• Big Daddy
    1.3k
    U redu, znam kaj mislis, jbg bila su dva posta na koja sam odgovorio, kuzim kaj hoces reci, trebao sam ih u jednom postu srociti, jbg nisam skuzil da je u istoj temi, i drugacije je kad mi ti kazes a ne neki padobranac.
  • Omake
    2.7k
    Mogao bi Jakir Jr dobiti koju minutu večeras ako sve bude išlo dobrim tokom. Nije ni u zapisniku za juniore danas.
  • Paggini
    21.4k
    Zanimljivo je da se u zadnjih godinu dana Lokomotiva nalazila u najvećim trenucima uzbuđenja prije utakmice.

    Prvo ona famozna Loksa nakon zimske pauze, kad smo svi čekali da vidimo taj stroj i doživjeli demoliranje.

    Pa onda ona druga Loksa na Kranjči, nakon one urnebesne Gorice, kad se stajalo u redovima, prenosilo kakvo je stanje s kartama. I onda isto pimpek.

    I sad ova Gorica, nakon ekstremno stresnih i bolnih par tjedana i dolaska Bjelkana... Valjda ce ovaj put biti drugaciji ishod.

    I očekujem Mudražiju da dođe s našima pozdraviti sjever nakon tekme. :cool:
  • Big Daddy
    1.3k
    Meni je jos uvijek zao kaj ga se nije dovelo u Dinamo. Mislim da je bolji i borbeniji od nekolicine trenitacnih igraca u Dinamu.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    A ako pogledamo i jos malo ranije, sjecamo se i euforije na Kranjci kad je Biscan dosao. On tek dosao, Simic u upravi… koliko smo daleko od toga stigli danas :monkey:
  • Paggini
    21.4k


    Joj da, zaboravio taj korteo, koji je to osjećaj bio ajme.
  • Brusa
    1.5k
    Pa onda ona druga Loksa na Kranjči, nakon one urnebesne Gorice, kad se stajalo u redovima, prenosilo kakvo je stanje s kartama. I onda isto pimpek.Paggini

    Kak pimpek? Pa bilo je 0-1 za nas. Kule :grin:

    sad ova Gorica,Paggini

    Misliš Lokomotiva ? :cool:
  • Purgeri
    833
    Nije tad bio korteo nego godinu ranije
  • InatiseSlavonijo
    518
    Vidim odgođena utakmica u Gorici, kakvo je stanje u Zagrebu? (Ovo nema veze s vremenskom prognozom jer mi smeta ili ne smeta kisa).
  • Paggini
    21.4k
    Kak pimpek? Pa bilo je 0-1 za nas. Kule :grin:Brusa

    Ma 2:2 na kranjci, na tu tekmu sam mislio



    E bravo, moj zajeb
  • Felip
    186
    Igrat će se najnormalnije. Dobro je natopilo, ali sad kiša lagano staje i do utakmice će sve biti top.
  • Paggini
    21.4k
    Vozim se u busu za Zagreb iz Slavonije i par redova ispred mene dva dinamovca, iza mene isto neki lik u Dinamovom dresu.

    I onda moram slusati cmoljenje ekipe iz Zagreba kojoj je teško ići na tekmu ako pada kiša, pa muka mi bude.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Treba iscimat ljude da dolazak na ovu tekmu omogucava prvokup za Bratislavu i Salzburg. Pa bi vidjeli kakav je zapravo problem istrpit par kapi kise :grin:
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    kakvo je stanje u Zagrebu?InatiseSlavonijo

    Ovaj naš hibridni eksira kišurinu.

    Neka krene nova era pod našim Bjelkanom :cheer:
    Naprijed plavi lavovi!.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Samo bi volio dosadnu, rutinsku 2-0 ,,Nenad Bjelica" pobjedu, bez stresova. Dosta ih je za neko vrijeme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.