• emilperska
    4.4k

    Evo da ja tebi lajkam komentar..

    Ne sviđa mi se ovo. On je top 3 HR trenera. Okay, nema nijedan trofej u karijeri, ali nije imao Gasperini do jucer. Sigurno je najbolji trener koji je bio u HNLu unazad 20 godina.

    S druge strane, njegov necak je isao s mnom u skolu. Znao sam sve za njega jos davno davno. Lik je lumen i fkt tezak karakter. Ne znam dal ce izdrzat dolje..

    Dodatno, njemu je sad trebao bit vrhunac karijere. Napoli, Bologna, netko drugi iz vrha. On ode kod ovih luzera za trecinu place..
  • Mr Anderson
    6k
    Dolje odmah iz depresije u euforiju. Jurić neće ništa napraviti s ovom ekipom, pogotovo ne s igračima koje ima trenutno. Nisu Leko i Tudor ništa lošiji treneri od njega pa su izgorili.
  • Crni86
    1.6k
    imao je i Leko solidnu karijeru do Hajduka. Slicnu sudbinu predvidam i Juricu ako dode. Jednostavno nece imat slobodu kao ni Leko, nece se slusat njegove zelje i trenutni kadar koji je slagan prije godinu dvije ne odgovara njegom nacinu igre, a da idu u promjenu cijelog kadra bas nemaju para.

    Ne razumijem kad ce oni shvatiti da se nista ne moze na silu, da je potrebna vizija i dobra kohezija svih faktora. Toliko ih jedu kompleksi da ce rade klub otjerat u propast da probaju nas srusit nego da izgrade zdravi projekt koji ce biti dugorocno odrziv.
  • Captain America
    15.3k
    https://www.24sata.hr/sport/hajduk-zeli-ivana-jurica-za-trenera-ima-rok-do-ponedjeljka-987167?24sata_ref=frontpage-sport

    Gabelić je inače veliki prijatelj njihovog SDa.

    Jednostavno nece imat slobodu kao ni Leko, nece se slusat njegove zelje i trenutni kadar koji je slagan prije godinu dvije ne odgovara njegom nacinu igre, a da idu u promjenu cijelog kadra bas nemaju para.Crni86

    Njima za 352 nedostaju 2 stopera, 2 WB ako Sigur bude u sredini nakon odlaska Pukštasa, 2 vezna i napadač. S kojom lovom bi to popunili će biti zanimljivo za ispratiti.
  • DiddyGuela
    1.4k
    Juric je trener za klub s dna ljestvice kojem je max domet top 10. To naravno ne znaci da je los trener. On je odlican trener za ekipe koje imaju slab kadar i od kojih se ne ocekuje puno. Mislim da im je Leko bio najbolji moguci trener ali su ga projebali na Livaju, Sarliju i ostale klosare.
  • emilperska
    4.4k
    On je manje vise svugdje overachievement radio gdje je bio. Tudor i Leko nisu. Mislim da su se radile neke statistike cak za to na tribini..
  • NitkoBitan
    13.6k
    A Livaje se crne pise ak on dojde.Facke

    Livaja je dolje Bog. Prije ce trener postat bivsi nego Livaja bit degradiran. Najgore sto se Livaji moze dogodit je to da ga se pocne vadit van u 70toj minuti sto i je neka realnost s obzirom na njegovu kondiciju.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Jurić se uopće ne uklapa u Hajduk, mislim da su ga doveli samo zato jer je ime. On nikad nije imao imperativ i presing da nešto mora osvojiti nego je bio trener ekipa sa sredine tablice talijanske lige tako da će biti zanimljivo vidjeti kako će se tu snaći.
  • Paggini
    11k
    PR mašina se mora hraniti nekako, pa makar to bilo i sa odabirom potpuno nekompatibilnog trenera. :)
  • serbus
    3.8k
    Meni je samo čudno ako bude Jurić to što je Kalinić rekao da se ne može pričati strani jezik u svlačionici i sad dovodi talijana.
  • Jos-Optimus
    873
    Tudor sa istom ekipom Verone napravio bolji posao
  • Crni86
    1.6k
    Juricev Torino je 4. ili 5. najlsoja ekipa talijanske lige po broju zabijenih golova i to sa ekipom iz sredine ljestvice protiv koje rijetko tko igra bunker.

    Nisu li najavljivali mocni, napadacki, eksplozivan hajduk, a dovode trenera jedne od najlsojih napadackih ekipa talijanske lige. Pa zavrsit ce gore sa Juricem nego one godine kad su jedva izborili europu.
  • Miro Vugrinec
    2.4k
    Jurić je najbolji trener daleko u Hrvatskoj, ali to prakticki ništa ne znaci ukoliko preuzme Hajduk jer svi znamo kakav je to klub . Svugdje gdje je radio, imao je odlične rezultate. Pratim ga godinama. Učenik od Gasperinija, bio je 5 godina kapetan kod Gasperinija kao igrač, zatim pomoćnik 3 godine i onda je krenuo samostalno u trenerske vode. Prakticki ista filozofija nogometa kao i Gasperini. 3-4-2-1 sustav sa najjasnijom idejom, igra se čovjek čovjeka po cijelom terenu. Veliku je radnik i ima treninge koji su pisanje krvi. Pratim dosta serie a i mogu reci da njegov Torino otkad ih vodi nije u 3 godine nadigran skoro nikad ni od intera, juventusa i svih tih najjačih, uvijek su Al pari s protivnikom u najmanju ruku. To je sve sto se tiče trenerskog znanja i kvalitete. Druga stvar je psihologija, osobno mislim da je predobar trener za hnl, a pogotovo za kurslus od kluba kao sto je hajduk. Da dolazi u nas Dinamo bio bih presretan jer mi ipak imamo ozbiljne ihrace, spremne na rad koji bi ga slijedili. A u Hajduku gdje igra 90 posto balerina, ne znam kako će mu to proći. Jedina njegova mana je sto je živac i sto je u stanju sa svakim se posvađat, a mogu si zamislit već situaciju gdje se on i Livaja sukobljavaju na mrtvo ime. Tako da moglo bi biti svašta. Smatram to odličnim hajdukovim potezom ukoliko se rjese Livaje, Eleza, Šarlije i ostalih rekreativaca koji se redovno sprdaju. Ukoliko njih maknu mogli bi biti puno ozbiljniji nego ove zadnje sezone. Ukoliko dovedu Jurica i ostave takve igrače mislim da im se ne piše dobro jer jednostavno stilski si ne odgovaraju i pola ekipe Hajduka neće moći ispratiti Juriceve treninge i zahtjeve
  • Droljo
    6.5k
    Neki misle da kad vodiš neki klub određene razine više nema nazad. Zakaj jurić ne bi došao u hajduk? Njegov klub, grad, doma je, probat nešto napraviti. Ok, manja lova ali to nije presudno. Ispadne super, heroj ulice, ostvario san bla bla. Ispadne loše i eto njega na zimu u nekom serie a klubu koji nije krenuo dobro u sezonu.
  • Jurki
    9.7k
    Ukoliko dovedu Jurica i ostave takve igrače mislim da im se ne piše dobro jer jednostavno stilski si ne odgovaraju i pola ekipe Hajduka neće moći ispratiti Juriceve treninge i zahtjeveMiro Vugrinec

    Postoji kvaka 22.. tovari se nemreju resiti tih panjeva jer ih nebu nitko kupil. Imaju jebene ugovore (poucak Juric, Bockaj kod nas).
    Isto tak nemaju para da dopeljaju igrace koje Juric treba/hoce.

    Ako ih nagazi kak svi mislimo da ih bu nagazil.. bivsi je on do polusezone. U niti jednom klubu na svijetu trener nije prezivel busenje pa nebu ni dole.
    Za Jurica mislim da je dobar trener i da zna posel.. ali za tu jurnjavu po terenu treba imati i takve igrace.. a tovari imaju teretne panjeve u ekipi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.