• Oluja
    3.8k
    Nisam upratio, da li se od ove godine vraća razigravanje devetog iz HNL-a s drugim iz druge lige?deda

    Index- " HNS je odlučio kako će se od iduće sezone doigravanje vratiti. Nakon 36 kola devetoplasirana ekipa Supersport HNL-a igrat će dvije utakmice protiv viceprvaka nižeg ranga ili prve iduće ekipe koja zadovoljava u procesu licenciranja."
  • jedan u nizu
    6.8k
    Meni je nevjerovatno kako vas dosta zanima njihova skupstina.
    U obnutom slucaju svi bi pisali kako oni imaju komplekse dok prate nase skupstine i unutarnja previranja.
    Sada se svaka njihova rijec analizira, trazi razlog, ismijava.
    Nemojte padati na njihovu razinu.

    Totalno su nebitni.
  • Paggini
    10.7k
    kako oni imaju komplekse dok prate nase skupstine i unutarnja previranjajedan u nizu

    Pa kompleksi dolaze od osjećaja inferiornosti, a ovo naše je samo guštanje u mukama rivala...
  • Droljo
    6.4k
    ovo naše je samo guštanje u mukama rivala...Paggini

    I to i keep your friends close...
  • Paggini
    10.7k
    A i da se razumijemo, par sjajnih stvari su jučer predstavili, tipa mogli bi od njih uzeti ovu praksu da dvaput pošaljemo skaute u Afriku...
  • nemapredaje
    2.3k


    Bolje smanjit troškove pa poslat dva odjednom.

    Jedan krene sa sjevera, jedan s juga pa se nađu u Kongu i razmjene iskustva.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Juric je bio u konatantnom sukobu sa klubom i u Veroni i u Torinu iz istog razloga - nedostatak novca za ispratit njegove ambicije.
    Sad ce doci u ispuhan Hajduk s amaterom na poziciji sportskog direktora. Ok, covik je tovar, nista nije nemoguce, al mi ne zvuci kao nest sto ce se dogodit
  • Olmic
    3.1k
    Vrijeme da je pokusaju 352 nikad nisu
  • Jos-Optimus
    828
    Ja stvarno nikad nisam shvaćao taj napuhani hype oko Jurića...pa Tudor je došao iza njega u Veronu i napravio poprilično bolji rezultat...a ta bahatost i inzistiranje na luđačkom presingu mi nikako ne ide u priču s Livajom, Trajkovskim i ekipom..netko bi definitivno dobio po lampi
  • Nino Bule
    12.1k
    Juric je trener kapitalac, da su pametni dali bi mu 3 godine i odrjesene ruke pa ako treba nek potjera i livaju i sve druge 'senatore'
  • Paggini
    10.7k


    I to je dobra praksa, ali onda pogledaš da imaš ekipu koju Jurić vjerojatno ne želi i s kojom ne može igrati svoj nogomet.

    On će biti frustriran jer ne može s trenutnim igračima, igrači nisu sretni jer Jurić nije baš lagana osoba (odnosno pet friendly trener ala karoglan) i uprava nije sretna jer jurić traži stalno nove igrače za koje oni nemaju para i jer im igrači stalno dolaze i seru po Juriću.

    Imali su oni trenere jako visoke klase - Tram, Tudor, Leko pa čak i Valdas i uvijek je ista priča. Nemaju za biber, keširaju za skupog trenera koji ne može igrati svoj nogomet jer su mu igrači invalidi, kojih se ne možeš riješiti. Traži nove igrače koje ne dobiva jer opet - nemaju za biber.
  • Facke
    2.7k
    Ivan Juric je zaradival 2 mil. € u italije. V Hajduki bi zaradil manji iznos to je sigurne. Uostalem , Juric me s nicim nije odusevil v italije. Po ponasanju bi im taman pasal. A Livaje se crne pise ak on dojde. Juric je v nekim stvarima jake tezek covek.
  • Nino Bule
    12.1k


    To se sve slazemo, samo da su pametni ovaj trenutak bi im bio reset i smanjili bi ocekivanja za ovu sezonu, ovako me ne bi cudilo da sprže i jurica i da on do polusezone bude bivsi jer nije na +6 od dinama
  • San Lorenzo
    12.7k
    A i da se razumijemo, par sjajnih stvari su jučer predstavili, tipa mogli bi od njih uzeti ovu praksu da dvaput pošaljemo skaute u AfrikuPaggini

    Da nisu oni što su otišli po djecu u Zambiju zapravo hajdukovi skauti?!?! :gasp:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.