• Keyser Soze
    8.7k
    Koliko je Bara novih Olma dofurao u Dinamo? Govorio je da Rukavina vrijedi 100 milijuna eura i pljuvao po klubu kako ne igra, slavni "oteli ga Romi" Tueto, kasnije slanje mailova medijima di svaljuje krivnju na Dinamo zbog Brekaka i tako dalje. Kaj će sad do kraja života živjeti na staroj slavi kako je doveo Olma u Dinamo?
  • Ivdzo11
    3.4k
    Drmic viden na Kusek Apasu :grin:
  • NKDZ86
    563
    Dj drma propa velikom brzinom
  • vjeko1701
    6.1k
    Taman da u prvom kolu zapapri Džeki i ekipi :D
  • GaijiZG
    859


    Ti ne zelis, ja nemam problem s tim da ih je pola u prvoj postavi ako cemo razvaljivat LP svake godine, ako su bolji od nasih igraca neka igraju. Ja nisam za to guranje neceg jer je Hrvatsko.

    O tome i pričamo, stranci ti neće razvaljivat u LP ako su većina igrača. pogotovo ako su crnci.
  • Mr Anderson
    6k
    Drmic viden na Kusek Apasu :grin:Ivdzo11

    Nabrao se kod nas love pa sad može u Koprivnici igrat za paket Neofena i Vegete,
  • nemapredaje
    2.3k


    Ne znam samo postoji li u Koprivnici dobar studio za snimanje pjesama?
  • wolfgang14
    1.2k
    Ovaj veli slaven belupo

  • Bosskovitz
    8.5k
    stranci ti neće razvaljivat u LP ako su većina igrača. pogotovo ako su crnci.GaijiZG

    Zato Real nije kupio Mbappea.
  • GaijiZG
    859


    Mislim na crnce koje si mi možemo priuštiti, i Dinamo sa 5 ,6 takvih crnaca ne bi pobjedio Tottenham 3-0. Stvori se veća kemija, i dečki više ginu jedni za druge ako su većina sa "naših" prostora. Oprosti ako to ruši tvoju viziju idealnog svijeta gdje smo svi smeđi :/.
  • Bosskovitz
    8.5k


    Koji ti je k? Kako ti uopće padne na pamet napisati da bi se netko trudio manje zato kaj nije bijelac nego crnac? Imamo RPG-a i KTC-a, dečki mogu biti primjer praktično svima po zalaganju na terenu.

    Ignoriram inače tvoje postove ali ovo je baš preko svake mjere.
  • serbus
    3.8k


    Jedno od rijetkih slaganja sa Boškom , pa imamo i "našeg" arijevca iz Zagreba friški primjer pa se trudio tovarima donijeti naslov i nije uspio.
  • GaijiZG
    859


    Ne shvaćaš ili se po običaju praviš glup. Ja pričam o omjeru stranaca u ekipi, o postotcima. Imali smo najbolje rezultate kad su nam u startnih 11 bili igrači s ovih prostora. A vidimo po Zvezdi kako ne nastane kemija i kvalitetna igra kada natrpaš 8 stranaca, koji bi većina bili pojačanje u Dinamu.

    A i da imamo top rezultate, ne interesira me baš Dinamo u kojem igra 10 stranaca, to su mi baš grčka i turska posla, i vidimo kako im se to odražava na reprzentaciju.

    A većina stranaca koji se ostvare u Dinamu, se dobro integriraju u klub baš jer moraju, jer ih nema 10 crnaca u klubu pa da stvore svoje klape. I KTC, i Sudani svojedobno, i Dudu su se integrirali jer su bili pojedinci.
  • GaijiZG
    859


    To na niti jedan način ne negira moju tezu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.