• din
    442
    meni je ista stvar za sjever dolje
  • mali M
    5k
    Ljudi, jel može samo odgovor za ulaznice. Jel smo s novom optikom na čitačima dobili mogućnost čitanja barkoda sa mobitela il moramo printati ulaznice..
  • Crusades1986
    11.8k
    Stavit ću u ovu temu da je vidljivo pa ako treba nek Admini prebace u prikladinuju.

    Već duže vrijeme razmišljam o ideji da se nekako napravi "službena suradnja" između Dinama i zagrebačkih vatrogasaca. Pogotovo u svijetlu nedavnih pozitivnih promjena dolaskom novih ljudi u klub.

    Mislim da bi marketinški, a i simbolički bilo dobro napraviti neki službeni posjet delegacije kluba JVP-i grada Zagreba u Savskoj ulici. Donijet dečkima neke poklone, par igrača i nekoliko ljudi iz Uprave da odu tamo, donesu im prigodne poklone, napravi se neka mini akcija učlanjenja vatrogasaca koji možda još nisu članovi.

    Javnost inače percipira varogasce kao nešto istinski pozitivno i dobro, a još kad bi njih nekako vezali za Dinamo značilo bi i samom klubu. Inače dečki su aktivni na društvenim mrežama, nekoliko vozila imaju Dinamove zastavice, jedan vatrogasac se našao na onom kalendaru sa Dinamovim navijačkim tetovažama, snimao se onaj spot za pjesmu From Zagreb with love sa Šankom i jednim ili dvojicom repera. Dečki na Instagramu prate Dinamo, mogao bi i Dinamo njih zapratiti. A i svi znamo kako se dečki iz DVD-a ispod Sjevera vesele svakom našem golu. :wink:

    U nastavku prilažem i dvije slike kao "dokaz" Dinamovštine u postrojbi. Prva je objava nakon pobjede nad Tottenhamom, a druga je Dinamova zastavica na njihovom vozilu.

    Nadam se da sam nekome bacio bubu u uho pa da netko da i svoje prijedloge na ovu ideju.


    Whats-App-Slika-2024-07-31-u-10-52-22-dc0a9445.jpg

    Whats-App-Slika-2024-07-31-u-10-52-23-3b4d7ca3.jpg
  • Juznjak
    3.8k
    Može li se saznati barkod godišnje ulaznice za sjever ako još uvijek nije preuzeta?
  • Simpatizer
    270
    Ja sam pitao na stranici 3 ti je pitanje, rekli su mi da možeš na zapad bez printanja i da se radi na tome da tako bude i na sjeveru
  • mali M
    5k
    Simpić, znam da si ti već pitao, ali ja pitam radi ovoga:
    da se radi na tome da tako bude i na sjeveruSimpatizer
    jel ima kakvih novosti o tome ili?
  • Pop corn
    8.1k
    Na utakmice se s pojedinačnim ulaznicama može i bez printanja. Ručni skeneri rade i preko mobitela
  • Neron53
    589
    Posto je u dolasku novi travnjak i bit ce vjerojatno na knap dva tjedna da se postavi, bilo bi super da se sa Sibenikom zamijeni domacinstvo u 3. kolu!! :)
  • plavi do grob
    2
    dobar dan,

    imam jedno pitanje.
    vlasnik sam godišnje ulazince za sjever dolje. godišnju ulaznicu nisam još fizički podigao na ticket pointu. ne mogu doći na istru jer nisam u zg. želim prepustiti ulaznicu ''ne dolazim na tekmu''. traži me da upišem barkod godišnje. na svom profilu pod ''godišnje ulaznice'' (uredno je vidljiva kupljena godišnja ulaznica) nigdje ne vidim barkod godišnje ulaznice da ga mogu kopirati u ''ne dolazim na tekmu''.
    e sad ide pitanje: da li negdje na svom profilu pod ''godišnje ulazinice'' je vidljiv barkod? ili, barkod ću tek vidjeti kada fizički podignem godišnju ulaznicu na ticket pointu?

    unaprijed se zahvaljujem na odgovoru
  • marcio amoroso
    36.3k

    Na Dinamovoj aplikaciji pod tvojim profilom je godišnja ulaznica i imaš opciju “prikaži kod”. Tu su brojevi koji su potrebni za prepuštanje ulaznice.
  • Pop corn
    8.1k
    Posto je u dolasku novi travnjak i bit ce vjerojatno na knap dva tjedna da se postavi, bilo bi super da se sa Sibenikom zamijeni domacinstvo u 3. kolu!! :)Neron53

    Neće se mijenjati domaćinstvo niti odgađati utakmica
  • plavi do grob
    2

    kao prvo, hvala lijepo na odgovoru :up: , no nisam riješio svoj problem.

    inače, ja sam pokušavao prepustiti ulaznicu na svom profilu na na tickets.dinamo.hr . Skinuo sam dinamovu aplikaciju kako je koelga Marcio sugerirao. registrirao se. i, sad kada odem pod svoj profil, vidim ''godišnja ulaznica''. kliknem i onda me traži da unesem kod godišnje ulaznice koji se nalazi poleđini godišnje ulaznice (valjda za povezivanje) :grimace: . ziher nekaj krivo radim ili sam nešto propustio napraviti ali ja ne vidim svoju godišnu ulaznicu na aplikaciji. uredno je vidim pod svojim profilo na <a href="http://tickets.dinamo.hr" target="_blank" rel="nofollow">tickets.dinamo.hr</a>.

    isprike što kompliciram i unaprijed se zahvaljujem na eventualnim odgovorima.

    PS ako nikako drugačije neće ići, na drugoj domaćoj tekmi podižem godišnju i onda bum sve povezao. iako bih volio i za istru prepustiti ulaznicu jer mi je ovaj program lojalnosti fenomenalan
  • Neron53
    589
    A da netko podigne tvoju godisnju i posalje ti kod?
  • plavi do grob
    2

    i to je opcija ako je moguće da netko drugi podigne moju godišnje. dapače....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.