• Logistika
    1.1k
    Topli pozdravi također !
  • Oluja
    3.7k
    Mogao bi i gospodin Miljus razmisliti koliko ce jos dugo moci tipkati prstima. Ne pozivam na nasilje, samo podsjecam da mu se vec dogodilo.
  • Neki tip
    19.4k


    Urugvajac, ako ćeš baš mak na konac. Pablo Muhnoz
  • Fanboy
    2.2k
    Ministar Radman

    1.Posvajanje iz zemlje iz koje prema svim zakonima i izjavama tamošnjih ambasadora je zabranjeno posvajanje
    2. Prema glavnim stranicama vezanim uz sprječavanje trgovine djecom zabranjeno posvajanje
    3. Transrodnoj osobi zabranjeno posvajanje kako u RH tako i u Kongu
    4. Ravnatelj "sirotišta" u bijegu pred afričkim pravosuđem, kći mu ovdje dobila stipendiju
    5. Dvije posvojitelja nije bilo ni u registru posvojitelja što je prvi korak da bi uopće dobio odobrenje...
    6. Djeca dobila naše državljanstvo bez da su ikad bila u RH, niti su afrički sudovi to odobrili
    7. Ambasador iz JAR-a leti svaki dan avionom kako bi uhićenima nosio lijekove, hranu i sve potrebno
    8. Hrvatsko ministarstvo vanjskih poslova u stalnom kontaktu sa ministrima Zambije, čuju se privatno, angažiraju se po Ženevi na susretima, preko ambasada Švedske, Francuske itd u Zambiji
    9. Tomašević prodaje jeftino zemljište Radmanovu bratu tj. njegovoj kompaniji taman u siječnju kada kreće pojačan angažman
    10. Nitko od medija ne prenosi, već manipuliraju emocijama javnosti i izazivaju simpatije iako je javnost jasno osudila čin. Identitete drže u tajnosti, objavljeni su u zambijskim medijima
    11. Plaćeni su im odvjetnici, smještaj i povratak natrag državnim novcem, izbivaju sa posla i nikome ništa...

    Navijači sa druge strane su osuđeni bez suda, od strane politike i medija, objavljena su im imena, proglašeni krivcima iako se snimke događaja drže u tajnosti. Glavni osumljičeni za ubojstvo su Grci, izmišljala su se osobe ozlijeđene djece, proglašavani su neonacistima, ubojicama i etiketirani su na sve moguće načine...Ministarstvo odbija pomoći, ozlijeđeni i probodeni su uhićeni bez liječničke pomoći.
    Linč kakav su doživjeli je sramotan i degutantan. Ovo se dobro treba zapamtiti što su radili mediji, pojedine osobe iz politike i javnog života.

    F3KnD5dXsAAC63g?format=png&name=360x360
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    haha jeste jebo te, gdje njega izvadi iz naftalina svaka cast
  • Neki tip
    19.4k


    Imam štetno dobro pamćenje nebitnih podataka. :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ma uljepšao si mi dan buraz, ugodan weekend
  • Bosna86
    11.6k
    Posto su hrvatski novinari malo spori, a ja dobar čovjek, usmjeriti ću im razmišljanje… Ovo se tiče i Uefa-e ali i našega kluba

    AEKovi navijači imaju svoju bazu unutar stadiona… Pogodite gdje su se skrivali nakon tuče… Pretpostaviti ću da su neki od njih nosili oružje, a neki bili krvavi… Sad ja ovako malo naglas razmišljam… Postoji li sansa da su se presvukli, odložili oružje na sigurno i zaputili se svojim kućama… Je li moguće da uprava AEK-a cini suucesnistvo u najmanje 7 pokušaja ubojstava? Ako sam ja samo zlonamjeran, a ne dobar kako mislim za sebe, pozivam upravu Aeka da objavi te snimke, a Bosna dobar i pošten kakav jest će se posuti pepelom
  • Bosna86
    11.6k
    Opet sad malo razmišljam, ja pijem i pušim i kad potrcim 400-500 m, uspusem se… Posto je AEK imao trening, vjerujem da je ostalo bočica s vodom i da im je osoblje AEKa davalo okrijepu i da su samo zato uletili na stadion
  • Navijač Dinama
    7.4k
    .... kako sliku ubacit?
  • Ludovic IX
    5.5k
    prvi sin vjetra je bio miljenko kovacic
  • Neki tip
    19.4k
    Već dugo nemam nekih bitnih iluzija o ljudima. Pogotovo ne o onim "običnim malim", ima tu najgorih.

    Spletom raznih okolnosti, ratom i ponašanjem ljudi u ratu i poraću bavio sam se predugo da bih mogao zadržati djetinju sliku o crnobijelom svijetu u kojem postoji isključivo dobro i isključivo zlo.

    Namjerno naglašavam i poraće, jer rat je izvanredna situacija pa samim time ni ljudsko ponašanje nije "redovno". Nakon rata se kod mnogih pokažu meni najodvratnije ljudske osobine - licemjerje, nezahvalnost, zluradost.

    Rat, rat je drugo.. sam po sebi gadan, težak, mučan, užasan, izvanredan, pa se ni ljudska ponašanja ne mogu promatrati mirnodobskim očima.

    Ne vučem paralelu s događanjima, ni blizu (za one koji stvari ne znaju nego shvatiti doslovno pa objašnjavaju zašto "to nije isto").

    Vučem paralelu u onome što vidim kao ljudska ponašanja. Zluradost i licemjerje.

    Gade mi se (ne tražim blažu riječ, jer je ova baš ona koja mi treba), točno mi se gade ljudi koji likuju, vesele se, "navijaju" za dugotrajni zatvor, "kupuju vazelin" i tako "šalju pomoć", pišu ili izgovaraju kako su "dobili što su tražili".

    Smeće, otpadi ljudska, pišem vam ovdje pa možda barem jednom u oko dođe, dabogda vam ista mjerila i mjere prepisali za švercanje u tramvaju, za sitna potkradanja firmi u kojima radite, za surfanje na radnim mjestima (jer time potkradate poslodavca, ne plaća vas za to), za pijanstvo u birtiji i dobacivanje konobaricama, za pljusku koju ste dali djetetu po guzici, za svađu na placu, za pokazivanje srednjeg prsta u prometu.

    Dabogda svi išli u istražne zatvore na mjesec dana pa ću vam poslati vazelin kao pomoć.

    Okotu šugavi.

    Znam da među vama, "obićnim malim ćovijecima" koji se vesele što su zločesti huligani pozatvarani i time je grčko pravosuđe odradilo posao hrvatskog krivosuđa, ima izuzetno glupih ljudi. Većina ste takvi. Pa vam pišem detaljno i polako, jer sporo i slabo shvaćate. Nisam ja taj koji je moralno krepostan pa da vam iz te pozicije solim pamet..

    Dapače, pun sam raznih mana pa nikako nije u tome stvar. Nego ja, za razliku od vas, ne zazivam kazamate i preodgajanja, ne zazivam dugotrajne kazne zatvora za ono što nije puno više od remećenja javnog reda i mira.

    Ubojstvo? Za to nek bude kažnjen onaj koji je ubojstvo počinio. Znate vi dobro da ne govorim o tome, ma koliko ograničenih kognitivnih sposobnosti bili.

    Govorim o onima koji NISU počinili ubojstvo, nego im je krimen, u najkraćem, tučnjava s drugim ljudima spremnim na tučnjavu i njezine posljedice. Pa nadodajte na to i letve i palice ako hoćete, ni da ju je svaki i imao i upotrijebio (a nije) i to protiv onoga koji je imao isto to ili nož ili baklju ili signalnu raketu, opet se za to ne leži u zatvoru godinama, ne siluje, ne gladuje, ne gnoje rane, kako zazivate, prizivate i likujete.

    Niste u stanju, kukavice bijedne, organizirati poštene prosvjede od 200 ljudi protiv te "krivosudne Hrvatske", niste u stanju NIJEDNOM od tih atenskih "kukavica koji su jaki samo u grupi" stati na crtu 1 na 1, niste u stanju izboriti se za veće plaće o kojima maštate, za bolje i opremljenije škole čija je "uloga zakazala", za brojnije i kvalitetnije dječje vrtiće koji su "važniji od stadiona", za bolje plaćenu policiju čije djelovanje zazivate.

    Da ne nabrajam, do sutra bih mogao, niste se u stanju izboriti nizašto u svojim jadnim, usamljenim, frustriranim, siromašnim životima, a čak i da nekima od vas nisu takvi, niste u stanju ono najvažnije - pogledat se u ogledalo i vidjeti ondje nulu od čovjeka.

    Pa početi od toga, umjesto od daleke Atene.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Tvoj najbolji upis! Ili možda u rangu sa onim pismom Zvoni. Svaka ti dala :heart:
  • deda
    28.1k
    Jel imamo odobrenje za mreže @Neki tip?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.