• deda
    32.5k
    Neće biti prikazana godišnja na profilu.
  • Šteco
    679
    Dakle, oni kad se registriraju, logiraju moraju moći pod "pogledajte aktivno članstvo" unijeti id članske i treba im sve pokazati. I člansku i godišnju.deda

    Pitao sam čisto zbog ovoga, no dobro, ako godišnja ipak ne treba biti na tom profilu uz člansku onda manje bitno.

    Hvala @deda na odgovoru. :cheer:
  • deda
    32.5k
    Da, i ja sam smatrao da će se pojaviti, ali u međuvremenu sam dobio info da to još nije moguće.
  • Murtidzg
    20
    Preporučujem na ticket pointu da se razmotri implementaciju POS uređaja koji se mogu koristiti izvan kućice kako bi proces kupovine karata bio jednostavniji (posto sada moras mobitel kroz onaj zatvorski otvor stavljat, pa se zakljuca mobitel pa treba otisak prsta itd itd...) što bi smanjilo gužve, ubrzalo proces kupnje, smanjilo čekanje u redu te sigurno značajno bi poboljšalo korisničko iskustvo.

    Ps. danas kupio kartu za frenda, možda je inače drugačije.

    Pozdrav
  • Olmic
    3.6k
    Koji je problem sa travnjakom? Ovo je ocajno
  • serbus
    4.1k


    Malo pustiš da propadne travnjak onda direktor stadiona Sakoman angažira svoju firmu da izlječi travu...

    Ja se nadam da će i on lagano napustiti brod...

    Da li dinamo plaća ikakve usluge Sakomanovoj firmi Maxmaru ?
  • nemapredaje
    3.2k


    Plaća, i to vjerojatno masno.

    Ali nažalost stručnjake u održavanju travnjaka u Hrvatskoj moraš tražiti svijećom, tako da smo ovisni o njemu.
  • serbus
    4.1k


    Može, ali onda otkaz u dinamu pa neka se javi na natječaj.
    Bio je isto jedan sa agencijom tako u klubu,sad ga više nema pa imamo igrače. Isto tako ako Sakomana nema naći će se ako ne Hrvat neki Nepalac koji se još bolje kuži u travu. Dosta je on izvukao van iz kluba i još obraz ko opanak uzima plaću.
  • Oluja
    4.2k
    evo da ponovim pitanje od prije na koje nisam dobio odgovor

    nekoliko puta sam na forumu predlozio da se u ponudu shopa uvrsti skolska torba. Pod time sam mislio na laganu anatomsku torbu posebno prilagodjenu za prvi i ostale nize razrede. Zanima me postoji li sansa za tako nesto jer polako dolazi vrijeme da opremim svog buduceg prvasica pa da znam da li da cekam ili da jednostavno kupim bilo koju drugu.

    ovo je primjer torbe https://danijel-tpo.hr/proizvod/torba-skolska-anatomska-karbon-soccer-universe-1094250/

    molim vas odgovorite mi jer mi se i klinac i žena penju na vrh glave. on hoće dinamovu torbu, a žena navalila na neku sa svemirom i raketama što u kontekstu zadnjih događanja nikako nije primjereno.
  • masacusec
    3.5k
    Kada će opet "Dinamovo" i u kojim kvartovima?
  • Pop corn
    8.1k
    evo da ponovim pitanje od prije na koje nisam dobio odgovor

    nekoliko puta sam na forumu predlozio da se u ponudu shopa uvrsti skolska torba. Pod time sam mislio na laganu anatomsku torbu posebno prilagodjenu za prvi i ostale nize razrede. Zanima me postoji li sansa za tako nesto jer polako dolazi vrijeme da opremim svog buduceg prvasica pa da znam da li da cekam ili da jednostavno kupim bilo koju drugu.

    ovo je primjer torbe https://danijel-tpo.hr/proizvod/torba-skolska-anatomska-karbon-soccer-universe-1094250/

    molim vas odgovorite mi jer mi se i klinac i žena penju na vrh glave. on hoće dinamovu torbu, a žena navalila na neku sa svemirom i raketama što u kontekstu zadnjih događanja nikako nije primjereno.
    Oluja

    Isprike, išao pitati i zaboravio. Nažalost, za ovu školsku godinu mimo one torbe koja je u prodaji (sa istaknutim grbom u 3D varijanti) neće biti torbi jer se nisu na vrijeme naručili. Bit će back to school ponuda, ali sigurno će za iduću školsku godinu pripremiti bolje.
  • Pop corn
    8.1k
    Kada će opet "Dinamovo" i u kojim kvartovima?masacusec

    Do kraja godine su predviđena još dva - Trešnjevka i centar grada. Kad se dogovore sve pojedinosti će se sve objaviti
  • Hnlovac
    1k
    Najvjerojatnije se pitalo već 3x ali nisam mogao naći u tražilici

    Postoji li šansa da budu loyalty bodovi i članove negodišnjake?

    Ove godine još ne planiram uzeti godišnju jer sam izračunao da ću na Maksimiru biti na oko 10 tekmi, a s obzirom da će tu biti možda samo 1 europska ne bojim se da ću ostati bez karte pa mi godišnja još uvijek nema smisla. Europske kako jw netko rekao uz roštilj ili uz tv s obitelji. Na Maxu daleko najviše volim HNL

    E sad, naravno da to ne bi nikako bilo na razini godišnjaka ,ali da se i za negodišnjake koji idu na tekme plgotovo dosta HNL tekmi daju bodovi i da se ti bodovi na primjer gledaju kad se radi lista prioriteta za kupovinu godišnje na Kranjči? Ne trebaju mi nikakvi bonusima za hranu i pića nego eventualno prednost nad nekim tko će pogledati možda 2 tekme na Maxu
  • xavier
    12k


    Pa program je i planiran za sve članove, a ne samo za godišnjake. I upravo to bi trebao biti filter za kupnju godišnjih u idućim sezonama.
  • mokoxax468
    698
    I još važnije velika inicijativa svih da očitaju svoje karte pri ulasku na stadion, makar bila i gužva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.