• nemapredaje
    2.3k


    Inače mi se ta pjesma zgadila odkad se pjeva na tekmama repke, ali san mi je da zagrmi na prvoj tekmi na novom Maksimiru
  • Paggini
    10.9k


    Zgadila mi se otkad su ubacili "i opet i opet".
  • DrawTube
    3.6k
    Otišao sa zone malo prolistat druge stranice o HNL na netu i vratio se u roku od 20 sekundi. Ja ne znam gdje Mordor dosad nije zašao

    Zona je stvarno tvrđava u moru bljuvotine koja se na internetu može pročitati. Zona mi je odsad izvor informacija za sve
  • NORTE
    9.9k
    ta pjesma zgadila odkad se pjeva na tekmama repke, ali san mi je da zagrmi na prvoj tekmi na novom Maksimirunemapredaje
    Meni se baš zbog pjevanja na repki "podigla u očima", prije mi je bila onako skroz 'simpatizerska', i da se takvo što zaista pjeva i na dinamu pred svaku tekmu bilo bi san snova.
    Jer baš je dobro vidjeti te opet!
  • Droljo
    6.5k

    Mi smo bez istoka ko bez kurca. Uvijek nešto...
  • Antisha
    655
    Baš mi je žao što nisam imao prilike biti na istoku prije zatvaranja. Zapad mi je nekad previše kazališni.
  • Sajla
    4.3k
    Bratić je izgubio okladu i cijeli vikend mora nositi majicu s tovarskim grbom. Do sada su ga 3 puta hračnuli, dobio je šamar i gađali su ga flašom.
    Bojim se kaj će se dogodit ako izađe iz stana.

    :wink:
  • Paggini
    10.9k
    Nema te oklade za koju bih riskirao nošenje tovarskog grba, fuj
  • Petar86
    638
    onda ocigledno ne ulazis u tu okladu, a ako vec izgubis okladu koja ukljucuje nosenje majice s haj. grbom jbg ko te pita

    Ima ljudi koji su umirali zbog oklade
  • mlinchica
    1.4k
    Dobro jutro zagrebačkim mališanima i dinamovom puku na istoku, sjeveru, zapadu i jugu Hrvatske, u inozemstvu! :heart:

    Dobrodošli u PLAVI grad, uz poznate taktove: jedna će ________ (govnarska skupina), plakati ovu nooooć :strong:
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Dobro jutro svima osim studentima, svekrvama i svim ostalim tovarima!
  • Mihaljević
    8.7k
    GBiNlUdXUAA9iOj?format=jpg&name=medium
    Dobro jutro svima osim klubovima koji su šahovnicu stavili tek 1990.
  • badjibadara
    2k
    Bratić je izgubio okladu i cijeli vikend mora nositi majicu s tovarskim grbom.Sajla

    Od kuda normalnom covjeku majica sa tovarskim grbom u stanu?
  • mali M
    4.1k
    Zona mi je odsad izvor informacija za sveDrawTube

    :rofl: dobrodošao u moj svijet... Dobro malo je problematično na temi Zagreb (šala) ali i tamo izvučeš kontekst šta se događa...
  • reziser
    6.5k
    IMG-20231217-094612.jpg

    Sve je spremno... :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.