• Neki tip
    19.4k


    Ma što sam napisao, javno je, radite s tim što vam volja.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Prekopiraj post pa postavi i na ovu stranicu da što više ljudi vidi jer se okrenula nova stranica pa je već ostao tamo. I možda na onu o svemu pomalo.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Upravo kad pomisliš da je sve pametno rečeno na temu, pojavi se NKSZ sa jednim od boljih upisa, ikad.
    Bravo Gospodine, sa velikim G.
  • Salva
    2.4k
    Svaka čast na ovome :ok:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    NKSZImamo Dinamo

    Ispravka... on je sad Neki tip sa sjevera.
  • Dino
    2.2k
    Čast mi je dijeliti forum s ovakvim ljudima :cheer:
  • xavier
    11.1k
    @Neki tip

    Kao i svaki put, svaka čast za tekst :clap:

    Komentari na internetu su inače toliko degutantni i ispod svake razine da je to izrazito mučno za čitati. Sad nema ni famozne presumpcije nevinosti ni bilo koje druge civilizacijske norme nego je de facto prisutno zazivanje javnog linča bez obzira tko je što napravio ili nije napravio.
  • Stihl
    3k
    Već dugo dugo ne vjerujem novinskim natpisima i svaku njihovu objavu prolistam sa podsmjehom. Vec dugo se ne obazirem na komentare ljudi, jer su vecina tih komentara toliko priglupi i maloumni pa ih jednostavno ignoriram. Vec dugo sa ljudima ne kometiram navijače, jer sam davno shvatio da nema smisla. Ljudi nažalost ne vide dalje od svog nosa, ljudima nije jasno zakaj neko uopce ide na utakmicu, zakaj neko troši svoje vrijeme i novac na to, a zapravo vec dugo mi je jasno da ljudima nije ništa jasno.

    Ne mora im niti biti jasno, jer svoj jadni život će ionako proživjet u svijetu u kojem im drugi govore kako treba živjet. Ali kada neko ima svoje ideale, kada se bori za pravdu, kada se bori i ponosno ističe sve one naše Hrvatske vrijednosti, kada neko ne zaboravlja svoju povijest, niti one koji su dali svoj život za sve nas, kada neko ne ostavlja niti zaboravlja sve ono i/ili one koje su svi ostavili i zaboravili, kada neko uz svoj posao, školovanje, obitelj itd. nađe vremena i volje dignut se iz svoje zone konfora napravit nešto, nešto kaj smatra ispravno, e to vas smradovi jedni boli. Više vrijedi senzacija, likovanje i sranje gluposti nego vjerovanje u prsta dva jedne ruke. A prekrasno je vidjet navijački dekor od zastava, koreografija itd. na Maksimiru kad se dođe na neku tekmu? Pa da, naravno da je prekrasno...

    A smradići moji, navijači su baš to, prsta dva jedne ruke. Zajedništvo, organizacija, borba...ljubav prema klubu koju nikad necete shvatit, nećete jer jednostavno ne možete i ok, ne možete, nije svako za to. A kako nemrete shvatit ove osnovne stvari, uf kako bi onda mogli shvatit navijački stil života i sve ono kaj ide uz to. Ajoj to bu znanstvena fantastika, najbolje bi bilo neki tečaj za to upisat jer sami nikad necete doc od odgovora, jednostavno nemate to u sebi...ali kada nekaj ne razumijemo i ne znamo najlakše je likovat, kenjat i pisat gluposti. Da, vaš argument za odlazak u grčku je taj da su to huligani, a ne navijači i da je odlazak na gostovanje bio zabranjen i zakaj su onda išli tam??? Hmmm zakaj...pa evo, zato!

    Bad Blue Boysi će uvjek ,al baš uvjek pružiti bezuvjetnu potporu svom klubu nebitno gdje igrao. Oduvjek su bili prisutni gdje god je dinamo, bila utakmica dozvoljena za navijače ili ne. Tako je bilo i sada, ja ne znam zakaj se ekipa tome čudi, ja čim sam čuo da bu tekma zabranjena za gostovanje znao sam da bu se išlo dolje i uvjek će se nac način za dolazak, pa makar samo izvan stadiona zagrmilo Dinamo da se svi naježe. To je ta bezuvjetna podrška kome pravo, kome krivo, ali to je tako i tako će bit. Priznajte, takav pothvat zaslužuje respekt!

    Jesu li neredi koji su se dogodili na ponos? Kako kome, ali činjenica je da je i to dio navijačkog načina života i uvjek će bit. Neka se Grci i Aek zapitaju jel njima na ponos bit pička i nosit noževe, jel njima na ponos smatrat se navijačima i živjet tim načinom, a poslije kad se dogodi ovo kaj se dogodilo lagat, osuđivat i etiketirat na ovakav sramotan način. Naši dečki ne koriste noževe i nikad nikome nije cilj nikoga ubiti...jedini cilj je poniženje i prestiž, a njima(grcima)je ovo bilo samo takvo poniženje i to u njihovom gradu. (Kak ovi rapidovci vele: "Killers in our movement, are killing our movement”).

    Aek kao klub su također pokazali kakvi su licemjeri, na temelju dečka koji je preminuo žele izvuc pobjedu za zapisničkim stolom, jer znaju da nemaju šanse pobjedit Dinamo na terenu, jadno...a ovo kaj se radi našim dečkima kaj su ostali dolje je sramotno, nemam druge riječi. A jazavci koji likuju i seru nisu ništa bolji nego ovi miševi Grci.

    Podrška našim dečkima i neka se što prije vrate doma...u utorak igra Dinamo, falit će vaš glas sa sjevera!
  • NORTE
    9.3k
    Čitajući komentare po društvenim mrežama i portalima moram reći da mi se baš jako gadi velika većina našeg naroda.
    Toliko da se zapitam trebam li ikad više pomoći ikome koga ne poznajem ili da je član dinamovog sjevera u potrebi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Debela većina poruka po portalima su plaćene bot farme (što je dokazana činjenica, štoviše, znam neke koji su ko studenti zarađivali održavajući nekoliko desetaka takvih lažnih profila) koje su plaćene od nekih ljudi da bi davale određenu sliku "mišljenja" javnosti.
  • NitkoBitan
    12.3k
    I meni se cini. Oni komentari ispod clanaka na indexu su boze sacuvaj. Jednostavno odbijam vjerovat da toliko bolesni ljudi postoje pa sam skloniji vjerovat da se radi o orkestriranoj kampanji.
  • vjeko1701
    5.9k
    To je činjenica...al ozbiljno. Naravno, uvijek ima svakakvih ljudi svakakvih mišljenja...ali socijalni mediji i portali su potpuno irelevantni po tom pitanju. To je sve umjetno stvaranje neke slike.
  • serbus
    3.6k


    Trebamo(š), to je baš ta razlika nas i dežurnih pljuvača.
    Danas su to bbb, sutra će pljuvati nekog drugog, preksutra će kriviti trećeg zato što mu je u krivi da iz mraka sobe hrani svoj bijedni život pljuvanjem.
  • og1986
    2.9k
    Čudno mi je pošto pred par dana svi su masovno bili uz dečke i davali im podršku u komentarima kada se vidjelo da policija je imala veliki propust i da aek ne daje video materijale.

    Očigledno se mašinerija ubrzala.
  • vjeko1701
    5.9k
    https://www.comparitech.com/blog/information-security/inside-facebook-bot-farm/

    The bot farm we found was used to create and manage 13,775 unique Facebook accounts. They each posted 15 times per month on average, for a total of 206,625 posts from this one farm in a given month. Note that new bots are being created by bot farms and being taken down by Facebook’s moderation systems all the time, so the total figures could vary quite a bit month-to-month. The earliest post from these accounts was created in October 2020.

    Researchers say Facebook only blocked about one in 10 of the farm’s bot accounts as of time of publishing.

    These bots appear to be used for political manipulation. They post provocative and divisive political content to incite legitimate Facebook users. Each account looks like a real person at first glance, complete with a profile photo and friends list (likely consisting of other bots). To expand their reach and ensure they’re not just posting to each other’s timelines, the bots join specific Facebook groups where their posts are more likely to be seen and discussed by legitimate users.

    About 50 percent of the posts were about political topics. News incidents and pandemic-related posts were also common.

    Selenium is a multifunctional toolset that, in this case, simulates the activity of a real user. Bots controlled through Selenium can open and navigate web pages in a normal web browser, click buttons and links, enter text, and upload images. The bots we uncovered made posts with text and images, reposted articles from news outlets, and joined popular groups in various categories (music, TV shows, movies, etc).

    Selenium can be used to control an army of bots, tasking them with joining groups and creating posts. Researchers found bot sessions can emulate a range of user agents, from iPhones to Chrome browsers, so the owner can make traffic appear to come from a broad range of devices. Selenium can be used through proxies, further allowing bots to mask their source. Selenium can even be set up to add a delay between clicks, so it doesn’t appear to navigate pages faster than a normal human. Researchers say even some of the most advanced bot detection techniques cannot distinguish between a human and Selenium.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.