• Nino Bule
    13.6k
    Dalo bi se i pričati da je Boško Šutalo ponajbolje ocijenjeni stoper belgijske lige u ovom trenutku, da je Bulat bio igrač mjeseca u Belgiji, a Bulat kakav god da je, danas bi nam dobro došao.Haza

    Pa kako je taj jakir koristio bulata i boška ? To su igraci na nemaloj placi, ako ih trener ne zna i nece koristit moras rjesavat njihov status
  • Daliban
    1.6k
    Zašto imamo hrpu krila (Pjaca, Hoxha, Špikić, Kačavenda, Cordoba, Mbuku), dok nemamo niti jednog lijevog beka i defenzivnog veznog, to smatram odgovornost SD-a.Haza

    S tim da ni ta krila nisu baš nešto. Imamo ih puno, ali ja iskreno ne znam koga bi od njih poslao na teren da sam trener. Mislim, znam, poslao bih Stojkovića na krilu i gurao Kulenovića naprijed s Petkovićem jer je Kule korisniji od ovih ostalih krila. Nadam se da će se Cordoba s vremenom pokazati pojačanjem, ali ne bih ga igrao protiv slabijih protivnika i niskog bloka.
  • miro
    4.4k
    Trener je ključ.
    Prošla sezona i ulazak u ovu su nam osigurali komotnu financijsku situaciju.
    Klub treba na tim temeljima rasti.
    Sljedeći dio mozaika je izbor pravog trenera.
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Kulenovic je danas u onoj situaciji pokazao kakav je zapravo napadac...

    Stojkovic nije krilo, odlican je u sredini.

    Imamo Pjacu, Hoxhu, Cordobu, Mbukua i Spikica. Tocno tim redoslijedom.
  • Sixthway
    467
    Kako može Marić biti kriv Gabriel je do nedavno igrao besprijekorno, Mmae je u prvih par utakmica pokazao da je pojačanje. I sad u par utakmica svi oni igraju za kurac , ali igra i Petković od početka, Mišić, Ristovski ,svi igraju katastrofa. Zašto se lovimo ovih novih kad su svi u depresiji i upali u tu tamnu kolotečinu. Što se očekuje od pojačanja kad se zna da su nam igrači od prije glavni nosioci igre. Nije nikome lako u klubu , sad upirati prstom u nekog je jadno ,neki ljudi su to jedva čekali sad jer njihove struje više nema. Ja sam bio za Zajeca i neke stvari kako su se kasnije odvijale dolaskom nekih pojedinaca meni se nisu sviđale ali retardirano je govorit da je Marić kriv za ovo , jel on kriv kaj nismo zabili Šibeniku i Istri jos po 5 komada? Kaj nismo zabili Quarabagu 10 komada? Te utakmice protiv Quarabaga su bile najzrelije utakmice Dinama pogotovo u gostima , na toj zrelosti i ozbiljnosti smo gajili nade da možemo nešto u Europi postić. Nema šanse da je Mmaee toliko loš odjednom da se ne može oterasit igrača Slavena , ovo nije stvar kvalitete i naši najlošiji igrači su za njih Realovci . Jednostavno se svi nalaze u nekoj jadi i bijedi koja može biti samo gora još. Ponavljam neki ljudi su baš jadni ,sumnjam da su oni slavili u petom mjesecu naslov prvaka , kritika je uvijek dobrodošla , ne zanima me tko je za koga ali pratim malo komentare i evidentno je da su isplivale neke skupine koje su dozivale ovo.
  • Haza
    4.2k

    Kad si uzeo nick Nino Bule, koji je kum Marija Mamića, mogao sam zaključiti da će rasprava biti kao da pričam sa Zdravkom Mamićem. Imaš solidne karakterne crte kao i on, a prema forumašima se odnosiš kao glava prema novinarima.
    Za tvoju info, Marić je u Dinamo došao prije Jakira. Možda ako 30 puta spomeneš da je došao prije par mjeseci u očima forumaša postane istina, ali to je laž. U sportskom sektoru kluba je Marić više od godinu dana.
    Lijevog beka nemamo, Ogiwara je wingback.
    Stopera imamo formalno, samo na papiru, unazad 10 godina nismo imali ovako loše stopere.
    Šesticu nemamo, jer je Mišić osmica, a poziciju šestice igra jer to nitko drugi nema igrati već par godina. Šestica u HNL su Žaper, Selahi, igrači koji trkom i agresijom prekidaju napade, Mišić je prespor za tu poziciju.
    Činjenica je da smo prošle godine imali Brodića koji je bio drugi strijelac lige, sad ga nemamo, dakle slabiji smo na toj poziciji, a nije dovedena zamjena.
    Hoćemo dalje?
  • modri7
    131
    to je kvantitet, ne i (extra) kvalitet. Nemamo krilo koje radi razliku kao Oršić ili svojevremeno Soudani. O lijevom beku i zadnjem veznom da ne pričam.
  • Samurai
    107
    7. kolo je iza nas. Bolje sada da se desi ako se već moralo,nego na proljeće.
    Zazivam već jedno vrijeme Mikica u prvih 11 zbog kvalitete,ne zbog simpatija. Vidimo na sta nam lice stranci na toj poziciji.
    Jedino sto me najviše zabrinjava,je da ne vidim da igrači ginu jedan za drugog..da im je svejedno,da niko od njih ne popizdi nakon 3. Ili 4. Gola..
    Imamo problem jer smo se napucali strancima koji su samo zbog €.
    Nijednog nećemo prodat dalje,nikad nismo pa nećemo ni sada.
    Nek me kamenuju,ali nijedan od njih nezna kaj znaci Dinamo,i Kak se ostavlja srce na terenu za taj klub.
    Kome će srat nešto kad nijedan nezna beknut hrvatski,kad se zbrojiš u glavi da mu jebes sve na engleskom već ide drugi napad.
    Vjerujem da ćemo se zbrojit i naučit iz ovog,i ak nam Tovari odu na 10 bodova,opet ćemo ih stici. Jer smo mi DINAMO!
  • Ivinhoooo
    1
    Ako cemo biti realni, obranu nam cini stoper koji pola sezone nije igrao u madjarskoj. Zatim talent koji je cuvao mbappea iz 2.francuske...tu je i teofil kojem je istekao ugovor jer za njega tada nije bilo mjesta u ekipi, ali se nakon malo odmora vratio jos malo stariji i iskusniji i odmah postao prvi i najbolji stoper prosle sezone....i imamo ostvarenog lijevog beka iz japana...i bas cudno da curi na sve strane i da svi koji imalo nesto znaju trpaju nam golove (srecom pa qurabag nije na Maksimiru znao)...i sto smo učinili sada kada smo mogli nesto ispraviti i pojacati se i osigurati totalnu dominaciju nad ostatkom lige... nista, nastavljamo kupovati poluproizvode....
  • Nino Bule
    13.6k
    Za tvoju info, Marić je u Dinamo došao prije Jakira. Možda ako 30 puta spomeneš da je došao prije par mjeseci u očima forumaša postane istina, ali to je lažHaza

    Kakve to veze ime sto je dosao prije jakira u klub, stvarno nisam mislio da si ovako potkapacitiran.

    Šesticu nemamo, jer je Mišić osmicaHaza

    Dosta si se sramotio danas, ti i tomica ivkovic ste tu negdje po nogometnom znanju
  • Crusades1986
    12.1k
    Dobrodošao. Nije igrao pola sezone u mađarskoj jer nije htio produžit ugovor.

    Možemo li sa sljedećim argumentom?
  • Daliban
    1.6k
    Kulenovic je danas u onoj situaciji pokazao kakav je zapravo napadac...

    Stojkovic nije krilo, odlican je u sredini.

    Imamo Pjacu, Hoxhu, Cordobu, Mbukua i Spikica. Tocno tim redoslijedom.
    IstinaZaDinamo

    Promašit će svaki napadač ponekad. Ipak nam je najbolji strijelac i daje nam dubinu. Mislim da bi Stojković bio korisniji od svih krila koja imamo, pogotovo protiv bunkera. Stojković u sredini može igrati samo umjesto Baturine, ali što god mislili o njegovoj formi ipak je jedan od naših najboljih igrača. Ne treba biti previše reakcionaran.
  • The Undertaker
    5.2k
    Tu se većinom slažemo. Meni je općenito vrlo teško razlučiti koliko je do SD a koliko do trenera ako nemaš informacije iznutra, tko je što htio, zašto su neki igrači dovoedeni a neki pušteni i kako razmišlja trener a kako SD. Osobno, ne vjerujem da je puno igrača dovedeno ili pušteno bez konzultacija sa Jakirom.
    Što se tiče komentara na Zoni, vidiš i sam da je od pukovnika do pokojnika jedna ili dvije utakmice.
  • Haza
    4.2k

    Prva utakmica doma protiv Qarabaga, da su nam zabili prvi, napravili bi nam što i Belupo danas, tu je već bilo vidljivo da ekipa kašlje.
    Nitko na Zoni sigurno nije sretan zbog ovog što se događa, barem ne aktivni forumaši, to što netko iznosi mišljenje, ne znači da želi loše klubu.
    Marića su neki ocjenjivali upravo zbog pobjede nad Šibenikom, a sad nakon Rijeke, Osijeka, Belupa, Hajduka i Bayerna, eto ne smije se napisati da imamo problem.
    Tko je zaključio da je Mmaee bomba i zbog čega, neću ga pokopati ni sad, ali ono što je vidljivo, on ima prosječan CV, bezvezni belgijski klubovi, par sezona u Ferencvarosu, par nastupa za repku pod Vahom, vrijedi 1.5 mil eura na TM, mislim, to je za dopunu ekipe. Nama su donedavno stoperi bili Josip Šutalo i zdravi Perić, Lauritsen i Teofil u najboljim godinama.
    Sad imamo Teofila kojeg smo vratili iz penzije i sto upitnika u obrani.
    Nakon svega, nije retardirano dovesti pod upitnik kvalitetu rada SD-a. Uvjeren sam da će to u klubu napraviti.
    I nadodao bi, Moreno Živković je doktor nogometa za Bernauera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.