja godine su vrlo upitne.
  • deda
    28k
    Buduća dvorana za press konferencije.

    0-02-0a-895837c17225600d843d8fb003001d38975cb4605520d1d87865c789a6719001_d630917b-jpg.1125628
  • Mali dioničar
    14.2k


    Ova dvojica smišljaju pitanja za Kloppa.
  • flexXy
    1.9k
    Znam da se mi zadnji imamo pravo javljati ali mi se cini da je ritam gradnje od pocetka jako spor. Ak se ne promijeni nekaj mislim da se tam nece igrati prije ljeta iduce godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.