• reziser
    6.4k

    da ima s muzem, tek bi od nas ozenjenih dobila poziv na pivu hahahaha
  • jedan u nizu
    6.2k
    Jel ima neka tema, gdje se prica kako je nastala zona?
    Ako nema, jel ima neki admin koji bi htio podijeliti pricu s nama? :D

    Ne ocekujem nista manje od:

    ''pa .... prica ide ovako, treci osnove, idemo na tjelesni, igramo protiv 3.b. a kad tamo neki klinac nosi dres gradanskog. Decko ubija, zabija ko na traci, kragna dignuta ..... Kasnije na velikom odmoru smo saznali da ga svi zovu 'deda' .... i tu je sve krenulo ...''
  • Marley
    896
    Ma najbolje vratit psa na profil :grin: ... ili, da stavim ovu koju imam tu na forumu :rofl:
  • Marley
    896
    koliko dugo uopce vec postoji? Odavno kao npr. forum hr, ili je mladi forum?
  • deda
    28.1k
    Listopad 2018. Marley
  • jedan u nizu
    6.2k


    kaze prvi clan je @Eduardo , a stoji mu: Joined September 28, 2018
  • deda
    28.1k
    Eduardo je tata, mama i osnivač ovog foruma.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Zona postoji skoro 6 godina, a ideju za zonu je dao kolega @Eduardo.
    Moja malenkost, @deda i još par dečkiju je ideju podržalo i tako je nastala Zona.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Dečki hvala Vam na osnivanju Zone. Zona je danas jedan od najačih medija koji služi za širenje i jačanje dinamovštine u Hrvatskoj i svijetu.
  • reziser
    6.4k
    rekoh prije par godina, zona ima ogroman utjecaj na sve ovo kaj se desilo u dinamu, naravno u pozitivnom smislu!
    i zato kapa dolje decki..... :heart:

    i ponosan sam što sam među prvim članovima zone :ok:
  • Marley
    896
    Znam da se tu cesto u zezanciji spominje, kako ekipa iz Dinama prati Zonu. Tipa zaposlenici, igraci... pa me bas zanima, jel fakat ima nesto o tome, mislite da netko fakat prati sto se pise?
  • jedan u nizu
    6.2k


    pa eto vec 60+ dana imamo par skupstinara koji su admini/clanovi foruma.
    A imamo i predstojnika ureda predsjednika Zajeca tu.
    I svi su poprilicno aktivni na ovom forumu :)
  • jedan u nizu
    6.2k
    Zona postoji skoro 6 godina, a ideju za zonu je dao kolega Eduardo.
    Moja malenkost, @deda i još par dečkiju je ideju podržalo i tako je nastala Zona.
    marcio amoroso

    ja se bas nadao da ce biti neka opsirna prica, malo detalja, kad ono marcio u jednoj i pol recenici objasnio :sweat:
  • Sajla
    3.5k
    Plava boja nosi se sa ponosom! I majica Zone također. Još jednom čestitke i zahvala pokretačima i zaslužnima za njeno djelovanje.

    Da, apsolutno ljudi iz Dinama čitaju Zonu, pa imamo Zekinu desnu ruku ovdje na forumu.
  • mlinchica
    1.1k
    Je, dobar je šank, navratim i ja tu.
    Mada, ova sezona je bila malo bitter-sweet pa nije uvijek bilo ovakvog raspoloženja (izuzev našeg Graža, on uvijek nađe način da vesel navrati :blush: ).
    Ali kako se sezona primiče kraju, čini mi se da će biti sve veća gužva. :party:

    Nema ti kaj bit neugodno, ovo tu je jako, jako dobra šarolika ekipa (btw, nikog ne poznajem :lol: ).
    Totalno osvježenje u masi foruma. Ima tu svega za pročitati, posebno na nenogometnim temama (npr. u temi za postanje slika oni pišu :eyes: al to nije tema sad), pravi man cave 2.0.
    Samo budi pristojna, da ne dobiješ ban :blush:

    Al sve ti je to zbog Dinama :heart:

    P.S. Nazdravimo konačnom padu Vlatke slatke! (emoji martini čašice)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.