• Efes Pilsen
    7.3k
    kao prvo, odakle uopce tolika upotreba mobitela za vrijeme sata? Kao drugo, koji je valjan razlog za unosenje u facu profesoru usred sata od malog srolje? On ce dobit otkaz, a ovi ce dobit po prstima i to je rjesenje? Ja se divim svakome tko jos uvijek pomislja na rad u skolstvum
  • Kepec
    5.1k
    On ce dobit otkaz, a ovi ce dobit po prstima i to je rjesenje?Efes Pilsen

    Žalosno je kaj oni ni po prstima neće dobiti nego eto idu dalje kao da se ništa nije dogodilo, jer nedaj Bože okriviti "nevino" dijete za nešto, odmah roditelji skaču po glavi školi i ravnatelju.
  • Jaro
    6.2k
    mario skuplja za vracanje love dinamu?
  • Efes Pilsen
    7.3k
    ocito dok moze potvrdit autenticnost :lol:
  • Mihaljević
    8.7k
    PAŽNJA
    Nemojte se uplašiti kad mi vidite profilnu...
  • NORTE
    9.9k
    Nek nastave stitit idiote i uskoro ce samo debili u profesore.Efes Pilsen
    Biti profesor u nekakvoj muškoj strukovnoj srednjoj školi vjerojatno spada među gluplje poslove, da ne kažem i teže.

    Ovaj profesor je sad u zatvoru, dobio 30 dana istražnog i otkaz.
  • jedan u nizu
    6.8k
    navodno su isprovocirali profesora te je ovaj htio izaci van. Tada su mu blokirali izlaz te doslo do naguravanja i ovaj izgubio zivce. Cak poceli snimati prije toga, znaci evidentno (malo sam si Vlaovic) se radi o provokaciji.
    Naravno da profesor nije smio izgubiti zivce, ali ove mamlaze isto treba kazniti na neki nacin.
    Bilo bi fer da se uvede zabrana zavrsavanja srednje skole. Ali doslovno, kod nekih tezih prijestupa, i ponavaljanja istih, ti se nemas vise pravo upisati u bilo koju srednju skolu u rh. Pa nastavi zivot sa svojim osnovnoskolskim obrazovanjem. Kod nas je srednja skola obavezna ali nazalost nista od toga. Ali kad bi imali malo teze posljedice za svoja djela, i kada bi ih roditelji malo usmjerili i ukazali sto ce se desiti ako nastave i ostanu na srednjoj skoli, vidjeli bi kako bi se to nastavilo.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Taj profesor je branitelj i navodno mu je nedavno umrla osoba u uzoj obitelji.

    Ovi klinci su bahati debili koje treba zasamarat pa nek si tako doma podjebavaju i snimaju roditelje za par pregleda i lajkova. Pa da vidimo kome ce iducem past na pamet nesto slicno.

    Ili ih treba izbacit iz srednje skole, kad vec zivimo u modernim nenasilnim vremenima.
  • miro
    3.6k
    Kad se sjetim svog pokojnog razrednika....ko Steven Seagal bi ih složio i još bi mu se došli starci njihovi ispričavat što ih je tuko

    Koja neodgojena bagra
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Nevjerojatno kako ti se život okrene, od smrti bližnjih do gubitka posla radi napuhanih balavaca koji žele ispast cool.

    Razrednik istražni zatvor mjesec dana radi tog incidenta a bane ubije čovjeka i ispija kave po kafanama...
  • jedan u nizu
    6.8k

    mislim da je pisalo da je u nekoj bliskoj buducnosto ostao bez 4 clana obitelji.
  • Mrvica
    3.6k
    Danas su klinci postali toliko nadobudni da se profesor treba pokrit ušima dok oni glume mangupe. Nisam za nasilje, al ovakvi balavci trebaju dobit par roditeljskih jer očito roditelji ne odrađuju posao kako treba čim je klinac bahato derište i misli da može kako hoće. Pored svih problema čovjek je zbog provociranja ostao bez posla, a ne vjerujem da je to prvi put da je provociran čim je izgubio živce.
  • jedan u nizu
    6.8k
    "Taj učenik je sam po sebi provokator, voli zezati profesora i profesoru je prekipjelo, makar ja tu smatram da je više kriv učenik nego profesor zato što on nema što provocirati i govoriti mu nešto", rekao je jedan od učenika.

    "Taj je učenik vrijeđao njega i njegovu ženu spominjao, da je četnik, a žena i troje braće su mu umrli prije nekoliko mjeseci i to je radio učestalo nije samo na tom satu nego unazad par sati", dodao je drugi.

    "Duže vremena je to radio i provocirao, ne znam zašto. Možda on vidi neku svoju satisfakciju", istaknuo je treći.
  • miro
    3.6k
    Sad će čovjek kojeg je ionako život prebio ostat bez posla, a ova pička od klinca će se dalje smijuljit i izigravat frajera, pa jebemti sve da ti jebem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.