• jedan u nizu
    8.1k
    Ma i opcenito, zasto nebi bilo i za sjever?
    Naravno da nitko nece 'birati' sjedalo na sjeveru, ali da ima info o stanju ulaznica. ponudenih i preostalih za svaki sektor kao kod svakog kluba, to nebi bilo lose.

    Mislim, apsolutno ne vidim razlog zasto se to uopce maknulo. Zasto bi ikome smetalo da se vidi raspored sjedenja, broj ulaznica i mogucnost biranja sjedala?
  • NKDZ86
    1.2k
    Kad će doći nove najavljene stvari u shop i od opreme castore?
  • duksy
    287
    Da li ćemo mi koji smo online uzeli godišnje, a nismo prošle sezone imali godišnju, iste dobiti poštom ili ćemo morati po njih?
    Hvala.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ponoviti ću i ovdje, na staroj godišnjoj karti mi je ostalo novca. Da li će se to automatski prebaciti na novu godišnju ili moram odraditi neku procduru (koju i gdje)?
  • Papastrumf
    12.2k

    Objavit će klub. Mislim da ćeš morati doći fizički na TP.
  • Pop corn
    8.1k
    Ponoviti ću i ovdje, na staroj godišnjoj karti mi je ostalo novca. Da li će se to automatski prebaciti na novu godišnju ili moram odraditi neku procduru (koju i gdje)The Undertaker

    Morat ces sam doći na brzu blagajnu plavog kornera (prije prve utakmice) i dati godišnju novu da se prebaci. Ali sve detaljnije će se na vrijeme objaviti
  • criticus
    2.2k
    Malo mi se pogubilo pitanje na temi godišnjih pa ponavljam pitanje ovdje.

    Uzeo sam 3 godišnje online, i na svom profilu vidim sve 3. Šta tribam napravit da prijatelji svoje vide pod svojim profilom?
  • Simpatizer
    270
    Hoće li od iduće sezone biti moguće ući na stadion s kartom na mobitelu ili će se morati ulaznica isprintati?
  • deda
    32.4k
    Mislim da je dosta da unesu broj ID sa godišnje ili članske kad se logiraju.
  • criticus
    2.2k
    Mislim da je dosta da unesu broj ID sa godišnje ili članske kad se logiraju.deda

    Mislio sam da je tako nešto ali nemaš to di upisat... pod članskom stoje samo povezane članske a pod godišnjom ništa.
  • deda
    32.4k
    Jesi siguran da se dobro razumijemo. Dakle, oni kad se registriraju, logiraju moraju moći pod "pogledajte aktivno članstvo" unijeti id članske i treba im sve pokazati. I člansku i godišnju.
  • criticus
    2.2k
    Jesi siguran da se dobro razumijemo. Dakle, oni kad se registriraju, logiraju moraju moći pod "pogledajte aktivno članstvo" unijeti id članske i treba im sve pokazati. I člansku i godišnju.deda

    Da, člansku imaju i povezana članstva isto imaju. Ali godišnja je pod drugim bulletom i tamo nema godišnje. A kod mene pod godišnjim stoje sve 3.
  • Papastrumf
    12.2k

    Na zapad se moglo i prije, a radi se na tome da bude omogućeno i za sjever.
  • deda
    32.4k
    Ajde pričekaj dan-dva da vidimo možda se to posloži u sustavu. Ako ne urgirat ćemo.
  • dapintar
    66
    Bok,

    kada ce se objaviti sav onaj sustav loyalty bodova i svega kaj dolazi s time?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.