• Haza
    4.2k

    Dakle po tebi, bez obzira na prijelazni rok, treba Marića istrpiti do kraja, nemam problem s tim, samo sam htio da Jakir ode.
    Ali ajmo onda dovesti i nekog trenera da se uči na nama, da priča bude zaokružena:)
    Sorry, ali stvarno ne znam zašto je Zona toliko oduševljena s Marićem, ex pomoćni trener Ivana Leke, poznatiji kao kum Nike Kranjčara, prvi posao ovog tipa ima od trećeg mjeseca ove godine.
    Sorry, ali da se ponovim, nakon ovako odrađenog prijelaznog roka, apsolutno mu ne bi dao priliku za odabir trenera, i druga stvar, Zajec je nemjerljivo iskusnija osoba u nogometu, koji je bio igrač, trener, sportski direktor, i za Marića je po CV-u nogometni velikan. Nama je odabir trenera sada, apsolutna prekretnica kluba, najbitniji potez ove godine, krivi potez znači sunovrat cijelog kluba.
    Zadnji upis danas, stvarno ljudi ne znam zbog čega imate toliko vjere u Marića, on do sada u karijeri nije odabrao niti jednog trenera, dakle ako ga sad odabere, to će mu biti prvi u karijeri, zar to ne zvuči ludo za klub renomea Dinama, da se netko uči na nama?!?!
  • DrawTube
    4.8k
    dno dna ljudsko. Više respekta imam prema ekipi s južne tribine nego prema tom smeću

    Bolje na faksu biti okružen s 30 bilih nego 20 daltonovaca. Miševi
  • Dr Hofmann
    868
    Čemu defetizam, što je sad svima? Svi smo u kurcu, imali smo tjedan iz horora, ali sad je gotovo, nema smisla više jer samo ulazimo u negativu. Idemo se ,,išamarati' i umiti hladnom vodom. Znam da je sad svima pun kurac svega, ali idemo sad bit pravi navijači.

    Stojim uz tebe i kada ti ne ide, jel Vam poznato zvuči? Ajmo kao protiv Gorice prošle sezone s tribina okrenuti stvari, pa ako ne ide, jebi ga, onda ćemo se ispičkarat.

    A za glavine čmarove poruka da nam ne trebaju neprijatelji uz njih, nikad niste ni voljeli Dinamo, već ste kompleksaši koji su svoje frustracije liječili drkanjem na njega.
  • serbus
    4.1k
    Sva sreća da tugu nakon svih ovih poraza lječim u Vinkovcima predlažem svima dolazak na vinkovačke jeseni ja pijem da zaboravim..
  • Big Daddy
    1.2k
    “Sad je gotovo”?! Tko nam garantira da je ovdje kraj sramotnim porazima?!
  • sebenico
    579


    Izbor trenera treba biti u domeni sportskog direktora. Ako Marić to ne može uraditi, onda ga treba maknuti s te funkcije i dovesti osobu koja je kompetentna. Meni Marić od samog starta nije ulijevao povjerenje, a sada s vremenskim odmakom se vidi da sam nažalost vjerojatno bio u pravu, ali na sportskom direktoru je ta odluka.
  • Nolifer
    8.1k
    Stojim uz tebe i kada ti ne ide i kada je teško s tobom sam ja, okreni se samo i poslušaj kako sjeverna strana ti pjeva u glas


  • Nino Bule
    13.6k
    Dakle po tebi, bez obzira na prijelazni rok, treba Marića istrpiti do kraja,Haza

    Ne znam sta znaci "bez obzira na prijelazni rok", ja nemam ocjenu prijelaznog roka jer je to u ovom trenu kretenarija, nemoguca mi je uopce pomisao da se smjeni sportski direktor nakon sto je efektivno na poziciji 7 hnl kola, to mi zvuci ko nesto sto bi seljacka zadruga nas hajduk napravila i razjebala klub.

    Ali ajmo onda dovesti i nekog trenera da se uči na nama, da priča bude zaokruženaHaza

    Tko je to rekao ? Zasto izmisljas nesto sto nitko nije rekao, dosad su ti upisi bili poprilicno glupi sad vec prelazis u teritorij di se pitam kako si sam zavezes pertle prije nego izađes iz kuce/stana

    Zadnji upis danas, stvarno ljudi ne znam zbog čega imate toliko vjere u Marića, on do sada u karijeri nije odabrao niti jednog trenera, dakle ako ga sad odabere, to će mu biti prvi u karijeriHaza

    Pa to se znalo od svibnja ili kad je vec prestao biti v.d., ne razumijem zasto bi se sad to promjenilo, ako ga je klub odabrao za sportskog najveca greska bi bila dat mu otkaz prije nego je ista i počeo radit, to je pretvaranje kluba u seljacku zadrugu i ozbiljno narušavanje imidža kluba di kvalitetni sportski djelatnici nece htjet dolazit
  • Dr Hofmann
    868
    Nema garancije, nikad je nije bilo, niti će je biti. Možda ispadnemo i iz Kupa. Gotovo je u smislu da je se dogodilo to što se dogodilo i jebi ga. Ulovila me neka energija o fokusiranju na budućnost, ne želim više o zadnjih tjedan dana i žao mi je da se ljudi troše oko nečega što je sada prošlost. Znam da su svi razočarani, ali jednostavno treba ići dalje. NEMA PREDAJE
  • Big Daddy
    1.2k
    “mozda ispadnemo u kupu”?! Evo nabrajam opet, sad je jos 1 dosao,
    Dakle u desetak dana:

    -prvo se s nama sprdaju tovari
    -pa se s nama sprda cijela Europa
    -pa se danas sprda s nama neki provincijski gradić
    -sad bi se s nama jos trebali sprdati i amateri?!
  • Haza
    4.2k

    Vrlo sam precizno razradio cijeli prijelazni rok, i bez obzira što nisi napisao ništa suvislo, si naravno zaključio da ja pišem gluposti. Čak sam se trudio precizno odgovarati na tvoja pitanja, a ti niti na jednu moju konstataciju nisi imao smislen odgovor.
    Zašto bi mi bili seljačka zadruga ako smijenio bilo kojeg djelatnika u klubu, ako ta osoba radi loš posao?
    Za neke djelatnike se nakon par mjeseci vidi dal' imaju ono nešto, u većini klubova niti ne znaš tko je sportski direktor, tako da ne znaš niti kojom se dinamikom oni smjenjuju.
    Očito ti Marić nešto dođe, jer ja ovako ni rođenog brata ne bi branio...
  • Dr Hofmann
    868
    Jebi ga, svi smo u kurcu, ali mislim da me nisi shvatio, sad bih htio da navijački stanemo uz Dinamo, pa kud puklo. Sramotni su porazi, bez daljnjega, ali moramo gledati naprijed, ima još puno vremena u prvenstvu i Ligi prvaka, samo bi htio da navijački ne potonemo. Znam da si ljut, i ja sam, samo se nadam da neće opet sad bit idući tjedan 3000 ljudi na stadionu. To bi me pogodilo više od svih ovih poraza.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    daj ono, o čemu vi pričate?
    ova momčad nije dovoljna da se ne primi 9 komada u munchenu?
    ova momčad nije dovoljna za dobiti mrtvi hajduk u zagrebu?
    ova momčad nije dovoljna za dobiti slaven belupo u koprivnici?

    ajd nemojte me zajebavati!
  • Nino Bule
    13.6k
    Vrlo sam precizno razradio cijeli prijelazni rok, i bez obzira što nisi napisao ništa suvislo, si naravno zaključio da ja pišem gluposti.Haza

    Nisi nista precizno i suvislo razjasnio kad je to NEMOGUCE nakoj SEDAM (7) kola hnl-a pod trenerom koji je ostavio kaos i smjenjen je, tvoji dojmovi nakon par utakmica me ne zanimaju i nisu relevantni za ikakve odluke jer se u OZBILJNIM i USPJESNIM klubovima odluke ne donose na taj nacin, da se tako radi kako ti predlažes uništili bi klub (primjer takvih smjena i lutanja koja ti zazivaš je hajduk)

    Čak sam se trudio precizno odgovarati na tvoja pitanja, a ti niti na jednu moju konstataciju nisi imao smislen odgovor.Haza

    Ovo je teška projekcija, svaki tvoj post sam razlozio na citate i odgovorio ti zasto to sta pises nema nikakvog smisla i ti si samo ponavljao ponovo isto (sazetak: nakon 7 kola ti si utvrdio da je maric doveo sve promašaje i zato otkaz, a ja tebi vise puta objasnio da je ta procjena potpuno nebitna i da se na taj nacin je odlucuje o smjeni na visokim pozicijama vec se crta podvlaci na polugodisnjoj/godisnjoj razini)

    Za neke djelatnike se nakon par mjeseci vidi dal' imaju ono nešto, u većini klubova niti ne znaš tko je sportski direktor, tako da ne znaš niti kojom se dinamikom oni smjenjuju.Haza

    Gluposti pricas, procesi u ovako velikim sistemima traju u puno duzim vremenskim intervalima, nitko ne smjenjuje sportskog direktora na temelju rezultata iz SEDAM kola, slobodno pronađi takav primjer a da nije neki skandal, jednostavno štrapaš bezveze jer nisi upoznat kako ozbiljne firme i klubovi posluju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.