• db-izbjeglica
    13.7k
    Naši mediji su oduševljeni jer je radikalni ljevičar. Jučer su na rtl dnevniku pola posvetili tom događaju. Lik je kreten i niškoristi malo veći čak i od našeg tomaševića. Ekvivalent da kod nas na neku bitnu funkciju dođe katarina peović.

    Lik najavljuje obračun sa kapitalizmom :lol:
  • Nolifer
    7.1k


    Točno, Radojka već slavila na svom profilu da imamo predsjednika...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Meni je presmiješno da bilo gdje na ovom svijetu postoje takve političke ideje, koje su dokazano promašene i vode u propast. Liku je mantra da će uzeti bogatima...da, sigurno će oni to dopustiti i kapital neće preseliti negdje gdje im hohštapleri neće oduzimati privatno vlasništvo. Možda misli provesti nasilnu otimačinu, pravu revoluciju, možda bi našim novinarima i to bilo milo.
  • NORTE
    9.9k
    Kako će Uefa izbacit ruske klubove iz svojih natjecanja nakon vrlo skorog napada Rusije na Ukrajinu kad joj je Gazprom najveći sponzor?
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Isto kao što su ih izbacili iz ostalih sportova. Uredno nastupaju...
  • xavier
    11.4k
    Zaprijetit će da im je ovo zadnje upozorenje...do idućeg upozorenja :cool:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Lik najavljuje obračun sa kapitalizmom :lol:db-izbjeglica

    Ovaj dio me posebno zanima kako će ići.
  • Majki2111
    2.8k
    Ekipa koja ide u školu, kad prepisujete referat ili uređujete već kreirani word, onaj ko oregledava može vidjeti vrijeme kolko je word bio otvoren, lik s faksa je 8 minuta radio referst od 10 strana. Ostavite otvoren word bar neko vrijeme da se ne skuži. Ako idete uređivat već napravljeni referat, bolje kopirajte u svoj napravljeni word jer se nekako može vidjet tamo da je word otvoren prije 10 godina onak, ekipa nije obraćala pažnju na to i onda nam je asistentica rekla da pripazimo na to ubuduće. Poguglajte si te stvari za cake u wordu kako izbječ.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    ovo su i nama rekli stariji na faxu. I to i da testovi online koji budu da odgovori koji traze pisanje se iskjucivo pisu, a ne copy-pasteaju, jer profesor vidi vrijeme svaki odgovor koliko si ga pisao.
  • xavier
    11.4k
    Moram priznati da me dobro nasmijala činjenica da se na forumu Dinama piše od tome kako prepisivati u školi :rofl:
  • Deleted User
    0
    može ti to pomoći i u nekim drugim sferama . da ne idem u detalje ali zbog nepažnje u properties - file details- neki su se i po sudovima vukli :)
  • Stihl
    3k
    Ekipa, sretan i blagoslovljen Božić!
    xea0fnewoeqqp4i4.jpg
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Sretan božić ekipa! Sve najbolje svima i puno dobre hrane! :wink:
  • marcio amoroso
    33.9k
    Jako poučna i dobra propovijed večeras na polnoćki.
    Ne mijenjaju svijet oni koji broje, nego oni koji budu izbrojani.

    Tako ćemo i mi nadam se naš Dinamo u potpunosti vratiti nama.

    Sretan Vam Božić od srca dragi moji :pray:
  • Captain America
    15.2k
    Dinamovci, sretan vam i blagoslovljen Božić!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.