• MateG
    7
    Slažem se ali mislim da bi bilo teško ocijenit kad su “bolji” a kad “gori” uvjeti, načelno bi se moglo ali bi imao li la situacije. Po meni jako teško izvedivo
  • nemapredaje
    3.2k


    Zato sam i rekao po ovakvim vremenskim uvjetima - dakle ekstremnim.

    Olujno nevrijeme, mećava, temperature -10 itd.
  • tigric
    280
    Iskreno, bolje mi je bilo ono jučer nego da je vani bilo 35. Tako da ekstremni vremenski uvjeti su vrlo subjektivna stvar.
  • Infinity
    16.3k
    Po meni jako teško izvedivoMateG

    Nije. Mozes vrednovati na osnovu posjete. Ajmo reci da stadion ima 20.000 mjesta i da se boduje prazna stolica na neki nacin. Ako je bilo 6.000 ljudi, dobit ce 1.4 boda zbog 14.000 praznih stolica. Ako je na utakmici 18.000 ljudi, svi ce dobiti 0.2 boda. Ovo mozes nazvati nekim bonus bodom, a bod dobijes svakako za svaku utakmicu, pa bi na utakmici sa 6.000 ljudi dobio bod za utakmicu, te bonus 1.4 boda ili ukupno 2.4 boda. Uvjetno receno manje utakmice bi vrijedile vise bodova, jer je slabija posjeta.

    24.851 stolicu trenutno ima nas stadion, mogu recimo 2.000 praznih stolica biti 0.1 bod, tj. 1.24 boda u igri ili 0.93 za utakmicu jucer, tj. 1.93 ukupno. Tako bi utakmica jucer vrijedila skoro kao dvije europske s rasprodanim stadionom.
  • miro
    4.4k
    Odličan prijedlog
  • Sajla
    5k

    Jako dobra ideja! I nije preteško za provesti. 24 851 mjesto = 24 851 bod. Ako je stadion pun, svakom po bod. Ako nas dođe 11 376, svakom 24 851 / 11 379 = 2,18 bodova po glavi.
    I još neki faktor kojim bi se množilo ili dijelilo ovisno je li hnl, derbi, kup, LP, EL, KL...
  • Infinity
    16.3k
    I još neki faktor kojim bi se množilo ili dijelilo ovisno je li hnl, derbi, kup, LP, EL, KL...Sajla

    Ne bih ja dirao u taj dio. Po meni je posjeta pravo mjerilo. Imas ti i u Europi slabije posjecene utakmice, pa i na njih trebas dovuci ljude.
  • Li d1986
    116
    Postoji li mogućnost da klub objavi broj clanova po gradovima/kvartovima? Mozda bi se stvorilo pozitivno rivalstvo i dodatno se mobiliziramo po pitanju uclanjenja.
  • Hnlovac
    1k
    I onda se krajem svakog tjedna napravi objava s prvih 50 mjesta, to stane u 3-4 slike na 1 objavi na insta i facebooku


    Naravno nek se i na stranici stalno ažuriraju podaci u obliku neke tablice, bilo bi baš dobeo rivalstvo npr Karlovac zaostaje za npr za Koprivnicom za 12 članova pa se ubrza sve to.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Budući da se mijenja teren, postoji li mogućnost da se navijačima ponudi kupnja tipa kvadrata travnjaka?

    Vjerujem da bi ljudima s okućnicama bilo predobro kada bi mogli imati "kvadrat maksimira" u dvorištu. Ja bi odmah uzeo, čak i par kvadrata :love:
  • badjibadara
    3.1k
    No ne znači da mu netko ne može srediti par kvadrata ako može ;)
  • criticus
    2.2k
    Informativno pitanje:

    Zašto prvokup gostujućih ulaznica imaju godišnjaci, a ne odmah svi članovi?

    Lp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.