• austrijanac
    4k

    Ja sam takvu zastavu kupio za svoju svadbu, tako da bi trebala bit dostupna. 40ak eura
  • Samo Dinamo
    97
    Molim odgovorne u klubu za Ticket Point da se pobrinu da se više nikad ne dogodi ona katastrofa od ponedjeljka kad je masa ljudi u nehumanim uvjetima čekala na kupnju godišnjih ulaznica. Svatko je imao svoj razlog zašto nije kupio preko weba.
    Od preko deset šaltera, prodaja se vršila na dva ili tri, neovisno bila gotovina ili kartica, zapad ili sjever.
    Neki dečki iza mene međusobno komentirali da se boje sunčanice, neki čovjek si stavio papirnatu maramicu na glavu, neki trenirke...ljudi su bili očajni.
    Lijepo je da je omogućena kupnja svima koji su došli do 12 sati, ali sve drugo užas.
    Nova uprava, koja je u svemu bolja od stare, mora pokazati i više empatije prema članovima i navijačima. Važan je njihov novac ali važni su i oni.
  • Sljeme
    2.4k
    Nije to prvi put, uvijek kad je oko nečega navala maksimalno su otvorena dva šaltera. Mislim da se lako nađe studenta ili nekog da u fušu odradi smjenu tih dan ili dva najveće navale. Ne znam jel to neka marketinška fora da se fotkaju redovi, ali nikome u tom redu sigurno nije fora stajat ko debil, pogotovo ak izleti s posla u pauzi.
  • Sajla
    5k
    Mislim da se lako nađe studenta ili nekog da u fušu odradi smjenu tih dan ili dva najveće navale.Sljeme

    kad sam ja kupovao godišnju, Pop corn je došao do karatane i pitali ga ljudi baš za to. rekao je da nisu uspjeli naći par studenata da to odrade. s obzirom na priče koje sam čuo od ljudi koji su tražili studente za neke druge poslove, ne čudim se.
  • Neron53
    584
    A zar se karatana bas mora nalaziti na tom mjestu? Izlozena suncu, kisi.....Pa nije to u kamenu uklesano.
    Moglo bi se razmisliti da se preseli negdje pod zapad...ima stvarno dosta prikladnijih lokacija unutar perimetra stadiona.
  • Cosey
    501
    Da, nekada tam kod Hitrec - Kaciana bila je dobra lokacija blagajni.
  • Neron53
    584
    Zar pod Zapadom nema dovoljno mjesta?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa tamo di su kucice za uclanjivanje i ex covid kucice bi trebalo bit ok.
  • serbus
    4.1k


    Istina da je radilo malo blagajni, ali ljudi su nosili vodu dole ljudima u redu što kod Barišić,Mamić uprave nisi dobio ni da umireš. Bili su suncobrani ako si preživio do njih ustvari najgore je bilo dečkima iz osiguranja.

    Tako da napredak je vidljiv u svakom koraku.
  • Samo Dinamo
    97
    Prije nisi dobio vodu ali si navodno dobio kobase. To tu upravu nije činilo dobrom upravom.

    I ocjena 2 je na svakom koraku napredak u odnosu na ocjenu 1.

    Ne bih premještao TP, nek sad sve izdrži do Kranjče. Ali obavezno sav raspoloživ kapacitet šaltera mora biti u funkciji kad za to ima potrebe. Uprava mora uspjeti naći prodavače i POS uređaje.

    Btw, nebitno, ali u ponedjeljak sam vidio samo ljude iz reda da su si išli kupiti vodu. Nikakva voda iz kluba. Ali, to ni ne treba, svatko si je mogao donijeti vodu, kapu i sunčane naočale, ali skratiti vrijeme čekanja da čovjek može ostaviti klubu 360 ili 170 eur je mogao samo klub korištenjem postojećeg kapaciteta karatane.

    Ponavljam, više empatije prema navijačima i boljeg planiranja.
  • petrinjskikokošinjac
    90

    Slazem se vise empatije prema navijacima i boljeg planiranja kako vecini ovdje zabranit komentiranje.
    Stari pa di ces vise empatije prema navijacima nego u zadnjih par mjeseci? Zar ne vidis kaj se sve pozitivnog dogada oko kluba po pitanju kluba i navijaca? Dajte malo stanite na loptu i razmislite prije nego sto napisete "vise empatije prema navijacima" .
  • miro
    4.4k
    Jedno "zimsko" pitanje na vrući ljetni dan. Čini mi se da je netko već spomenuo, ali jel se razmišlja možda o akciji za Božić, pa da se recimo od 12.mjeseca omogući kupovina/obnova članstva za 2025. Tako ne bih morao previše glavu razbijat kaj ću uzet za božićni poklon obitelji i prijateljima?
  • Papastrumf
    12.2k

    Ima se na umu :up:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Postoji li sansa da se ove godine karte online kupuju sa izborom sjedala?
    I da se vidi broj pustenih/slobodnih mjesta, kako imaju i svi drugi klubovi koji prodaju preko ulaznice. hr?
    jedan u nizu

    opet cu ponoviti pitanje, koje se i prije mog upisa vec provlacilo neko vrijeme.
    Postoji li mogucnos sa Dekodom da imamo normalno mapirana sjedala i mogucnost odabira?

    Znam da nije problem 'rezervirane' karte za povjerenike, sponzore i to. To se jednostavno makne iz ponude, kao i do sada, te se naknadno pusti ako se mjesta oslobode.

    Ne zelim da nam liks i deda ostanu bez posla na temi ulaznice, ali porazno je da na nasem stadionu ne mozemo birati sjedala (a koliko znam, nekada se to i moglo).
  • Šteco
    679
    Baš išao provjeriti, meni ne prikazuje godišnju, štoviše, piše da imam 4 besplatne ulaznice. Kupio je prošli utorak.

    Kako sam imao onaj problem s članskom i OIB-om čini se kako je i godišnja od prošle godine bila povezana na neispravan OIB, a da su mi sad s tim krivim OIB-om povezali novu godišnju i da se zato i dalje ne prikazuje.
    (...)
    Šteco

    Pretpostavljam da loyality za današnju utakmicu se neće bodovat, ali bi htio do početka sezone biti spreman, pa još jednom ponavljam pitanje - treba li mi godišnja biti prikazana uz člansku na profilu ili ne? Trenutno je nema, pa bi molio za info ako treba biti na profilu - kome se javiti? dekodu ili dinamu? Hvala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.