• KlasicZg
    521
    @Majki2111
    Jel bila ruzna i debela? :lol:
  • Dino
    2.4k
    Majki, svaka ti cast. Kapa do pada kaj si skupil hrabrosti za sve i podijelio ovdje s nama na forumu! :wink:

    I da, slazem se s ovom idejom od NikoBitan. Vjerujem da tu ima vas starijih koji ste imali sigurno dosta zamimljiva iskustva za podijelit :grin:
  • Fanboy
    2.4k
    https://www.youtube.com/watch?v=s4DN3GQ5-2k

    Večernja škola 90-te, klip od 5 minuta Pervan, Zuhra i Mladen...Pita Pervan, "dečke" zašto Dinamo, a ne Kroacija, jel ti to mone zezaš, gasi kameru :lol:
  • Fanboy
    2.4k
    Tek sad vidim od Majkijev post, žao mi što sam ovo golje nekeljio da ometem raspravu...Jel nije bila epizoda iz Mućki gdje se Rodney spetljao sa ženskom u 40-im jer ga je Del poslao da od kuće do kuće prodaje žensku odjeću... :lol:
    Malo podsjeća na to, Majki valjda joj bivši nije zatvorenik :wink:
  • Majki2111
    2.8k
    A dobro detalji nisu sad bitni, ko hoće uzet neke pouke il nešto naučit slobodno zato sam i napisao. :smile:
  • Papastrumf
    10.8k
    Mislim da je svatko mogao nesto nauciti, cak i ovi iskusniji taslačeri.
  • Majki2111
    2.8k
    Kaj bi mogli iskusniji tu naučit? Prije bi oni mogli meni pričat: “Nemoj sve svojim roditeljima govorit” :joke: :smile: , nego da oni vukuiz ovog neke pouke, al bilo bi mi drago da si u pravu. :smile:
  • Oluja
    3.8k
    Majki, pohvalno je to sto slusas starce ali do nove godine imas jos dosta vremena. Nazovi milficu i odi k njoj, jebi je dok joj usi ne utrnu, i tako svaki dan do nove godine.
  • Baneki
    733
    Hah, tek sam sada pohvatao, otišao nam s foruma Neki tip sa zapada (neko bzvz natezanje oko Vlašića), a vratio se Majki sa svojom sapunicom. Svašta. Vrati se @Neki tip sa Zapada, skuvat ćemo ti pašta šutu.
  • reziser
    6.5k
    gdd0e4gv05arv2ka.jpg
    Vidio ovo i morao sam uslikati :rofl:
  • jp23
    2.3k
    Jel imao tko problem da mu se tu na forumu ne učita nečiji post ili slika?

    Ne mogu dokučiti jel do browsera, adblockera ili nečeg trećeg (adblocker mi je disablean samo na zoni)
  • deda
    29.7k
    Hm, da ja ne vidim recimo tvoj post na temi hnl
  • jp23
    2.3k
    Ne vidim bome ni ja taj post. A desi mi se kod nekih da vidim post prazan, nema točke, nema poruke, nema slike, ničeg.

    Znači nije samo do mene
  • deda
    29.7k
    Provjerit ćemo. Hvala na opaski.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Jel spominjao itko ovdje, da je novi predsjednik Čilea Gabriel Borić, inače čileanac hrvatskog porijekla?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.