• jedan u nizu
    6.8k
    Baš me zanima sada kad mu je istekao ugovor sa Spursima koliko ga plaćajuhardek

    plac od 1000 kvadrata na Bracu tjedno. Uz bonus od 2 maslinika po nastupu
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Hajdukova skupština mi je vrh. Bas prilici takvom klubu.

    Meni 2 najdraza dijela (s germanijaka, nije jos potpun njihov izvjestaj)

    “Sportska izvedba je bila podbačaj, a poslovna izvedba je bila odlična... …Financijska izvedba izgleda jako loše, ali ona nije zabrinjavajuća u smislu funkcioniranja kluba.” - predsjednik NO Pavelin

    “Bukovac je inzistirao na tome da je prihod od članarina nula u izvješću”
  • striko
    1.3k
    Ovaj Bukovac ako izvuče živu glavu bit će dobro
  • hardek
    1.8k
    Neka mi netko objasni kako može istovremeno poslovna izvedba biti odlična a financijska jako loša :lol:

    Jel to nešto kao, povećali smo prodaju japanki za 100% ali smo u minusu 12 milijuna eura?
  • Jurki
    9.6k
    sigurno ga Spursi nisu placali ovu minulu polusezonu.
    Nije zidov glup da placa igraca koji igra u drugom klubu i to 4 milje za to kaj bu na rehabilitaciji u Splitu a nakon toga da je slobodan.
    Navodno je dogovor bil između Perisica i tovara da je placa 1 euro.. do prvog nastupa.. a onda mu je placa sigurno isla gore do razina koje su siguran sam i Dinamu previse za platiti.

    klub je na poslovnoj strani napravio dober posel (marketing itd) ali je momcad pojela sve prihode pa je financijska strana u kurcu.
    Zdravoseljackom logikom bi rekel.. đaba su krečili.
  • M94
    611
    Jastog se pojavio na skupštini :lol: :lol: :lol:Captain America

    Njegova pobjeda, mogao ih je direkt trollat, osim na fejsu samo.
    Koliko sam skuzio on je tamo po punomoci, al nez umjesto koga.
  • Brusa
    973

    Ovdje sam kao opunomoćenik gospodina Hrvoja Lozančića koji je odsutan.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Već su njega i onog Šanguta napali prošle godine, bunili su se što samo članovi mogu kupiti karte
  • bbb medimurje
    3k
    Ja sam procitao da se zali kak su juniorska putovanja do finala lige prvaka prosle godine bila dosta skupa pa je i zato bila malo teza financijska godina
    Takoder je napomenuto da je i ove godine cilj grupa konferencijske lige ali da su putovanja po europi dosta skupa

    Citam i nevjerujem ali eto 2 puta istu slicnu stvar ponovio covjek :lol:
  • NitkoBitan
    13.5k
    "Osvojena su dva Kupa u kategorijama U-15 i U-17. Unaprijedio se i rad skauting službe. U dva navrata su naši skauti otišli u Afriku."

    :rofl:
  • Jurki
    9.6k
    Podignut kredit koji bu zatvoren factoringom od buducih transfera.. i financijski minus bu isto pokriven od transfera.
    Jebote to sve pokriju i nemaju vise za biber..
    bit ce bezanije po rivi.
  • DrawTube
    3.5k
    Samo se vi naslađujte kad Vušković ode u Real za 200m€ i Hajduku kapne od fonda solidarnosti bit će tko se zadnji smije najslađe se smije
  • SjevernaStrana
    1.2k
    "Nismo bili prvi jer Dinamo troši puno više na igrače od nas. Oni 21, a mi 12 milijuna eura."

    Koliko troši Rijeka koja vas je ostavila na -6?
  • gledatelj
    342
    Članica Uprave Marinka Akrap:
    "Ostvarili smo najveći izlazni transfer u povijesti kluba. Prvi put u povijesti Hajduka cure ženskog kluba pojavile su se na klupskom kalendaru. Imali smo sjajne rezultate na marketinškom planu. Objavljen je prvi leksikon...


    Ovo je teška komedija. Kakve bljuzge oni valjaju hahah
  • deda
    29.5k
    I ove Spurse fakat ne kužim koji su dali toliku paru za Vuškovića. I tamo je netko opasno prolupao u kadrovskoj. Zato su i spušili LP ove godine, a iduće će spušit i Europu predviđam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.