• NitkoBitan
    17.6k
    Dat priliku Torenteu da se pokaze, izgleda da postoji mogucnost kako ce upravo Torente cinit stoperski par u srijedu.

    Igrao u La ligi, visok, jednostavno se rjesava lopte... mogao bi nam dobro doc protiv Monaca. Ako je Bjelica od Perica napravio dobrog stopera onda imamo razloga za optimizam.
  • Dinamosaur
    1.5k
    prica je krenula od toga da je Max roden za sesticu..
    Imao je dobrih izdanja, to nitko nije ni spominjao, ali za 6-icu ne
  • Crni86
    3.9k
    pojedinci su krenuli srat po maxu, moj komentar nije vezna uz to jel dobra sestica ili ne.

    Kao sto sam reko dojma sam da ce max biti novi dilaver. Jednostavno je i neno uvijek volio imat stopera koji zna dat dobru loptu u dubinu. To je na kraju i jedna od pretpostavki da se hvata druga lopta koja ide na petka. Defanzivno je i ktc bio puno bolji od dilavera, al nama su svi napadu jednostavno kretali od njega makar je isto defanzivno bio nesto slabiji. Samo je razlika sto je on imao igru i momcad oko sebe pa su se te mane sakrile.
  • Dinamosaur
    1.5k
    oprosti prijatelju, mislim da ovdje jako grijesis
    Dilaver je Maldini za Maxa
    Uostalom, mi smo tu nebitni, nadam se da ce trener odabrati najbolje.
    Na nama je da poderemo grla :strong:
  • Crni86
    3.9k
    Ocekujem sutra najmocnijih i najspremnijih 11. Sutra mozda necemo umirat od ljepote, al ce zato decki poginut na terenu. Vjerujem da oni koji ce doc na tribine nece ni malo pozalit, jer sutra ocekujem gladijatorsku borbu s nase strane. Neno ce se pobrinut za to.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Max ima nedostatke u igri koje nijedan trener ne može ispraviti. Neće on sad odjednom postat jači u duelu ili skoku i brži kad to nema u sebi. Može ga naučiti da igra jednostavnije i da se bolje pozicionira. Ima tu dobru loptu i čitanje igre i to je to. A to nije dovoljno za igrat standardno u Dinamu. S obzirom da su nam 4 stopera sut za sutra, očekujem Rileta i Torrentea.
  • badjibadara
    3.2k
    I taj Torrente je ogromna nepoznanica.
  • Dinamosaur
    1.5k
    radije bi onda malog Jakira
    Jbg kad su ga odpeljali gore..steta
  • jakov1
    142


    Slazem se za Bjelicu, ali Hoxa je sve samo ne duel igrac. Dobar je samo kad ima kilometar praznog prostora ispred sebe i igraca na ledima, inace znas da bilo kakav momentum napada staje kod njega.

    Istina za Misica, jedino sto ne znam je li Bjelica ikad imao takvog igraca. Misiceva Busquetsovska sposobnost da odigra dobru loptu u zadnjoj milisekundi prije duela je nesto sto Bjelicinom stilu odgovara jer mu se igraci jako dobro krecu i otvaraju. Cacic je tu vjestinu dobro koristio kroz visok posjed, a Jakirov wannabe run-and-gun vjerojatno i unazadio.
  • Zagi
    7.7k
    Hoxa je sve samo ne duel igracjakov1

    Ekipa se doslovno odbija od njega u duelima. Jak je k'o bik.
  • Maxova dijagonala
    406
    sumnjam da će rile na stopera. Manje je zlo stavit Maxa i Torentea od prve nego da ti Ogiwara počinje utakmicu. Moguće čak da i Akija spusti na stopera nikad ne znaš...
  • Dinamosaur
    1.5k
    Moguće čak da i Akija spusti na stopera nikad ne znašMaxova dijagonala

    :rofl:
    Aki ce ti stajat iza, nece uletit u spicu haha
    Losa fora
  • Nolifer
    8.1k
    Sad je to druga priča..Očekujem dobru i kvalitetnu utakmicu..Pobjedu Dinama i nastavak od onog puta di je naš general Neno stao. Svidjela mi se današnja pressica, gdje je pričao da svi mogu igrati u Dinamu, te da je teren jedino mjerilo. Tako treba biti i tekmu po tekmu, HNL vidim nije zapostavio radi Lige prvaka, tako da bit će to dobro. Dajem ruku u vatru, da ćemo izborit proljeće i osvojit duplu krunu na kraju.

    :cheer: :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.