• vjeko1701
    6.2k
    pogotovo ako su crnci.GaijiZG

    Oprosti ako to ruši tvoju viziju idealnog svijeta gdje smo svi smeđi :/GaijiZG

    A većina stranaca koji se ostvare u Dinamu, se dobro integriraju u klub baš jer moraju, jer ih nema 10 crnaca u klubu pa da stvore svoje klape.GaijiZG

    Ja sam sokeran. Absolutne sokeran......
  • Zagi
    5.8k
    Hrpa stranaca nije pametan put.
    Japanac koji će povesti Marinu može. 5 Brazilaca koji će stvoriti svoj klan, ne može.

    Sammir mi je najdraži igrač u povijesti dinama.
  • Bosskovitz
    8.6k


    Kao osnivacu i jedinom clanu neformalnog kluba mrzitelja Slaven Belupa, drago mi je da kad već moramo tamo igrati da će to biti na kvalitetnijem terenu :D

    Ne shvaćaš ili se po običaju praviš glup. Ja pričam o omjeru stranaca u ekipi, o postotcima.GaijiZG

    Nista ti nisam ni rekao za strance nego za rečenicu kako “crnci pogotovo neće razvaljivati”. Napisao si ju, svi ju vidimo, i ti ju vidiš pa ajmo odmah zavrsiti ovu raspravu jer se ne mozes izvuci. Sramotno, ali reagiralo se i idemo dalje.
  • GaijiZG
    864


    Kako si maliciozam i manipulativan haha. Prvo apsolutno me briga što koristim riječ crnac koja tebi smeta, a drugo, ja sam se referirao na komentar koji je koristio pojam "crnci". Tako da ni nisam prvi počeo o crncima.


    Edit: ali bi očekivao od wanna be intelektualca poput tebe da skonta da imam problema sa velikim omjerom stranaca u prvoj postavi, neovisno bili crnci, arapi.

    Jedino bi Japance tolerirao ❤️
  • GaijiZG
    864


    Ja sam sokeran. Absolutne sokeran......

    A zakaj? Jel se riječ "crnac" ne smije koristiti? Zašto si dopuštaš da robuješ uveženim stigmama iz Amerike. Crnac je najnormalnija riječ, kao i Dinamo.
  • vjeko1701
    6.2k
    Previše se na ovom forumu trenutno ratuje da bi s tobom ušao u raspravu o ovome. Nit bi znao di početi nit bi ti bio voljan poslušati jednu jedinu riječ.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ispravno je tamnoputi crnac jer smo mi donedavno imali Crnca koji je bijel.
  • GaijiZG
    864


    Može, ili tamnoputi homo sapiens podrijetlom iz subsaharske Afrike.
  • GaijiZG
    864

    Ispravak netočnog navoda, čini se da sam pogriješio:

    Ili je čovjek izeditao komentar i promjenio crnci u stranci, ili sam pročitao stranci kao crnci. Na kraju sam prvi ja počeo o crncima. Mea Culpa, pričinjavaju mi se previše crnci jer sam prošetao danas Trgom Bana Jelačića nakon sto godina.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Dobro jutro.

    Ima li što o crncima?
  • Jaro
    6.1k
    Cini se da su Tovari poceli kuziti da je adidas ocistio svoje outlete i polijepio njohove grbove na opremu, a najavljivali personaliziranu liniju svega :rofl:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Cini se da su Tovari poceli kuziti da je adidas ocistio svoje outlete i polijepio njohove grbove na opremu, a najavljivali personaliziranu liniju svega :rofl:Jaro

    Daj par screenshotova ako imaš da uživamo. :D

    Njihove deluzije idu toliko daleko da misle da bi jedan Adidas radio posebno opremu za njih.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ode Veiga iz Rijeke u CF Estrelu. Ide Misko all in.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.