• Mlađi referent
    10.7k
    Fascinira koliko se malom ćovijeku gadi vladavina prava. U principu, priznaje se samo batina i uzimanje pravde u svoje ruke.

    Zamisli ti te strahote, da 105 ljudi dobije pošteno suđenje i ljudska prava dok se nalazi u zatvorima i pritvorima. A zamislite samo da ne budu osuđeni za nešto kaj nisu učinili, kakva bi to tek tragedija bila?
  • Kepec
    4.8k

    "Poznat je po LGBT aktivizmu i sudjelovanju u organizaciji Zagreb Pridea." Kaj drugo nadodat za gordana
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Debil koji radi za novine Matije Babića. Baš nevjerovatan skup ološa, i licem i ponašanjem retardiranih ljudi koji tamo rade.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Debil koji radi za novine Matije Babića.Navijač Dinama

    Toliki debil da mu je i Matija Babic dao pedalu.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    svaki vikend se u zagrebu i po cijeloj hrvatskoj događaju birtijske tučnjave, svako malo je netko prebijen, propucan, a nerijetko netko bude i ubijen.

    hrpa mladih ljudi je otišla iz nekakvih svojih "subkultura razloga" i nadmetanja sa sebi sličnim ljudima u grčku, dogodilo se sranje...za koje vjerojatno nitko od njih nije odgovoran... svjetina bi odmah provodila linč, zatvarala na dugogodišnju robiju, izglanjivala, mučila, prebijala...

    ja prvi nemam nekakvo posebno mišljenje o ultra sceni i sve mi je to debelo previše, al reakcija javnosti je bolesna...

    dečki nisu cvijeće, al jebemu mater, nisu ni zadnji kriminalci, ubojice, silovatelji, lopovi... večina ih je sudjelovala u običnoj navijačkoj tučnjavi... ako je netko odgovoran za nešto, nek podignu optužnicu, odrede istražni zatvor, što god treba...na kraju krajeva, kaznite ga njegovom krimenu, ostali...jednostavno moraju na slobodu. ne znam na temelju čega apsolutno sve, znači skoro 100 ljudi, mogu držati tjedan dana u zatvoru...
  • Nino Bule
    11.6k

    Planiraju ih drzat 18 mjeseci u istraznom zatvoru, ako to nasa drzava dopusti bolje da je i nemamo
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Pa jbt kod nas pregaziš čovjeka u objesnoj vožnji i za par dana se braniš sa slobode.
  • Captain America
    14k
    Debil koji radi za novine Matije Babića. Baš nevjerovatan skup ološa, i licem i ponašanjem retardiranih ljudi koji tamo rade.Navijač Dinama

    Kljuse po Redditu dijeli peticiju gdje traži izbacivanje Dinama iz euronatjecanja. U toj peticiji su uspili napisati krivo ime preminulog.
  • Nino Bule
    11.6k

    Doslo im je ovo ko kec na desetku, treniraju strogocu na nasim huliganima i buduci da nisu grci njihovu javnost boli kurac, stavise navija za sto gori tretman.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Pa imamo i mi grka u hrvatskoj valjda... utamničiti zbog prekoračenja brzine od 10 km/h
  • NitkoBitan
    12.3k
    Haha bas sam si mislio nesto u tom smislu. Da grcki navijaci slucajno dodu ovdje sve ih pohapsit zbog sumnje u pokusaj ubojstva BBBa i ne pustat ih dok se nasi ne puste.
  • Bosna86
    11.6k
    Planiraju ih drzat 18 mjeseci u istraznom zatvoru, ako to nasa drzava dopusti bolje da je i nemamoNino Bule

    Ne planiraju…
  • Bruh
    901
    duhačeku levatu sam objašnjavao HDZ BiH bio jednom idiot nemre koncipirat unutarstranačke izbore i činjenicu da se izborima daje legalnost i legitimitet vladi... tako je to partijskim mozgovima koji žive van Hrvatske koliko znam
  • markoli
    1.7k
    I don Damir Stojić izrazio podršku dečkima i pozvao na reakciju naših institucija. Evo samo jedan dio teksta:
    IMG-2400.jpg
  • Bosna86
    11.6k
    Ubojica je navijač Aeka… Upravo stigla informacija od grčkog odvjetnika i našeg veleposlanika
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.