• Fanboy
    2.3k
    Pa valjda je već svakom jasno da vladajuća politika progoni navijače godinama. Sramota što se radi, to vam govori da je njima u interesu da dečki ostanu što dulje u Grčkoj i da diplomacija ne da im pomaže, već odmaže gdje može. Uhititi preko 110 ljudi i sve ih držati odgovorne je u ruku sa totalitarnim režimima, a s obzirom koga Plenković i ekipa oko njega drži za uzore od rane mladosti, onda nije ni čudno. Samo izdajnička država progoni građane u ovakvim nepravednim postupcima gdje se u drugim državama vrši tortura nad njenim državljanima.
  • Crusades1986
    10.3k
    Jel brže trebalo nalogu da stigne u Zagreb ili "našoj" policiji da pohapsi naše ljude?
  • NitkoBitan
    13.5k
    I onda neki kazu da ne mogu mrzit nekoga. Kako ne mrzit nakon ovog?
  • IceMan
    1.6k
    Mi smo fakat teška sprdnja od države.

    Okej, europski uhidbeni nalog. Al dal je ko konkretno kaj poduzeo u vezi naših ljudi dolje? Di su uhićenja Grka? Jel bar ko pokušao pitat..?

    Svaka čast Milanoviću, al pitanje osim riječi kolko on može pomoć. I onaj Miletić mislim da je imao par okej govora. Sve ostalo jedna velika 0 al nismo ni više očekivali.
  • Nolifer
    7.1k
    Bitno da je slobodan onaj gnom od silovatelja pasa. Fuj :vomit:
  • Patak
    2.6k
    Sve je to posljedica ulaska u EU. Sad smo briselska kolonija gdje nepoznati briselski aparatčici odlučuju o svemu. Pišu "direktive" kako im se sprdne. Evo jedne jučerašnje..

    https://www.dnevno.hr/auto-moto/nova-direktiva-iz-europe-udara-na-vozace-neki-ce-moci-voziti-samo-do-90-na-sat-2226440/
  • serbus
    3.8k
    Da da direktive su top izgovor za sve.
    A treba malo jače pritisnuti prosvjedima ispred ministarstva, ići dole , bilo što jer se ovako institucije osjećaju sigurno.

    Čim se njima malo zubi pokažu se pokrenu, a mi čini mi se predugo mirujemo.

    A šteta da nam policija nije tako brza kad bjegunci idu preko granice.
  • blue heart 72
    1.5k
    Europski uhidbeni nalog?????
    Mi smo jednostavno pušači q..... Naši političari gledaju samo da se dopadnu svakome, sada čak i smradovima iz Grčke. Jednostavno sramota za sve koji sudjeluju u ovome. Ako je već taj navodni europski uhidbeni nalog, kao obavezan, zbog čega nisu Mađari nama izručili onog Hernadija?
  • Jurki
    9.6k
    zbog čega nisu Mađari nama izručili onog Hernadijablue heart 72

    Zato jer je Mađarska normalna drzava i njihovi politicari ne jebu zivu silu kaj tam neki briselski ćato veli.
  • vjeko1701
    6.1k
    Zato jer je Mađarska normalna drzavaJurki

    meme-monkey.gif
  • serbus
    3.8k
    Baš zanimljivo da ljude koji imaju jednu domovinu jednu putovnicu zadržavaš u pritvoru zbog mogućeg bijega a kriminalce sa više putovnica puštaš van.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Baš zanimljivo da ljude koji imaju jednu domovinu jednu putovnicu zadržavaš u pritvoru zbog mogućeg bijega a kriminalce sa više putovnica puštaš van.serbus

    Jadno da ne može biti jadnije.
  • superhik
    10.6k
    Ovo je granica pucanja. Ako ćemo ovo gledati mirno bez da izađemo im pod prozore, tamo na ulicu od kud smo i krenuli onda ne znam. Ne samo da je apsurdno što ljude bez ikakvih dokaza drže tamo dolje, sad traže i još mesa da nahrane svoj odvratan, smrdljiv, korumpiran i prljav sistem koji počiva na presumpciji umjesto dokaza. Fuj
  • seljak86
    2.5k
    Ima ambasada Grčke u Zagrebu...
  • NORTE
    9.8k
    Kako sam ja čuo velika je mogućnost izručenja uhićenih u Grčku, ali nemojte to uzet zdravo za gotovo.
    Bojim se da bi sad svima naš sud mogao odredit istražni zatvor u Remetincu pa onda iz njega izručenje u Grčku.
    Meni to govori da nitko od naših koji su već dolje u zatvorima neće brzo na slobodu, a kamoli u Hrvatsku, prije nego im izruče i ove ljude.
    Ovo je samo moje mišljene na temelju ovoga što se događa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.