• Dinamosaur
    1.5k
    Dajem ruku u vatru, da ćemo izborit proljeće i osvojit duplu krunu na kraju.Nolifer

    sibice jel? Oganj?
  • Nolifer
    8.1k


    Haha, veliš, podlogica se lagano sprema? :lol:
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Mislim da se Ogiwara nece naigrat kod Bjelice, pogotovo u lp, a da ce Špikić dosta profitirat...moja prognoza...
  • Dinamosaur
    1.5k
    bit ce vece i od ognja ak tako bude. Kres
    Kontaktiraj osiguravajuca drustva. :halo:
  • jakov1
    142


    Odbijaju se u trku, ali dok ide na postavljenog igraca, imam osjecaj da je Hoxha kadet, cini mi se da ga svaki igrac podlakticom moze odgurnuti, a kamo li ramenom.

    U zadnje 3 sezone, uspjesnost duela na zemlji:

    Spikic 46,0%
    Hoxa 47,1%
    Baturina 51,5%
    Pasalic 52,1%
    Pjaca 53,8%
    Vidovic 55,9%

    Postotak ne govori sve, naravno. Treba vrednovati i broj pokusaja po cemu je Hoxha ovdje prvi, ali i tip duela (npr. Hoxhi postotak dizu dueli gdje ga igrac napada s leda, a on se odbija kao od gume sto je stvarno njegova velika vrlina).
  • čovjekjogurt
    691
    Baturina i Vidović sigurno nisu fizički jači od Hoxhe, ova statistika bi valjda to trebala sugerirati ali svi znamo da to nije tako.
  • Zagi
    7.7k
    ova statistika bi valjda to trebala sugeriratičovjekjogurt

    Ne nužno. Messi je na 57% zadnju sezonu u La Ligi , a teško da je bio fizički snažniji od ikoga tamo.
    Pribrajaju se i driblinzi valjda. Na kraju krajeva i to je duel.
  • Maxova dijagonala
    406
    Po indexovim najavama
    Nevistić
    Rpg Ristovski Torente Ogiwara
    Mišić Sučić
    Cordoba Baturina Pjaca
    Petković
    Lijeva strana obrane je upitna po meni...Za Torentea još ne znamo na čemu smo a Ogiwara je propuh.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Index samo nagađa kao i svi mi. Baš je njima Bjelica 24 sata prije izdiktirao prvih 11.
  • NitkoBitan
    17.6k
    "Zato ne dvoumi se, niti dvije sekunde, sad te zove Dinamoo..."

    Ajmo sutra prvo pozdravit novog/starog trenera u velikom broju kako bismo zacepili gubicu svima koji spominju korporacije i slicne gluposti, odnosno ciljano rade podjele. Zaboravit zadnjih 10 dana i podrzat momcad koja ce imat glavu i rep.

    Btw. nadam se da ce zagrebacki derbi posjetom nadmasit jadranski, bio bi to show :grin:
    Ne znam kad se to zadnji puta dogodilo (ako uopce)... @Krizy ?
  • Big Daddy
    1.3k
    KTC i Mmaee su ozljedjeni i nece konkurirati za ovu tekmu.
  • Big Daddy
    1.3k
    To bi bilo odlicno, svi koji mogu i u Zg su, obavezno na tekmu!
  • ksapi
    2.9k


    Kolko ti mozes spamat svaku temu, kao da je Whatsapp grupa.. Ovo je stvarno postalo previse
  • Big Daddy
    1.3k
    To kaj kazem svoje misljenje i to na nekoliko tema, moje je pravo, i ako te smeta jednostavno ignoriraj, i ne petljalj se di ti nije mjesto.
  • Eduardo
    20.3k
    dobro ti kaže, uspori malo. Od zadnja četiri posta na ovoj temi tri su tvoja i to nema veze s tvojim pravom na mišljenje. To se zove spamanje. Svako malo štancaš post za postom. Ili sroči sve u jedan post ili editiraj postojeći ako si pisao zadnji u temi, nema potrebe za ovim što ti radiš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.