• Neron53
    589
    Moju su podigli
  • M94
    1.2k
    Odi na temu clanstvo i ulaznice zadnjih par strana,sve je objasnjeno.
  • plavi do grob
    2


    bio sam na temi. vidio da si i ti, i još neki, imali isti problem. poslao sam mail kako si objasnio.

    Hvala lijepo tebi i ostalima :up:
  • kibatech
    37
    Pozdrav, imate li možda u planu da se u aplikaciju integrira uplaćivanje sredstava direktno na cashless tako da eliminirate čekanje i potencijalne gužve na stadionu?
  • Mihaljević
    9.8k
    Hoće biti dijelova travnjaka za prodaju u fanshopu? To mnogi klubovi prodavaju, a vjerujem da bi dobro išlo.
  • Pop corn
    8.1k
    Hoće biti dijelova travnjaka za prodaju u fanshopu? To mnogi klubovi prodavaju, a vjerujem da bi dobro išloMihaljević

    Neće. Razmišljali ali tehnički prekomplicirano

    Pozdrav, imate li možda u planu da se u aplikaciju integrira uplaćivanje sredstava direktno na cashless tako da eliminirate čekanje i potencijalne gužve na stadionu?kibatech

    Da, ići će online uplata
  • emilperska
    5.4k
    Ponovit cu upit koji je usmeno adresiran na vise adresa pa navodno i predostojnik Ureda zna za to..
    U fan shopu u Maksimiru su nam rekli da mozemo kupiti prazni dres (jer jedino taj mozes i kupit u fan shopu) i onda s njim kad god zelimo otic u neki od fan shopova i zatrazit tiskanje dresova po zelji (npr. Arena) uz doplatu.
    Medutim, djelatnici u Areni to odbijaju jer "nemaju vremena".
    Pa nek uđe u zapisnik..
  • Pop corn
    8.1k
    Ponovit cu upit koji je usmeno adresiran na vise adresa pa navodno i predostojnik Ureda zna za to..emilperska

    prvi glas....

    U fan shopu u Maksimiru su nam rekli da mozemo kupiti prazni dresemilperska

    ne možeš prazan dres, sponzor mora ići ispred
  • Dinaminjo
    929
    vjerujem da je mislio bez broja i imena iza
  • emilperska
    5.4k

    Imam prazan dres s Favbet naprijed.
    Djelatnici u Areni ga ne zele primit na tiskanje.
    Ici cu opet u utorak uz prijetnju da ne izlazim dok ne bude gotovo pa nek sa Skenderom raspravljaju.
    Fkt ne znam tko su ti ljudi u Areni. Ali cure na stadionu su profesionalke za njih.
  • Paggini
    19.6k
    Ici cu opet u utorak uz prijetnju da ne izlazim dok ne bude gotovo pa nek sa Skenderom raspravljaju.
    Fkt ne znam tko su ti ljudi u Areni. Ali cure na stadionu su profesionalke za njih.
    emilperska

    A stari gle, kužim te, al nemoj se stresirat toliko oko toga, nazovi telefonom Arenu prije odlaska, pitaj jel možeš taj dan otisnuti dres i to je to.

    Ovakve prijetnje su kontraproduktivne i destruktivne, ja sam u Areni imao super iskustva uvijek, moguće da im nije bio dan jbg.
  • emilperska
    5.4k

    Ne bi pisao ovo da mi se 3 ljudi na zapadu danas nije zalilo da su im odbili broj 20 i Pjaca tiskat u Areni, pa sam to zbrojio sa mojim odbijanjem 86 i Shala..
  • Pop corn
    8.1k
    Prvi glas sve što pišeš.... provjerit ce se u utorak
  • Mr Anderson
    7.9k
    Imam jedno pitanje, možda je glupo, ali već sam neko vrijeme razmišljao o tome. Obzirom na današnje vrijeme kad su električni romobili sve masovniji, jeli klub razmišljao o nekim ormarićima gdje bi se mogli ostaviti. Nemreš ga nositi na tribinu, a ni nemreš ga ostaviti negdje dolje samo tak. Frend i ja bi puno puta umjesto s autom radije došli romobilom, a vjerojatno bi bilo još takvih dosta.
  • nemapredaje
    3.2k
    Bilo bi fora kad bi se utakmice po ovakvim vremenskim uvjetima dodatno nagrađivale u loyalty programu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.