• NKDZ86
    1.4k
    Pop corn, kod nas nema vremena, nam se žuri :grin:
  • Sajla
    5k
    Nadam se da nije neprimjereno pitanje s obzirom na njegovo stanje, ali ima li vijesti vezanih uz Kocha i njegov eventualni dolazak na utakmicu?
  • Hnlovac
    1k
    Još mi nije došla članska u obliku kartice, mogu li preko računa iz ilice ostvariti cijenu za članove pri kupnji karte za Istru?
  • deda
    32.5k
    Možeš na karatani. Ako imaš lanjsku možes i online.
  • Pop corn
    8.1k
    Nadam se da nije neprimjereno pitanje s obzirom na njegovo stanje, ali ima li vijesti vezanih uz Kocha i njegov eventualni dolazak na utakmicu?Sajla

    U kontaktu smo s njime. Poziv mu je otvoren i on to zna
  • Cosey
    501
    Jel se razmišlja u klubu o albumu za sličice kao marketinškoj ideji?
    Ako bi se kvalitetno napravilo, bio bi hit za razliku od prošlog od prije desetak godina.
  • Paggini
    19.5k
    Imaju ugari taj đir, volio bih isto i za Dinamo jer za razliku od ugara, imamo povijest:

    https://nk-osijek.hr/osijek-ale/
  • Noel
    5.9k

    Igrači i navijači naziv albuma godina 2000 čini mi se. Najjači album ikad. Samoljepljive sličice trenutnih igrača, BBBa i koreografija i bakljada. Onda biviših legendi igračkih pa grafiti pa grbovi ma fantazija je bio taj album. Već sam to pisao negdje prije ko ideju @Pop corn.. da se napravi nešto slično.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sarani nemaju webshop :rofl: Ja sam mislio da su oni napredni..
  • DrawTube
    4.7k
    Ma oni su prosjak u gucci odjeći, izgledaju profesionalno zbog web dizajna i stadiona

    Velika podrška za album, osobno bih stavio 1 trofej=1 naljepnica pa samo neka lijepe ljudi, imamo dovoljno trofeja hvala Bogu

    Definitivno i cijeli lineup generacije 67' i 82' i cijela stranica posvećena ostalim legendama
  • Guinness
    2.2k
    Imaju ugari taj đirPaggini

    Imali su*, ideja je bila dobra ali izvedba debakl.

    Jel se razmišlja u klubu o albumu za sličice kao marketinškoj ideji?
    Ako bi se kvalitetno napravilo, bio bi hit za razliku od prošlog od prije desetak godina.
    Cosey

    HNL je bio potpuni hit prošle zime i vjerujem da će biti i ove.
    Plus ako izboriš Ligu prvaka na jesen i tamo ćeš imati Dinamo.

    Želim reći da nisam siguran koliko bi treća zasebna kolekcija bila prodavana na tržištu di već ima dosta toga.
    Eventualno krajem sezone ali se onda mora otići u širinu, kao što je ranije spomenuto, sa legendama i ostalim. Takva takva kolekcija je dovoljna jednom u 5 godina, da obilježiš jednu generaciju i to je to.
    Ako bi se i išlo u to ove sezone, tu bi onda razmislio o karticama a ne sličicama, jer su one puno popularnije kod klinaca koji su realno ciljana publika i može ih se dvostruko koristiti kao autogram kartice i kao kolekciju.

    Zasebna, klupska, kolekcija se pojavljuje u Italiji i Njemačkoj kod populranih klubova.
    Ne znam brojke kako se prodaje, ali uzeti u obzir da se i ti "top" klubovi pojavljuju u deset različitih kolekcija tokom sezone, od lokalne lige do prostituiranja od UEFA-e.
  • Cosey
    501
    Mislim da smo pisali o tome. Treba paziti da se ne poklopi s nekim albumom (npr. s tim HNL albumom), ali želio bih naglasak na povijesti i legendama, ne tolilo na sadašnjosti. Osobno me kartice ne zanimaju, mi smo svi manje- više odrasli na albumima.
    Dobar pokazatelj je Vatreni put (kojem je najveća mana slabija kvaliteta) kao i albumi glavnog rivala. Ovaj njihov drugi od prije koju godinu je jako dobar.
  • Pop corn
    8.1k
    Bit će nešto uskoro, malo bolje od sličica čak... :wink:
  • Filip 91
    716
    Kako u aplikaciji GNK Dinamo povezati u profilu godišnju? Kad upišem kod sa godišnje - piše 'neuspješno dodavanje kartice' i 'kod nije pronađen'
    Jel se možda treba prije aktivirat na TP-u ?
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Ako je za sjever dolje mislim da i ne možeš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.