• NKDZ86
    632
    Pa tak smo i mi imali plave majice s grbom desno.
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Jutro ekipa.

    Vidim ja da mediji ponovo pumpaju za hajduka, da se opet stvara megamomčad i da je to ta sezona.

    Kako očito i površno od njih, ali očito to prolazi samo kod dalmatinaca pa se oni napale na takve naslove i žive u nekoj euforiji iako je prvenstvo tek za mjesec dana.

    Sa druge strane se nadam da smo svi mi svjesni, kao i uprava Dinama, da ne smijemo više kiksati sa rezultatima u hnl-u nego već od prvog kola krenuti sa pobjedama pa će i ta euforija splasnuti vrlo brzo.

    Mi kao navijači moramo biti ogromna podrška igračima, što sa brojnošću na tekmama, što sa navijanjem, što sa učlanjivanjem u klub jer ovo što mediji rade zadnjih par godina je stvarno katastrofa i toliko negative oko dinama da je to nevjerojatno što smo preživjeli.

    Zato purgeri i dinamovci od prvog dana kada krenu godišnje, kupovat sebi i ostalima,a kada krenu tekme svi na Maksimir i svi za svakoga jer Dinamo je institucija, brend i to mediji žele uništit.
    Muku muče da nas spriječe spriječiti nas niko neće dinamo,dinamo!!!
  • noezg
    3
    Slušao malo Črnka (Gorica) u emisiji SN i pitanje dal će oni dočekat kraj sezone. Traže kao stranog investitora od proljeća (podsjetilo me na Inter iz Zaprešića pred sami kraj), nemaju SDa, očito je voda jako došla do grla, bit će kao Rudeš prošle sezone.
  • Dzoni
    256
    Osijek je sad doveo nekog Kemala Ademija. Napadac, igrao dosta po Svicarskoj i Turskoj. Dosta je mijenjao klubova u karijeri tako da ne znam sto odjednom radi tamo.
    Edit: sad sam vidio da je 196cm visok, cini mi se kao potencijalna zamjena Mierezu, bilo da ode, bilo da ostane
  • deda
    29.7k
    Čini mi se da će borba za opstanak biti između Slavena i Gorice.
  • Dudu9
    602
    I onda se neko pita zašto nema više klubova u 2 ligi koji bi u 1 ligu, jednostavno treba barem 5mil€
  • vjeko1701
    6.3k
    Ok, al koliko se dobije od TV prava + UEFA solidarnost (koja istina ovisi o Dinamu).

    Ako se ne varam, Varaždin funkcionira sa manje od 5M.
  • Dudu9
    602
    Ako je dinamo u LP onda svaki klub dobije oko 900-1mil , po novinama 6,5mil djele ako Dinamo igra EL
  • Nino Bule
    12.2k
    Mislim da je 600k eura do sad bilo za LP, za ostalu europu nista ili prakticki nista
  • Patak
    2.6k
    A ja mislim da dobar SD može složiti odličnu ekipu za HNL za vrlo malo novaca samo ako dobro poznaje 2 i 3 ligu, ima tamo odličnih igrača.
  • Bosskovitz
    8.7k


    Možda nisi pratio, ali narativ je bio da je Hajduk sigurno u višem rangu Adidasu i Adidas će se puno više potruditi oko njih, a - barem zasad - imaju opremu najnižeg ranga. Svaki komad odjeće na kojem je - kad ga obućeš - grb na desnoj strani, a logo na lijevoj, je komad odjeće koji je namijenjen za prodaju bez grba ali je prenamijenjen i uvaljen klubu. Kako nekad nama, tako sada i njima. Zato mi je drago da smo se maknuli od Adidasa.

    Prvo apsolutno me briga što koristim riječ crnac koja tebi smetaGaijiZG

    Većini ljudi se uopće neda s tobom raspravljati, ali ja ću biti uporan oko ovakvih pizdarija i neću ti dati da rasprava završi s još jednim spinom: ne, ne smeta me riječ "crnac", smeta me rasistička teza da bi se crnci manje zalagali i trudili, odnosno "razvaljivali", od bijelaca, tj. crni stranci od bijelih stranaca. To si ti napisao, citiram:

    stranci ti neće razvaljivat u LP ako su većina igrača. pogotovo ako su crnci.GaijiZG

    Tako da prestani spinati. Ne smeta mi riječ "crnac", ne da mi ne smeta nego se čak i slažem s tobom oko toga da u Dinamu ne bih volio vidjeti deset stranaca u prvih 11, ali definitivno je degutantno napisati da se crnci pogotovo ne bi trudili na terenu - pogotovo od navijača kluba u kojem igraju KTC i RPG kojima se može prigovoriti oko nekih stvari, ali definitivno ne oko truda, zalaganja i profesionalnosti. Stvar je riješena i idemo dalje o drugim temama, ne da se ni drugima ovo čitati.
  • Mentalni Gimnastičar
    752
    Meni je smiješno što su oni sebe sami uvjerili da će Adidas igrat oko njih zbog 30 tisuća prodanih dresova
  • badjibadara
    2k
    Vjerujem da im zbog kratkih rokova nisu uspjeli osigurati nešto kvalitetnije, ali stvarno sramotno od adidasa da im uvalja najgore od najgoreg, onu robu koju ima kaufland na akciji, i nikakve veze sa hajdukom nema. Vidjelo se već na trening opremi da su im uvaljali šrot.
  • Papastrumf
    10.8k

    Hajduk ima tek nešto više prodanih dresova od dinama tako da je to bilo iluzorno za očekivati.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Neće adidas na more.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.