• Marley
    901
    da fakat, to cak i znam :sweat:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Zona je donijela dosta toga dobroga oko Dinama, ali o tome bolje neka pričaju drugi.

    Ja ću pričati o jednoj drugoj stvari, a to je da sam preko Zone upoznao ljude koji su mi stvarni prijatelji i to za cijeli život.

    Složila su se općenito mnoga prijateljstva, dečki idu skupa na tekme, druže se i privatno i na to smo stvarno ponosni.
  • Marley
    901
    pa di cu pristojnija nego sto jesam :blush: :grimace:
    Najmilija sam ja na svijetu, samooooo, ne daj Boze neopravdanih kritika na racun mojih mezimaca igraca ili tako nesto, tad bih mogla popit ban :chin:

    Aaaaa jel ima jos zenskih clanova ovdje?
  • mlinchica
    1.1k
    Imamo i ekipu iz Futsal Dinama ovdje, jel tak?
  • deda
    28.2k
    Ima tu svega cure, najviše prave dinamovštine
  • Marley
    901
    Svakako vrlo edukativno mjesto za mene :up:
    Vec sam spomenula da su mi cijela familija hajdukovci, ja sam izopcenik, pa je vrlo oslobadjajuce bilo pronaci vas :wink:
  • NitkoBitan
    12.4k
    Glavni konkurent na Eurosongu nam je lik koji za sebe ne zna jel musko il zensko :lol:

    Gdje ide ovaj svijet...
  • deda
    28.2k
    Meni je izuzetno drago da imamo djevojke ovdje na forumu. Nadam se s vremenom još i više. I na tribinama se posljednje vrijeme primjećuje povećanje udjela pripadnica ljepšeg spola.
  • Sajla
    3.5k
    u nedjelju pod zapadom sam se sjetio dama s foruma kad sam vidio jedno žensko društvo u jaknama Bad Blue Girls. palo mi je na pamet kako @Marley nema društvo za odlazak na utakmice, a baš bi se mogla uklopiti s njima :)
  • deda
    28.2k
    Inače moram pohvaliti gospodina Sajlu tj. njegovu bolju polovicu. Gospođa je uredno na svakoj tekmi, bilo Sunce, vjetar ili kiša. Moj naklon gospođi, Sajla molim te prenesi.
  • blackbully
    4.4k
    Glavni konkurent na Eurosongu nam je lik koji za sebe ne zna jel musko il zensko :lol:NitkoBitan

    "Why are you gay?" kako bi ti rekao... Prati se Eurosong umjesto EL? :wink:
  • NitkoBitan
    12.4k
    Upalio sam samo ovog Svicarca da vidim kakve su mi sanse da prode kvota 5 na njega :sweat:

    Bas se uklapa izgledom u ovaj Eurosong tako da vjerojatno osvaja :ok:

    Inace televizija je vec ugasena :grin: Miki maus lige me ne zanimaju osim ak u njima igra Dinamo haha.
  • Sajla
    3.5k
    Gospođa je uredno na svakoj tekmi, bilo Sunce, vjetar ili kiša. Moj naklon gospođi, Sajla molim te prenesi.deda

    prenio - zahvaljuje se na lijepim riječima.
    btw. svidjelo joj se u Varaždinu pa već pita kak ćemo u Koprivnicu :)
  • Riot
    1.8k
    Upalio sam samo ovog Svicarca da vidimNitkoBitan

    Mozes se ti izvlacit do sutra ali odradio te blackbully kao Ultrasi Redove nekidan
  • Kepec
    4.8k
    Jel ima neka tema, gdje se prica kako je nastala zona?jedan u nizu

    Evo intervju od prije godinu i pol, tada je već Zona bila jedan veliki pojam, kamoli danas.
    Osobno sam jedan od vjerujem mnogih koji je jako dugo Zonu čitao bez ulogiravanja, a takvih sigurno i trenutno ima jako puno. Iz dana u dan je sve više Dinamovaca ovdje, nadam se da će i oni koji sve ovo čitaju bez svojih komentara se pridružiti, naravno s ciljem povećanja kvalitete, nikako samo kvantitete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.