• Haza
    4.2k

    Mmaee mi je najmanji problem, on će biti ok, ništa više od toga. Mmaee je krivac za poraz od Hajduka, ostavio je Livaju, imao je kikseva i prije, samo eto i sreće, pa njegove greške nisu bile rezultirale golom.
    Zona o svemu misli 80 posto isto, i to je ok, ja pišem neovisno o javnom mišljenju, jer forum tome služi.
    Pišem ono što mislim da je dobro za klub. Ovo danas je produkt ne samo psihe igrača, ne samo Jakira, koji je definitivno najveći krivac, ovo je produkt lošeg rada u prijelaznom roku.
    Što se tiče Baturine, možda mali tankira jer nije prodan, ne znam, on meni danas ne bi ni igrao, jer je vidljivo da mu treba pauza.
    I za kraj, Marića u klub nije doveo Zajec, nego Vlatka Peras na preporuku Darija Šimića. Dakle Marić je kao i Jakir, ostavština bivše Uprave, ali odgovornost nove Uprave.
  • dd29
    536
    Kakav je torrente kad ne može do minute na terenu pokraj ovako očajnih stopera

    Mmaee je u zadnje 2 utakmice očajan da ne može biti očajniji
  • Dr Hofmann
    866
    Ne znam više ni sam koji je ovo kurac, ali krenut ću od sebe. Mislim da me prevarila ta jebena prošla polusezona, jel realno nismo ništa posebno igrali, ali stvorila se sinergija navijača, igrača i kluba, pogotovo nakon izbora, i još kad smo relativno dobro ušli u sezonu, mislio sam, ustvari nadao se, da je ono mučenje iza nas. Ajde remi u Rijeci još nekako, ali baš smo bezveze odigrali nakon prvih pola sata. Onda onaj glupi poraz od tovara gdje smo već izgledali slabo i onda gostovanje kod najgore moguće ekipe, jebenog Bayerna i onog potopa. I onda ovo danas...Dobit četiri komada od jebenog Slavena, likovi daju u prvih šest kola tri jebena gola i onda danas četiri, pa nisam niti ljut više, niti prazan, ništa mi nije jasno. Prevario sam se, mislio sam da ćemo biti pravi ove godine, ovo je teški poremećaj, pod hitno treba doći pravi trener, već do ponedjeljka. Volim Dinamo jer je lud klub, s ludom energijom, ali ovo je već dosta ludorija, ajmo malo stabilnosti od idućeg tjedna (valjda u Kupu neće bit pizdarije jer onda valjda kreće Armagedon)
  • Nino Bule
    13.6k

    Maric je odgovornost nove uprave jer ga je ona imenovala za sd-a, jakir isto ali puno manje jer njega se nije moglo smjenit nakon duple krune (di isto idu zasluge dijelom upravi jer su ostavili jakira), svakom s dva grama mozga je to jasno, isto kao i da bi maric trebao dobit priliku odabrat svog trenera po guštu da bi mogli ocjenit prijelazni rok, ta tvoja ocjena prijelaznog roka nakon 7 kola hnl-a mi je bezvrijedna, i da si rekao da je najbolji moguci i najgori moguci, to bi isto trebalo bit jasno svakom starijem od 16 godina i malo pameti, crta se podvlaci na kraju sezone ne sad.
  • Big Daddy
    1.2k
    Znači, u tjedan dana smo uspjeli da se s nama sprdaju tovari, cijela Europa, sad i provincijski gradići… Za ovo mora netko obavezno odgovarati i neka promjena trenera ne bude jedina posljedica!
  • Jaki991
    129
    Po meni postoje dva velika problema u sportskom dijelu kluba :

    1. Ne znam postoji li u modernom nogometu klub poput Dinama gdje ti prvog napadaca igra covjek koji vise voli asistirat ili gurnut nekom kroz noge nego zabit gol ( sav respect Petku za sve tekme koje je rijesavao ali ova najdosadnija formacija na svijetu sa njim na sidrunu je procitana prije dvije godine valjda )

    2. Do boli forsiranje senatora koji nisu u formi i onda euforija kad svaku petu tekmu odigraju dobro i rade ono za sta su placeni na terenu. Nadam se na treneru strancu koji ne brije na taj Dalić state of mind i koji ima muda napravit prvotimcem klinca od 19 godina koji pokazuje da je potencijal
  • IceMan
    2k
    IMG-0440.jpg

    A i fini raspored nas čeka…


    Vjerojatno su i Banjoli apetiti porasli :rofl:
  • Haza
    4.2k

    Svaka čast na hrabrosti, ako bi ti Mariću dao da bira trenera.
    Kao SD, za sad ima veliki upitnik, i ne, uopće ne rezimiram sezonu nakon 7 kola, i dalje sam uvjeren da ćemo biti prvaci, zar bi trebali strepiti za prvo mjesto sa 70 milja eura proračuna???, dok je Rijekin 13 milja, a od Hajduka 35 milja. Sramotno da uopće s budžetom koji je veći od cijelog HNL i ovakvim navijačima imamo ovakve krize rezultata.
    Prijelazni rok već sad rezimiram jer je činjenica da mi nemamo lijevog beka, dobrog stopera, šesticu i rezervnog napadača. To jednostavno nemamo.
    Zašto imamo hrpu krila (Pjaca, Hoxha, Špikić, Kačavenda, Cordoba, Mbuku), dok nemamo niti jednog lijevog beka i defenzivnog veznog, to smatram odgovornost SD-a.
  • Big Daddy
    1.2k
    Nemamo ni napadača. Barem to nije ovaj koji mora igrati.
  • Crusades1986
    12.1k
    Ni najveći klubovi svijeta ne mogu u jednom prijelaznom roku dofurat i stopera i šesticu i oba krila i trećeg napadača.
  • Praskaton
    2.3k

    Ne pronalazak druge/trece špice i zadnjeg veznog se pokazaju kao užasne greške.Ostalo se da pokrpat po mom misljenju al ovo ce bit bas teško.

    Kako god bilo vjerujem da novi kvalitetni trener moze sve ovo preokrenut u toj mjeri da cemo se hvalit kako je ovo jedna od najuspjesnijih sezona u novoj povijesti.
    Pritisak javnosti nakon ovog poraza ce bit ogroman,prakticki svaki sat bez odabira trenera ce bit opca psihoza.
    Dan,dva ili tri nije mi bitno al s ovim odabirom ne smijemo falit
  • DrawTube
    4.8k
    Stvar koja me možda najviše ljuti kod ovog poraza je što smo opet dali mamićevskom izrodu koji se naziva navijačima Dinama mrvice i materijal za ponovo zazivanje daltona

    Fuj, dabogda vam svima dalton osobno pokrao sve što imate doma. Navijači daltona a ne navijači dinama. Samo nastavite ispuzavati iz rupa na netu jer stadiona vidjeli niste i vidjeti nećete
  • Nino Bule
    13.6k
    Svaka čast na hrabrosti, ako bi ti Mariću dao da bira trenera.Haza

    Pa doveden je da bira trenera, dosad nije imao priliku, ne kuzim jel ti znas kako ijedan ozbiljan klub funkcionira ili samo nabadas bezveze ?
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Uff, znam dosta takvih. Urnebesno je da su ti pojedinci šutili ko pizde dok je bila tattina ekipa u klubu i vodili su se onom "ja navijam za dinamo, briga me tko je u upravi", a sad kad im njih više nema odjednom im je bitno tko je u upravi, tko je koga doveo, tko je zaslužan za ovo ono. Kad se opet vratimo na pobjedničke staze opet će šutiti i tvrditi da su vjerovali u ove igrače i upravu, sve do idućeg kiksa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.