• Mikina lijeva kopačka
    24
    Frend je meni kupio sa članskom i godišnjom od prošle sezone, osobnu sam poslao al brijem da nije trebala
  • masacusec
    3.5k
    Treba li za dijete od 5g kupovati kartu za tekmu? Inače sam kćerku primio u naručju i ulazio bez beda. No, dobivao sam oprečne informacije od kluba (prije godinu, dvije) da mi treba karta. Praksa i teorija su u diskrepanci.
  • deda
    32.4k
    Treba podići gratis kartu za malenu na ticket pointu.
  • Zagi
    7.4k
    Može netko popraviti/reupload-ati snimku tekme protiv CSKA na dinamo+ plz?
    Javlja grešku
    d-error.png
    Na svim browserima , nisam jedini.
    Za vrijeme tekme je radilo fajn.
  • jedan u nizu
    8.1k
    Postoji li sansa da se ove godine karte online kupuju sa izborom sjedala?
    I da se vidi broj pustenih/slobodnih mjesta, kako imaju i svi drugi klubovi koji prodaju preko ulaznice. hr?
  • Fantom
    20
    provjerit cemo
  • Chempers
    94


    Ovo je odlično pitanje. Na stranu to što je smiješno da u 2024 još uvijek imamo ovakvu situaciju, al kad je već tako ne bi smjelo uopće biti numeriranih sjedalica, odnosno karata.

    Ti ne možeš birati svoje mjesto i onda ti se može
    desiti da dođe ekipa koja se slijepo drži broja na karti i zove zastitare ako sjedis na njihovom mjestu.

    Prije 10-15 god je bar svatko sjedao na principu tko prvi njegovo mjesto, a danas imamo nakaradnu situaciju gdje se moraš moliti da ti sistem nasumicno da dobru poziciju.
  • Pop corn
    8.1k
    Pa sto nema zapad dolje izbor sjedala kad online kupujes?
  • deda
    32.4k
    Nema, sistem ti dodjeljuje defaultne karte prema složenoj aplikaciji pa možeš malo kalkulirati da dočekaš kad dođe željeni red u prodaju. Mnogi to ne znaju.
  • Papastrumf
    12.2k

    Pricaju o pojedinacnim ulaznicama.
  • Chempers
    94
    U čemu je u biti problem? Pretpostavljam da će to sigurno biti moguće na novom stadionu ako ga ikada bude, ali što je problem u ovom trenutku da se to uvede?
  • Pop corn
    8.1k
    Pricaju o pojedinacnim ulaznicama.Papastrumf

    pa shvatio sam da je o tome riječ, ali obzirom da nisam uzimao zapad dolje nikad online, nisam bio upoznat s time. kasnije mi je @deda objasnio sve pa ću u ponedjeljak provjeriti i javiti
  • Olmic
    3.5k
    Mogu li kupljena mjesta zamjeniti u ponedjeljak za nova ? Konkretno zapad dolje me zanima
  • deda
    32.4k
    Kupljena mjesta od prošle godine možeš, ako si sad uzeo u prvokupu više ne.
  • Marley
    1.6k
    Bilo bi super da se moze birati mjesto online, ogroman plus.
    Ovako zna biti nezgodno. Makar na vrijeme uzimas kartu i slobodno jos pola zapada dolje, a online nudi sjedalo tik do zida onoga ogromnog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.