• deda
    32.4k
    Rečeno je na novinskoj konferenciji vjerojatno do početka prvenstva.
  • Šteco
    678
    Jesi siguran da se dobro razumijemo. Dakle, oni kad se registriraju, logiraju moraju moći pod "pogledajte aktivno članstvo" unijdeda

    Baš išao provjeriti, meni ne prikazuje godišnju, štoviše, piše da imam 4 besplatne ulaznice. Kupio je prošli utorak.

    Kako sam imao onaj problem s članskom i OIB-om čini se kako je i godišnja od prošle godine bila povezana na neispravan OIB, a da su mi sad s tim krivim OIB-om povezali novu godišnju i da se zato i dalje ne prikazuje.

    Ili samo krivo gledam di se to nalazi na stranici ulaznice hr (otvorim stranicu "pogledaj aktivno članstvo" i tu je članska, ali godišnje nema).

    Ne znam, ali čini mi se da to je bitno zbog loyality programa. Kome se obratiti? Dinamo ili Dekod? Ili oboje? Ako nije bitno za loyality, zanemarite, imam fizički godišnju i to je onda jedino bitno.

    Edit: i da, nije niti pod "godišnje ulaznice" , dio koji je Sajla kasnije objavio sliku.
  • đole
    313
    Kalo funkcionira razgled stadiona? Termin je rezerviran i potvrđen. Samo se pojavimo 15 minuta prije pod zapadom i kupimo ulaznice s tom rezervacijom na ticket pointu? Koliko otprilike traje razgled?
  • Sajla
    5k
    Baš išao provjeriti, meni ne prikazuje godišnjuŠteco

    imam isto pitanje - trebali bismo vidjeti godišnju?
    kupio sam ju na ticket pointu i imam fizičku ulaznicu, ali ne vidim kako ju ovdje dodati.

    7-TV8-Jmi-TEOUEEPKma-MD-A.png
  • zgšd
    174
    ulaznica se kupuje pod zapadom, bijela je kucica. vjerojatno budu svi cekali ispred fan shopa, ili u hladu, slobodno pitas i cure u bijeloj kucici di da cekas..
    razgled traje cca vuru vremena.

    sve pohvale klubu! odlicna ideja :smile:
  • Pop corn
    8.1k
    Bok,

    kada ce se objaviti sav onaj sustav loyalty bodova i svega kaj dolazi s time?
    dapintar

    Uoči početka nove sezone, sve na vrijeme.
  • Crni86
    3.2k
    Da li ce godisnja vrijedit i za tekmu s Vardarom koja je iduci tjedan?
  • NitkoBitan
    16.7k
    Ostaje li ove sezone dogovor pojedinih klubova oko cijene karata za gostujuce navijace (5e prosle sezone)?

    Oce li cijena ulaznica za gostujuce navijace u europskim utakmicama bit jednaka najjeftinijoj domacoj za clanove ili neclanove?

    Planira li se pustat "ostatak" juga u prodaju za domace navijace u europskim utakmicama ukoliko postoji interes te ne bude bilo sigurnosnog rizika (gostujuci navijaci uglavnom simpatizeri)?
  • Pop corn
    8.1k
    Planira li se pustat "ostatak" juga u prodaju za domace navijace u europskim utakmicama ukoliko postoji interes te ne bude bilo sigurnosnog rizika (gostujuci navijaci uglavnom simpatizeri)?NitkoBitan

    Sam si odgovorio. Sve ovisi o sigurnosnoj procjeni i prodaji ostalih tribina.

    Ostaje li ove sezone dogovor pojedinih klubova oko cijene karata za gostujuce navijace (5e prosle sezone)?NitkoBitan

    GNK Dinamo će se toga držati, toplo se nadamo i ostali klubovi
  • Twisted1
    537
    Postoji li mogućnost da ćemo u bližoj budućnosti imati u shopu obleku s većim brojevima (4xl npr) ?
  • Simpatizer
    270
    Hoće li od iduće sezone prilikom online kupovine ulaznice biti moguće odabrati sjedalo, ili samo sektor kako je do sad bilo?
  • duksy
    287
    Pa sad si mogao online birati i sektor i sjedalo.
  • Simpatizer
    270
    za godišnje se uvijek moglo, pitam za pojedinačne
  • criticus
    2.2k
    Ajde pričekaj dan-dva da vidimo možda se to posloži u sustavu. Ako ne urgirat ćemo.deda

    Update: i dalje nema promjene. Mogu još čekati al ne izgleda obećavajuvće.
  • deda
    32.4k
    To vidiš tamo na svom profilu pod kupovinom jel?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.