• Nevo7
    778
    Sve me više ova sezona podsjeća na prošlu Ajaxovu. I oni su imali dugokosog šarlatan koji je dogodio igrače iz jedne ili preko jedne agencije pa je kasnije neslavno pao. I oni su bili oduševljeni njime dok ga nisu skužili. I oni su počeli eurogolom (Medić, mi Rile) pa se ugasili. Pretužno i preslično...
  • Nino Bule
    13.6k
    gospodo tražili ste dobili ste.
    Krivaca je sve manje
    Haza

    E sad, onaj koji nije doveo lijevog beka, šta ćemo s njim?Haza

    Moze pitanje jako me zanima odgovor, tko je jakira doveo u klub jer marko maric nije ? Ok nemamo lijevog beka za ligu prvaka, jel momcad s 4 hr reprezentativca, marokanskim reprezentativcem, makedonskim, albanskim, te ogiwarom na lijevom beku stvarno toliko slaba da je glavni krivac sportski direktor a ne stožer kojem je to malo da ne izgubi od slaven belupa ?
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Hoces se ikad javiti dok su rezultati dobri?
  • IceMan
    2k
    Treba malo i pozitive.

    Ako niš drugo, imamo lovu. A lova kupuje sve, igrače, trenere, upravu…

    Šta da smo bez prebijene kinte ko tovari?
  • NitkoBitan
    17.1k
    Nece, isto kao sto Mojmira nece imat materijale za svoje priloge.
  • The Undertaker
    5.2k
    Naš roster je generalno dobar, za HNL predobar a za LP malo neizbalansiran. Ne znam da li je u klubu sve u redu, da li su isplaćene sve plaće i premije. Jer, ako jesu, mora se (Zajec, ne Marić) malo ozbiljnije popričati sa igračima, pogotovo senatorima. Ili čekamo novog trenera.
  • mlinchica
    1.8k
    Krivaca je sve manje, trener je dobio otkaz, Marić bi trebao biti sljedeći, a onda su na tapeti igrači, zna se tko je iza njih.Haza

    Možeš, molim te, napisati, koji točno igrači, imenom i prezimenom?
    I tko je iza njih?
  • Crusades1986
    12.1k
    ono kad Undertaker bude jedan od najracionalnijih na forumu.

    Imaš moj respekt. Kad je sve "u redu" si na oprezu o propitkuješ, sad kad je kaos si najrazumniji. Svaka čast. Zreliji si od ovih sviih ostalih tipkača.
  • Haza
    4.2k
    Mmaee nije marokanski reprezentativac (odigrao je par tekmi prije 6 godina), nije igrao nogomet pola godine.
    Jakira je dovela bivša Uprava, a koja je odgovornost nove, očito je nema?
    Ajmo podvući, jel za ovo što imamo danas kriva Vlatka Peras?
    Jel za ovo kriv Jakir, pa eto nećemo reset nakon 4 komada od Belupa, a mogao si primiti 7.
    Te priče o makedonskom reprezentativcu, kao da si napisao španjolski, a realno, nemamo niti jednog u Makedoniji. Imamo rezervu u Albaniji, ali eto ima i Belupo Caimacova koji igra u Moldaviji, sad ima smisla što su nas nakantali:)
    Imamo ekipu koja u prosjeku ima 28 godina, ne razvijamo mlade igrače, igraju nam stari igrači, dakle, razumio bi da su danas igrali juniori.
    Ne da mi se odgovarati prozvanim Zonašima, a mogao bi do sutra koliko materijala imam, samo nastavite ljubiti sliku Marića prije spavanja.
    I da, ako nakon ove tekme, netko može na forumu braniti Ogiwaru, majko mila, pa on je danas odigrao najgoru utakmicu u povijesti kluba, ovo danas treba pokazivati na akademiji. Ne zna se graditi, ne zna dodati pod pritiskom, pozicioniranje nula, nogometna inteligencija nula.
    Mislim neću se uhvatiti u rasprave, napisao sam šta sam imao.
    Ovo nije samo odgovornost Jakira, nego i Marića.
    Neka misli svatko drugačije, dapače.
  • Crusades1986
    12.1k
    I ovo se zove kontruktivna kritika, a ne ovo vaše nabacivanje blatom.
  • Cif
    53
    Marić je stavljao stare igrače u igru?
  • Nino Bule
    13.6k
    Jakira je dovela bivša Uprava, a koja je odgovornost nove, očito je nema?Haza

    Odgovornost za šta, koje je kolo hnl-a ? Za trenera kojeg oni nisu doveli ?

    nemamo niti jednog u MakedonijiHaza

    Istina imamo samo ristovskog koji ima skoro 100 nastupa za makedoniju, premalo za nas strucni stozer da bi dobili velebnog slavena

    Ne da mi se odgovarati prozvanim Zonašima, a mogao bi do sutra koliko materijala imam, samo nastavite ljubiti sliku Marića prije spavanja.Haza

    Ne mozes ti nista odgovorit, pitao sam te konkretna pitanja a bacas floskule i raštrkane misli, tko zna kako funkcioniraju ozbiljne firme i klubovi znaju hijerarhiju odgovornosti i da sportski direktor ima pravo na bar jedan pick trenera prije nego ga se potjera iz kluba, jedino netko tko zeli zlo klubu moze trazit otkaz marica zbog trenera kojeg on nije doveo, samo smislen argument je tesko napisat pa je bolje nadrljat 10 nepovezanih recenica i glumit da je to neka ozbiljna kritika.

    I da, ako nakon ove tekme, netko može na forumu braniti Ogiwaru, majko milaHaza

    Pa lakse mi je obranit ogiwaru koji kosta 500k eura i valjda 150k eura place nego baturinu koji kao vrijedi 20 milijuna a nije se sastao s loptom danas, samo naravno to onda ruši cijelu konstrukciju o maricu kao krivcu i da smo izgubili zbog njegovih pojacanja kad nam glavne vedete (petko i baturina) ne naprave nista cijelu utakmicu
  • Haza
    4.2k
    Ajmo ovako, postaviti ću pitanje, koja je inače odgovornost sportskog direktora u klubu, ako nije odabir rostera i trenera.
    Ako je činjenica da je Jakira birala Vlatka Peras, onda je Marić odgovoran za sljedeće.
    Nije doveo lijevog beka, imamo loše stopere, Torrente ne igra, Bernauer je loš, Teofil star, a Mmaee je došao u klub iako pola godine nije igrao.
    Zadnjeg veznog nemamo, nemamo zamjenu za Mišića, nemamo ni trećeg napadača (Brodić bi nam super došao).
    Dolasci ove godine, Oliveras ima nula seniorskih nastupa u karijeri, nismo ga prijavili za LP, Mmaee, objektivno, igrač koji u Hajduku ne bi bio u prvih 11.
    Pjaca, protiv njega ne mogu.
    Cordoba, trebat će mu pola godine da nešto pokaže, došao iz kolumbijske lige.
    Mbuku, šta će nam on, imamo ionako višak krila.
    Doveli Kačavendu, koji nije godinu i pol igrao zbog ozljede, i opet kod nas ne igra.
    Nije ovo nikakav hejt, provociranje, ovo je moja, nadam se konstruktivna kritika.
    Uz sve, Marić je imao 7 milja eura za pojačanja, to je za HNL bolesna prilika.
    Dakle, ovo je moje mišljenje/konstruktivna kritika.
    Poštujem i sve vas koji ne dijelite moje mišljenje.
    Da sam Zeko, odmah bi u paketu doveo sve, i sportskog i trenera, a Zeko će napraviti kako misli da je najbolje.
    Nino Bule nadam se da si zadovoljan.
  • Nino Bule
    13.6k
    Mmaee, objektivno, igrač koji u Hajduku ne bi bio u prvih 11.Haza

    Kuzis da su ovakve stvari tvoje misljenje i da ih vjerovatno bar 80% ljudi ne djeli, ljudi u nogometu tipa korda i miho sa tribine su rekli nakon derbija s hajdukom da je po njima mmaee najbolji stoper hnl-a, ti ocjenjujes njega na temelju bayerna i slavena di nitko na terenu ne izgleda dobro, martin baturina za kojeg si valjda i ti mislio da ide u top klubove europe nije izgledao nista bolje od mmaeea danas i u minhenu ? Cija je to krivica, jer ti bi da je martin baturina pojacanje koje je marko maric izvukao iz sesira i doveo besplatno danas rekao da je to njegov kiks ? Volio bi stvarno da mi odgovoris sta mislis, jer meni je jasno da ne moze bit krivica marka marica kako baturina i petkovic igraju nego strucnog stozera, i da je maric odabrao trenera on bi 100% bio kriv, ovako dok ne dovede svog trenera ne mogu ocjenjit marica. Kad pod maricevim trenerom ovako budu izgledali baturina, mmaee i ostali onda je zakljucak da je on kriv logican.
  • Crusades1986
    12.1k
    Ovo kaj Nino Bule govori je istina. Da se smijenilo Jakira nakon duple krune izbila bi revolucija koja nikom nije trebalanu tom trenutku.

    I ovako se svaki potez prevrće 72 puta, a di ne bi tad.

    Makar, Uprave su tu da donose nepopularne odluke ako su one u dobrobiti kolektiva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.