• Infinity
    15.2k
    Zbog iste zelje i postavih ovu manje vise nebitnu vijest.

    Inace je OVO projekt novog stadiona u Jajcu, pa se bojim da bi mi kao i Jajcani nakon rusenja mogli izvisiti za stadion. Njihov projekt nije realan, a meni nakon svih godina i novi stadion Dinama zvuci nerealno.
  • Neki tip
    19k
    pa čak ni kao projekt ne čini se baš dobro izveden..

    Možda ja ne vidim dobro, ali izgleda kao da je ona južna (?) tribina zakrivila i produžila do unedogled.. ode ona i daleko van terena i mimo istočne (?) tribine.. dio ekipe s tog juga će gledati u beton i ljude na istoku, a ne tekmu:

    oswk3jjvpctff9aj.jpg
  • flexXy
    1.9k
    To je kad natjecaj dobije rodjak sa banjaluckog univerziteta. Ne znam cemu ovaj prekid tribine 20m od korner linije.
  • Neki tip
    19k
    Ne znam cemu ovaj prekid tribine 20m od korner linije.flexXy

    Da, i to.. glavna tribina završi na pol terena, a ova dolje "južna" ide prema Travniku..
  • Infinity
    15.2k
    Projekt je los, ali na oko skup. Oni ce mozda napraviti ovu jednu sto je odvojena od ove dvije i to je to. Stara tribina je bila opasna po zivot, potpuno neupotrebljiva, a za grad koji nema klub u prva tri ranga, tj. ima tek u cetvrtom koji je ujedno i najnizi rang ja ocekujem da ce tu niknuti tribina s 1.000 mjesta, bez krova i s nekim solidnim svlacionicama. Sve vise od toga meni je ugodno iznenadjenje. Igrali su PL i nisu nista ulagali, a sad da uloze?

    Inace, taj stadion je poznat po tome da je prvi na prostoru bivse Juge imao grijani teren.
  • xavier
    11.1k
    Projekt je los, ali na oko skup.Infinity

    Da, loš je, ali dobro, vadi ga malo to što je skup :cool:
  • SAS1987
    13.3k
    Skoru godinu dana star video navijača Atalante na novi tribini. Dobra je, pravi kop, odmah uz teren i siguran sam da protivnički igrači uživaju kada su par metara od domačih ultrasa :smile:


    Uz tribinu iza gola su sredili još jednu tribinu uz teren. Jedina tribina koja nije bila renovirana (osim stolica) je ona ovalna iza gola.

    gewiss-png.281775

    50546211501_a1368ec81f_k.jpg

    50546349777_c07c4d1dc4_k.jpg

    Stvarno su ljepo rekonstruirali stadion, sviđa mi se.
    1607007247828-png.809086

    Tako bi trebao izgledati na kraju
    stadio_atletti_azzurri_ditalia08.jpg
  • superSantos
    2.6k
    blesavi Talijani, nisu čuli da se stadion može napravit van grada a staro zemljište prodat za još jedan trgovački centar

    odličan stadion, iako sam bio siguran da će ove tribine uz teren ostati stare
  • superSantos
    2.6k
    da će ove tribine uz teren ostati staresuperSantos

    zapravo i hoće, samo se donji dio tih tribina (montažni) miče i radi betonski nastavaka do razine terena
  • Navijač Dinama
    7.3k
    jedna impresija kod tih talijanskih stadiona mi je gostujući sektor( izuzev onog na San Siru koji se nalazi na 55.katu :sweat: )
  • SAS1987
    13.3k
    gostujući sektorNavijač Dinama

    Zašto? Neki sarkazam? :rofl: Btw, u Firenzi su gostujoći navijači (Bologna) bili za nekim pleksi staklom taka da ili nisu baš nešto navijali ili ih se zbog toga skoro pa nije čulo :grin: Sektor je otvoren prema terenu ali prema tribinu je relativno velika ograda iz pleksija.


    Počele su se mi sviđati ove okrugle tribine (čak i maksimirski jug) i žao mi je da je u Bergamu niso bolje ukomponirali u novi stadion (srušit će je).
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma ozb.sam, napravit u "blindiranom", i odličnom, nisu svi, ali većinski u ligi, Firenca ima dobar gostujući, Genoa/Sampa, Atalanta, sviđami se i na olimpijskim stadionima(nebitno Rim ili Torino) otprilike tako treba izgledat gostujući sektor.. ne kao što ima Rijeka, to je za Haga gostujući sektor.

    Što se navijača Bologne tiče, to su oni haha, mislim da bi se ultrasi Atalante,Lazia, Rome i Milanskih klubova mnogo jače čuli
  • SAS1987
    13.3k
    Nešto sam gledao po internetu pa naišao na par malih stadiona, pravih arena (što više zatvoren stadion) i ima stvarno predobrih i kreativnih:

    MTK Budapest (5200)
    %C3%9Aj_Hidegkuti_N%C3%A1ndor_Stadion_-_The_main_stand_%282017%29.jpg
    mtk-stadium7.jpg


    Pancho Arena (3800) Madžarska
    28_Pancho_Arena_-_Felcsut_Hungary_-_Photo_Jozsef_Takacs.jpg?1408420470

    OmaSP Stadion (5800) Finska
    omasp-stadion_024_hires.jpg
    ?i=stadiums%2Fomasp_stadion0.jpg

    Al Shamal Sport Club Stadium (5000)
    Shamal_sports_club-Qatar.JPG
    general-view-of-alshamal-sc-stadium-the-home-venue-of-qatar-stars-picture-id508682742

    Singapore, Our Tampines Hub Town Square (5800)
    our-tampines-hub-001-jpg.298574
    our-tampines-hub-003-jpg.298577
    our-tampines-hub-005-jpg.298579
  • xavier
    11.1k


    Ovaj s bedemima i kulama od cigle je vrh :cool:
  • über alles
    1.5k
    Baca na meni osobno najdrazi stadion na kojem sam bio...Olimpijski u Stockholmu(stari djurgardenov)

    csm_stadion_beab2791c6.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.