• Teofil Kateran
    1.1k
    Jurić i Livaja jednostavno ne idu zajedno, nikad Livaja neće biti igrač koji će radit i pišat krv na treninzima, zna se dobro kakvo je njegovo zalaganje i kakav je tip igrača. Jurić to prezire najviše od svega, vjerujem da bi mu prije kadet igrao.
  • Paggini
    10.7k
    Mislim da je Livajino vrijeme u Hajduku završilo, prošlu sezonu su ga torpedirali žešće, a sumnjam da će mu istrpiti i još jedno micanje trenera.

    To ne mislim da je nužno dobra vijest za nas jer s Jurićem, par pojačanja koji pašu Jurićevom karakteru i nogometu i bez tog zalizanog majmuna, oni su ozbiljnija ekipa.
  • hardek
    1.8k
    Izgleda da se dole čeka samo da NO odobri i Jurić postaje trener. Bez obzira na fit trenera i momčadi mora se priznati da kvalitetnijeg trenera nisu mogli dovesti. Hajduk je prošle godine najbolji bio kada su imali najbolju obranu u ligi a naprijed bi zabili gol-dva na individualnu kvalitetu. Točno to će dobiti i sa Jurićem
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Bit će zanimljiv HNL ako stvarno dođe Jurić u Hajduk. Znam da su klauni dolje, ali opet... poštujem Juriča jako. Uz to ako se Osijek malo bolje posloži i ako Rijeka zadrži razinu... I naravno mi se pojačamo i bit će SHOW!
  • NORTE
    9.9k
    Moram priznat da dolazak Jurića njima u meni ne budi nikakvu dozu brige i na to gledam kao dobru vijest. Isto tako mislim da se neće predugo zadržat dolje, ali to ovisi i o njihovim ambicijama koje će pokazivati.

    Sami ovisimo o sebi, sve je u našim rukama i nikog se ne trebamo bojati, posebno ne slabijih.

    Od ostalih vijesti vraćaju se dodatne kvalifikacije.
  • Jurki
    9.7k
    Oni ako ozbiljno ne pojacaju momcad.. bit ce maksimum treci.
    Mogu doci i Klopp i Guardiola skupa bude bez rezultatskog napretka.
    Pa cak i najbolji kuhari i slasticari ne mogu od govana napraviti dobru pitu.
  • rioda
    3.5k
    Bit će čudo ako on dočeka Božić kao trener Hajduka
  • Patak
    2.6k
    Izdržati će kraće nego Leko.
  • striko
    1.3k
    Jurić da stvori nešto treba vrijeme. Aj dolje reci bit ćemo prvaci za 2 godine razapeli bi te na rivi. To mora biti odmah ove sezone!
  • diebalo77
    174
    Kreće opet euforija do velike Gospe onda mir
  • Zagreb1992
    1.4k
    Najbolje kak se donose zaključci dok još nisu potpisani igrači od strane bilo koga..tko nama garantira da ćemo pogoditi s pojačanjima
  • Captain America
    15.2k
    Najbolje kak se donose zaključci dok još nisu potpisani igrači od strane bilo kogaZagreb1992

    Mi smo minule sezone imali slučaj teške nekompatibilnosti igrača s idejom igre oba trenera uz upravu koja nije htjela/mogla poduzeti ništa.

    Kad napravim usporedbu naše situacije s njihovom, naša ispada kamilica. Za trenera im dolazi teški psiho koji se potukao sa SDom jer mu nije doveo pojačanja. Kakva pojačanja Jurić može očekivati od kluba koji na skupštini kmeči zbog troškova prijevoza juniora na europske utakmice?

    Tovari su već probali s Jurićevim prijateljima koji gaje sličan stil igre uz katastrofalan ishod. Jurić neće sigurno odustati od 352 sustava. Ko od Hajdukovih igrača može odgovorit zahtjevima tog načina igre? Moufi, Uremović, Krovinović i Sigur. Pukštas, Dajaku i sahiti vjv odlaze, Melnjak i Žaper se oporavljaju od teške ozljede, Perišić prije neće nego hoće ostati, a livaja neće promijeniti osobnost preko noći.

    Ovo miriše na katastrofu u nastanku koja će im u potpunosti opustošiti ionako praznu blagajnu.
  • Svi na Sjever
    2k
    Meni je općenito oko naših trenera vani koji rade stvoren određen hype, vjerojatno iz razloga što ih nema puno i onda tko god poveže par sezona u ligama petica je kapitalac.

    Svaki naravno ima određene kvalitete,pogotovo za HNL, ali nijedan nije kapitalac.

    Jurić voli nogomet kakav je i sam igrao, a to nije nogomet koji donosi prva mjesta bilo koje lige.

    On je trener baš za klubove koje je dosad vodio,lagana sredina tablice,trka i disciplina,bod u gostima puna šaka brade.

    Ova situacija me podsjeća na drugu ,koja ce vrlo brzo biti aktualna, da li je teže biti prvi napadač Dinama ili Osasune,ili nositelj igre.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Hype ili ne hype, činjenica je da Hajduk u bivšim igračima Tudoru, Leki i Juriću od nove generacije, a u Biliću od srednje generacije ima trenere koji su vodili respektabilne europske klubove.

    Za razliku od njih “naši” koji su se prihvatili tog posla tipa Mario Cvitanović, Kruno Jurčić i ekipa ne mogu dobaciti na zapad dalje od Maribora.
  • Brusa
    981
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/nevjerojatna-situacija-na-poljudu-juric-odbio-bogatstvo-dogovorio-sve-s-bilicem-i-kalinicem-ali-evo-koga-se-ceka-15469463

    Evo pišu sportske da se samo čeka amen njihovog NO-a

    Ne znam, ako ga ne dovedu sad, meni se čini onda da su u banani na više razina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.