• Nolifer
    8.2k
    :yikes:
  • veselko tenžera
    2.3k
    ajde barem je iskrena, napisala je da je protiv moralnog :smile:
  • Probirštift
    366
    Najčudniji mi je ovaj dio za piljenje drveta to su radili po cijelom kvartu ili? Ne kužim kaj laprda ženska kaj su na cirkularu vozili na svadbu
  • Paggini
    22.2k
    Super mi je kad ti ljudi koji se nikad nisu zabavili u životu s gražanjem opisuju vjerojatno legendarnu svadbu na kojoj bih jako volio biti i onda očekuju da se mi svi ostali križamo od nemorala!

    Zamisli... Thompson!!! NA SVADBI!!!!
  • Dzoni
    690
    Navikla je gospođa na Cecu, Seku, Brenu i druge kulturne izvođače na svadbama
  • Noel
    6.5k
    Al ovo njeno treštalo je ja te volim Dinamo!?! A kaj bi po gospođi trebalo treštat Dalmatino ili Grašo?
  • Paggini
    22.2k


    Ja idem samo na svadbe di se udara Stravinski, a može eventualno i Rachmaninoff ako smo malo popili
  • NitkoBitan
    18k
    Pitajte gospoju jel se zgraza na nepokosenu travu koju gleda svaki dan.
  • Sajla
    5.3k
    Ne treba brinuti, gospođa bu uskoro češće slušala nepalsku narodnu i filipinski pop kad krene njihova sezona vjenčanja. Na to nebu imala primjedbi da ne ispadne malograđanka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.