• Nino Bule
    12.2k
    Sve crno i u jednom i drugom slucaju sto se tice odabira kluba
  • bongo
    722
    Nije baš ni Nikin odlazak bio crno-bijelo posebno kad se gleda s vremenskim odmakom, ali u najvećeg rivala se ne odlazi kako god...
  • E46
    235
    Ja ne razumijem politiku da se forsira igrace iz Hrvatske ako nisu kvaliteta i jos ih se pretplacuje. Ima brdo jeftinih krilnih igrača tamne puti koji pojedu sve nase igrace a kostaju manje. Treba samo dobar SD i skauting pronac takve igrace.
  • deda
    29.7k
    Ako izuzmemo naše emocionalne stavove prema Brekalu ostaje nepobitna činjenica da mu je posudba u tovarland bio još jedan korak prema dnu karijere.
  • xavier
    11.4k
    ali u njegovom odlasku dolje nije sve jednostavno crno-bijelo. Ko npr. u Nikinom odlasku prije 20-ak godinaMr Anderson

    Stvari u životi nisu crno-bijele, a Nikin odlazak je u svakom slučaju bio manje crno-bijel od Brekalovog.
  • miro
    3.6k
    Dinamo za nosioce mora imati domaće igrače. To je već sto puta potvrđeno kao jedini ispravni put. Ne želim gledat 10 stranaca u prvih 11 Dinama
  • Mr Anderson
    6k
    ali u njegovom odlasku dolje nije sve jednostavno crno-bijelo. Ko npr. u Nikinom odlasku prije 20-ak godina
    — Mr Anderson

    Stvari u životi nisu crno-bijele, a Nikin odlazak je u svakom slučaju bio manje crno-bijel od Brekalovog.
    xavier

    ali u njegovom odlasku dolje nije sve jednostavno crno-bijelo. Ko npr. u Nikinom odlasku prije 20-ak godina
    — Mr Anderson

    Stvari u životi nisu crno-bijele, a Nikin odlazak je u svakom slučaju bio manje crno-bijel od Brekalovog.
    xavier

    Nisam ovo baš shvatio. Želiš li to reći da je Nikin odlazak dolje manji grijeh od Brekalovog?
  • E46
    235
    Ti ne zelis, ja nemam problem s tim da ih je pola u prvoj postavi ako cemo razvaljivat LP svake godine, ako su bolji od nasih igraca neka igraju. Ja nisam za to guranje neceg jer je Hrvatsko.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Nemam problem sa strancima ali samo ako su oni nosioci kvalitete. Ne vidim smisao u dovođenju stranaca samo kao popune.
  • Sajla
    4.3k
    može 10ak stranaca u prvih 11, ali samo ako nam trener bude talijan, SD portugalac, glavni skaut englez, a predsjednik kluba mađar. i onda da se nazovemo lokalpatrioti pa da farsa bude kompletna.
  • nemapredaje
    2.3k


    Preplaćuje, pretplata je nešto drugo.
  • xavier
    11.4k


    Da je Niko trebao otići dolje, apsolutno nije, ali ostanak mu je bio nemoguć, a stvari su se pomalo nes(p)retno posložile. Štimac je bio spreman i iskoristio priliku koja mu se pružila. Nije da pravdam odlazak, ali želim reći da nije ni to bilo samo crno.

    To sam želio reći, a okolnosti su prilično drugačije. Ne vidim zašto je odlazak Brekalo manje crn iskreno.
  • Mr Anderson
    6k
    Ne vidim zašto je odlazak Brekalo manje crn iskreno.xavier

    Prvo, nije otišao dolje kao kapetan Dinama, čak ni kao igrač Dinama nego Fiorentine. Drugo, tu je situacija gdje imamo Andya Baru i tadašnju neodlučnu upravu. Brekalo je želio prvenstveno u Dinamo kao i godinu dana prije, ali je Bara tu odigrao ključnu ulogu i iskoristio Brekala za svoje ciljeve. Ne znam detalje, ali zanimljivo je da je nedugo zatim raskinuo suradnju s Barom. Možda je trebao to odmah napraviti, ne znam, nije ni on u toj situaciji bezgriješan, ali ima nekih olakotnih stvari.
  • xavier
    11.4k
    Brekalo je želio prvenstveno u Dinamo kao i godinu dana prije, ali je Bara tu odigrao ključnu ulogu i iskoristio Brekala za svoje ciljeve.Mr Anderson

    Misliš da ljudi imaju krivu percepciju oko ovlasti menadžera. Njihov je posao dogovoriti odnosno pronaći angažman koji ti je u najboljem interesu, ali ne odlučuju oni kamo ćeš. I razumijem da mogu "smotati" dijete od 17-18 godina, ali Brekalo baš nije dijete.

    Niko je stoput prožvakana priča i na papiru sve izgleda maksimalno ružno, ali kad se uzne kontekst, meni osobno je to daleko od crno-bijelog.
  • Mr Anderson
    6k
    Što ćemo s prvom rečenicom? Nju si izbacio iz odgovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.